Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zulos

Czy był ktoś z Was na tym kempingu?

Ponoć jest tam kłopotliwy dojazd - już na wyspie Ciovo, strasznie wąskie gardło - ul. Kralia Tomislava.

Czy rzeczywiście jest aż taki problem, a może jakiś inny?

Na zdjęciach z kempingu widać i kampery i przyczepy - na pewno nie stacjonarne, więc musi być w miarę ok.

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?

A przy okazji wrażenie ogólne - warto na parę dni?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
witus
Czy był ktoś z Was na tym kempingu?
Ponoć jest tam kłopotliwy dojazd - już na wyspie Ciovo, strasznie wąskie gardło - ul. Kralia Tomislava.
Czy rzeczywiście jest aż taki problem, a może jakiś inny?
Na zdjęciach z kempingu widać i kampery i przyczepy - na pewno nie stacjonarne, więc musi być w miarę ok.
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?
A przy okazji wrażenie ogólne - warto na parę dni?

Raczej miejsca tam nie znajdziesz, zabity w 100% ... wjazd na Ciovo bez problemów ale zaplanuj przyjazd wcześnie rano najlepiej przez 7 ... później korki.

Lepszym miejscem jest Labadusa. Dalej w głąb w bardziej dzikiej części wyspy.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zulos

Co do miejsca to wiem - trzeba rezerwować na co najmniej pół roku naprzód.

Siedzi mi w głowie ten kemping z kilku powodów, z czego najważniejsze to:

- bliskość Trogiru - możliwość spaceru do starówki,

- ładna plaża i stanowiska zacienione tuż przy plaży.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bartosz_b

Byliśmy tam jakieś 4 lata temu. Dojazd jest problematyczny jeśli z przeciwka jedzie coś dużego. Maarec mijał się tam z Niemcem który jechał z naprzeciwka też z przyczepą dosłownie na kartkę papieru. Jeśli trafisz tam tam jak pisze Witus wcześnie rano to nie powinno być problemu. Myśmy tam wylądowali jakoś w połowie czerwca bez rezerwacji i nie było problemu z miejscem, oczywiście nie mówię tu o miejscach nad wodą.

Labadusa to jest w ogóle bajka, ale niestety dla mnie nie osiągalna przez dojazd i stromy szutrowy zjazd na kempingu, jakbym tam wjechał to bym miał już chyba stacjonarnego kampera :) chyba żeby mnie po tym szutrze traktorem wyciągali. Oczywiście mogli przez ostatnie 4 lata coś tam zmienić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zulos

No to ja z moimi gigantycznymi 159 Nm (czy nawet 156 - już nie pamiętam) to już na pewno nie mam tam co szukać - no chyba, że też zostawić cepkę na stałe;-)

Wprawdzie 4x4 w holowniku, ale momentu jak na lekarstwo...:-(

Openrouteservice wprawdzie nie widzi tam nachylenia większego niż 6%, ale nie można mu do końca ufać (np. podjazd pod przejście na Muszynce od strony Słowacji widzi max. w przedziale 10-15%, a na znakach z obu stron stoi jak byk 19% - tyle, że znak może pokazuje max. wychylenie, a openroute max. średnie na odcinku 100m, bo tak jest wyskalowany)...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
maarec

Pewnie czytałeś mój opis. Myśmy jechali koło południa, camper i dwa zestawy, wszystko do 230cm. Z przeciwka, w korku jechał zestaw 250cm. Musiałem tam kilka razy ruszyć pod górkę o kilka cm. Generalnie sprzęgło już lekko śmierdziało.

Na campie spokojnie znalazły się te 3 miejsca, ale nikomu zabardzo nie przypadł do gustu. Labadusa ok, ale tam stromo i mocno głęboko plus fajne fale.

Aktualnie budują nowy most, niby ma być na lipiec, ale to nie realne raczej, widziałem jego stan. Drogi dojadowe w fazie wybierania skał.

Dziś minęła nas burza o kilometr, kotłuje się teraz na wybrzeżu. Wieje wiatr, da się żyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
witus
Co do miejsca to wiem - trzeba rezerwować na co najmniej pół roku naprzód.
Siedzi mi w głowie ten kemping z kilku powodów, z czego najważniejsze to:
- bliskość Trogiru - możliwość spaceru do starówki,
- ładna plaża i stanowiska zacienione tuż przy plaży.

Nie wiem czy on nie ma widoku z tej plaży na stocznię, plus ścieki z miasteczka ... ale nie sprawdziłem bo w sezonie lipa. A Labadusa do powtórki bo dobrze się tam czuliśmy.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zulos

Niektórzy sporo płacą za takie widoki industrialne, choć może za ścieki to już nie...;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
lechwik
Napisano (edytowane)

HEJ. 

Wlasnie dojechaliśmy na Rozec .... brak miejsc,  stoim w kolejce do 11. Jak się coś zwolnii to się rozbijamy :unsure:

wysoki standard; Mało miejsca;  przy ruchliwej drodze;  miejsca raczej zacienione; Chyba 280 kun;  prywatna plaża;   piekarnia na terenie;  prąd z dużego gniazda  2P +Z; 

Edytowane przez lechwik (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
lechwik
HEJ. 
Wlasnie dojechaliśmy na Rozec .... brak miejsc,  stoim w kolejce do 11. Jak się coś zwolnii to się rozbijamy :unsure:

wysoki standard; Mało miejsca;  przy ruchliwej drodze;  miejsca raczej zacienione; Chyba 280 kun;  prywatna plaża;   piekarnia na terenie;  prąd z dużego gniazda  2P +Z; 

Jest miejsce na 4 dni. Nam pasuje.. i były 4 do wyboru ....,

Co do dojazdu. To nawet nie zauważyłem jakiego kolejek problemu. ed16322a30f0bf710849ae6b998a38f4.pnged16322a30f0bf710849ae6b998a38f4.png

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
lechwik

92858c7b2bdbd97c7aecae3e5cf43a19.png

Camp. Labadusa ...

eb620b9fd575de10702d50100c466bd4.png

282ad5a199e3955556ac9a4f6de9bd28.png

Co do dojazdu to Trzeba kogoś puścić z Telefonem żeby na ostatnim odcinku zatrzymał auta na mijankach i to wszystko ....

92858c7b2bdbd97c7aecae3e5cf43a19.png

Camp. Labadusa ...

eb620b9fd575de10702d50100c466bd4.png

282ad5a199e3955556ac9a4f6de9bd28.png

Co do dojazdu to Trzeba kogoś puścić z Telefonem żeby na ostatnim odcinku zatrzymał auta na mijankach i to wszystko ....

Jakiś sobie radzą

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zulos
W dniu 2.07.2018 o 12:49, lechwik napisał:

Jest miejsce na 4 dni. Nam pasuje.. i były 4 do wyboru ....,

Co do dojazdu. To nawet nie zauważyłem jakiego kolejek problemu.

Skoro byłeś w obu miejscach to jak je porównasz i które polecasz bardziej?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi