Skocz do zawartości

wybór ścianek do markizy


trade

Rekomendowane odpowiedzi

Dla tego generalnie raczej nie będę zamykał całości a jeśli już to sporadycznie. Jak są naprawdę słabe warunki to po prostu nigdzie nie jadę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

37 minut temu, Gajny napisał(a):

Dla tego generalnie raczej nie będę zamykał całości a jeśli już to sporadycznie. Jak są naprawdę słabe warunki to po prostu nigdzie nie jadę :P

Standardowy deszcz, bez założenia całoścì ścianek, raczej podwaza sens istnienia takiej ochrony;)

W takim razie przemyśł zasadnośc inwestycji w sciany i kup sunblockery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
9 godzin temu, Ciapek99 napisał(a):

jakie macie ścianki boczne, frontowe do Thule 1200?
Chętnie zapoznam się z tym co wykorzystujecie i się sprawdza.

pozdrawiam

Ja mam Rain Blockery na boki i front, w sumie frontu jeszcze nie założyłem. To tego Sun Blocker na front i to się częściej przydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, rolf napisał(a):

Ja mam Rain Blockery na boki i front, w sumie frontu jeszcze nie założyłem. To tego Sun Blocker na front i to się częściej przydaje.

Podasz jakieś linki do tych produktów i czy trzeba kupować jakies adaptery aby to zamowcowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Ciapek99 napisał(a):

Podasz jakieś linki do tych produktów i czy trzeba kupować jakies adaptery aby to zamowcowac?

W sumie na front mam View Blocker, nie Sun.

Fronty po prostu wsuwasz w markizę. Do bocznych masz jeszcze belki w zestawie.

 

Thule Rain Blocker G2 Front | Thule | Polska

Thule Rain Blocker G2 Side | Thule | Polska

Thule View Blocker G2 Front | Thule | Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I na pewno masz workową 1200 omnistor? Chce sje upewnić bo np do namiotu Thule musisz kupić adapter. Do kasetowej nie musisz 

Edytowane przez Ciapek99 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. 

W tej belce przedniej masz "rowek":) pod kedrę od ścianek. Potem łapiesz tylko takimi gumkami do słupków rain blockery, view blocker sznurkami do śledzi.

Do bocznych masz takie belki które opierasz z jednej strony o uchwyt w worku na budzie, z drugiej o belkę markizy.

Przednie ścianki chciałem rozłożyć raz, jak akurat deszcze zacinał. Ale okazało się, że ścianki mam do markizy 4m, a serwis założył 0,5m dłuższą markizę:) Kupiłem nowe, te za krótkie muszę sprzedać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ciapek99 napisał(a):

Ja mam markizę o długości 375 cm i taki Sun blocker masz do wyboru 330 albo 380. Nie rozumiem tej polityki. Bo przecież idealnie nie dopasujesz. 

Zwróć jeszcze uwage na długość, bo są różne, do różnych pojazdów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ciapek99 napisał(a):

Ja mam markizę o długości 375 cm i taki Sun blocker masz do wyboru 330 albo 380. Nie rozumiem tej polityki. Bo przecież idealnie nie dopasujesz. 

380 mam do markizy 450cm i jest w sumie ok, zostaje małe przejście. Ty musisz patrzeć na 330.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.