Skocz do zawartości
radziu797

Odczepianie przyczepy i jej prawidłowe poziomowanie

Rekomendowane odpowiedzi

Jarosław69

A ja odszedłem od klina na rzecz klepek z drewna w różnych rozmiarach (taki odpad z parkietu). Łagodnie stopniuje wysokość  , nadają się pod stopy i kilka jeszcze innych zastosowań. I co ważne - zajmują mało miejsca..... i nikt nie chce ich ukraść  🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sandbeck

Też mam zestaw deseczek drewnianych i kilka ze sklejki 20 mm. klina do poziomowania nie posiadam ale posiadam saperkę. Na wypasione pola kempingowe nie jeżdżę bo nie lubię mieć sąsiadów 2 m od siebie. Znalazłem urocze miejsce w pięknym lesie nad cudownym jeziorem. Ogromny teren a najbliższy sąsiad 80 metrów. Co roku jadę tam na tydzień a zostaję dwa tygodnie. Teren w miarę równy i saperka służy głównie do rozgarnięcia igliwia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zulos
W dniu 26.09.2018 o 10:23, Jarosław69 napisał:

A ja odszedłem od klina na rzecz klepek z drewna w różnych rozmiarach (taki odpad z parkietu). Łagodnie stopniuje wysokość  , nadają się pod stopy i kilka jeszcze innych zastosowań. I co ważne - zajmują mało miejsca..... i nikt nie chce ich ukraść  🙂

Ja też mam klepki, ale tylko 4 - brak mi 5 klepki;-)

Ale fakt - klepki rulez!!🤘

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jarosław69
1 minutę temu, Zulos napisał:

Ja też mam klepki, ale tylko 4 - brak mi 5 klepki;-)

Ale fakt - klepki rulez!!🤘

ŻEBY Ci polepszyć samopoczucie to spójrz na tych z Oświęcimia. Ci mają zapewne mniej niż po 3 klepki !

Swoją drogą ciekawe jak byłby w stanie każdy z nas przeżyć/przerwać  taką próbę zatopienia życia przez tą ośmiorniczkę .

Ośmiorniczka już półtorej roku próbuje zatopić młodego człowieka....wtedy klepki odpadają same i można nie wytrzymać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zulos

Eeee... nie ogarniam o co kaman z tymi ośmiorniczkami w Oświęcimiu - możesz mi rozjaśnić??;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jarosław69

Sorry wszystkim za mały OT

Zulos -otóż - ośmiorniczka oświęcimska od półtorej roku zamąca po to ,żeby zatopić właściciela pancernego czzinkłeczento .

Nie mogę wszystkiego "otwartym tekstem"  :ph34r:.... sorry taki mamy teraz klimat !

...a ośmiorniczki , ośmiornica , La Piovra ...ostatnio modnymi zwierzaczkami są ()... i mnożą się w sposób niekontrolowany.  :mlot:

Wróćmy więc do właściwego poziomu...poziomowania  🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zulos

No qrczę poddałeś w wątpliwość mój intelekt...

Pomimo, że La Piovra to był jeden z ulubionych seriali mojego dzieciństwa (raczej nastolactwa) i pomimo śledzenia losów nieszczęsnego właściciela CC, który ośmielił się dokonać zamachu na Panią Powiatową, nie posklejałem tego do kupy.

Chyba rzeczywiście wyszedł brak tej 5 klepki;-)

Dziś coś znajdę i dorzucam do bakisty - może pomoże;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jarosław69

Zulos - to tylko taki kalambur . Jest dobrze i nie poddawaj w wątpliwość.

Pozdrawiam  :dzieki:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi