Skocz do zawartości

Jura Krakowsko Częstochowska


RadekP

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Tegoroczny urlop planuje spędzić na Jurze ok 5-6 dni kolejne 5-6 w górach może okolice Szczyrku. Chcę przejechać szlak Orlich Gniazd - jadę z przyczepą. Czy ktoś może polecić 2- 3 miejsca kempingowa na trasie. Pierwsze zaplanowałam w Olsztynie i stmtąd chcę podjechać samym kucem do Częstochowy. Gdzie dalej stanąć? Ile dni potrzebuje na zwiedzanie? Ktoś robił taką trasę?  Z jury chcemy zjechać w góry ale to będzie rozwojowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłębiałem temat Olsztyna 

Z informacji od właścicielki pola w Olsztynie wiem że pole czynne, prąd jest, sanitariaty są.

Kolejne kempingi są opisane w różnych watkach dotyczących Jury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kemping w Huciskach Mała Dolomity. Miejsce dla ok. 10 zestawów, bez cienia,  nowe sanitariaty ok. 2 lata, czyste, nowoczesne nawet bardzo jak na kemping, mili właściciele, jest gdzie pojeździć na rowerze chociaż niełatwo -  pagóry, można powspinać si e na skałkach z zabezpieczeniem. Jest też pole namiotowe pod drzewami.  Nam się podobało na weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

A my dotoczylismy sie dzisiaj na camping w Siamoszycach. Cisza i spokój. Z Krakowa przez Skałę, Wolbrom i Pilicę to jakies 70 km. Jest tu troche stacjonarnych przyczep, ale wwekenfowych gości właściciel kieruje na drugą strone campingu. Znow mamy spokojne miejsce nad wodą pod pięknymi sosenkami:)

Wysłane z mojego LM-Q610.FGN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my dotoczylismy sie dzisiaj na camping w Siamoszycach. Cisza i spokój. Z Krakowa przez Skałę, Wolbrom i Pilicę to jakies 70 km. Jest tu troche stacjonarnych przyczep, ale wwekenfowych gości właściciel kieruje na drugą strone campingu. Znow mamy spokojne miejsce nad wodą pod pięknymi sosenkami:)

Wysłane z mojego LM-Q610.FGN przy użyciu Tapatalka


Siamoszyce o poranku.cbd607da1699426d8948b452f921a7b5.jpg8515c16bd4e7b99686ca79aebb2df087.jpg

Wysłane z mojego LM-Q610.FGN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Czy przez te słupki , brak dostępu do wody?
Jest furtka. Ale w weekendy jest tam duzo ludzi z zewnątrz. Wiec spokoj racEj tylko w dni powszednie

Wysłane z mojego LM-Q610.FGN przy użyciu Tapatalka

Jak nazwa campingu?
Ciechan Zdrój Siamoszyce

Wysłane z mojego LM-Q610.FGN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
W dniu 10.08.2020 o 16:11, pawel1966 napisał:

Ciechan Zdrój Siamoszyce

Byłem tam na dziewiczym majówkowym wypadzie. Nasz pierwszy wyjazd z przyczepą którą kupiliśmy w marcu.

Jest nowy właściciel tego pola kempingowego. Wszystko rozwija i inwestuje.

Jestem mega zadowolony. Jak na pierwszy raz wszystko tip top. Czysto, schludnie. Dobre sanitariaty, fajne boksy, dużo miejsca, świetni ludzie, plaża zero jakiś dróg dojazdów z błocie czy koleinach. Mam blisko i będę ich odwiedzał regularnie.

2021-04-30-09-28-29.jpg
2021-04-30-11-59-53.jpg
2021-04-30-12-36-55.jpg
2021-04-30-14-11-42.jpg
2021-04-30-14-29-24.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrafię odszukać cennika z Siamoszyc i informacji czy pomimo remontu można przyjechać w weekend. Macie może jakieś informacje?

 

Edit: już wiem, że otwarte, a cennika dalej nie znam, ale chyba nie zbankrutujemy ;)

 

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, jofracy napisał:

Nie potrafię odszukać cennika z Siamoszyc i informacji czy pomimo remontu można przyjechać w weekend. Macie może jakieś informacje?

 

Edit: już wiem, że otwarte, a cennika dalej nie znam, ale chyba nie zbankrutujemy ;)

 

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

wiosną było 50zł od kampera / zestawu - jakoś miesiąc temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.