Skocz do zawartości

Pierwsza Przyczepa


marciano

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, jacekzoo napisał:

Tylko nie zapomnij wspomnieć o pękniętej ścianie, wyrwanym kiblu, zamokniętym parapecie i wielu innych kwiatkach :ok:

Czekaj,  czekaj, jak dobrze pamiętam, to na forum @kurrarras ją zachwalał i pisał, że jest 

Cytat

Czysta, sucha, pachnąca, sprawna i full wyposażona. Jedyna rysa na całości to przerysowałem na kempingu lampę nad drzwiami i prowadnicę obok.

A tu się okazuje, że jest jednak więcej kwiatków?

2 minuty temu, kurrarras napisał:

A jeśli udowodnisz swoje twierdzenie, że przyczepa brała udział w wypadku i była wymieniana ściana. To oddam ją za 1 zł. Ale jeśli Twoje słowa to wymysł to dajesz mi swoją za 1 zł.

Co Ty z tym wypadkiem? Wcześniej pisałeś o dachowaniu, teraz o jakimś wypadku. Gdzie @jacekzoo pisał o wypadku czy o wymienionej ścianie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

2 minuty temu, jacek00 napisał:

Czekaj,  czekaj, jak dobrze pamiętam, to na forum @kurrarras ją zachwalał i pisał, że jest 

A tu się okazuje, że jest jednak więcej kwiatków?

Co Ty z tym wypadkiem? Wcześniej pisałeś o dachowaniu, teraz o jakimś wypadku. Gdzie @jacekzoo pisał o wypadku czy o wymienionej ścianie? 

Jacekzoo twierdzi, że była wymieniana ściana bo silikon z jednej strony wychodzi bardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kurrarras napisał:

Jacekzoo twierdzi, że była wymieniana ściana bo silikon z jednej strony wychodzi bardziej.

No jeśli wyłazi silikon to raczej z fabryki tak nie wyjechała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jacekzoo napisał:

W nic nie wchodzę. Raz uwierzyłem na słowo i ma darmo bujnąłem się na darmo 400km. Jak chcesz mogę wrzucić zdjęcia, każdy sam oceni. Wiem co widziałem i nic udowadniać nie muszę

Jeśli udowodnisz swoje twierdzenia o wyrwanym kiblu to oprócz przyczepy za 1 zł oddam Ci jeszcze koszty za Twoje zmarnowane kilometry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kurrarras napisał:

Jeśli udowodnisz swoje twierdzenia o wyrwanym kiblu to oprócz przyczepy za 1 zł oddam Ci jeszcze koszty za Twoje zmarnowane kilometry.

Mam założyć wàtek i ją dokładnie opisać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jacek00 napisał:

No jeśli wyłazi silikon to raczej z fabryki tak nie wyjechała.

 

1 minutę temu, jacekzoo napisał:

Mam założyć wàtek i ją dokładnie opisać?

Jak możesz opisać przyczepę jeśli twierdzisz, że jest wyrwany kibel i nie chcesz wziąć odpowiedzialności za swoje słowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja napiszę, krótko. Mleko się już widzę ostro rozlało. @kurrarras publicznie zapewniałeś, że przyczepa jest czysta, sucha i pachnąca. Jak wnioskuję, z waszej dyskusji to @jacekzoo osobiście był na oględzinach, i z tego co mówi wyszły różne kwiatki i stan przyczepy, delikatnie mówiąc, był diametralnie inny od Twoich zapewnień.

W takim razie ja jestem zdania, że nie tyle wypada a wręcz trzeba to otwarcie napisać w jakimś wątku "ku przestrodze", aby i inny forumowicz nie jechał na darmo kilkaset kilometrów, tylko po to aby zastać inny stan faktyczny niż opisywany. Bo bądź co bądź jako forumowicze darzymy się niezwykłym zaufaniem, i wydawało mi się, że przyczepy od siebie możemy kupować niemal w ciemno.

I co jak co ale tym bardziej od forumowicza powinniśmy się spodziewać rzetelności w ocenie posiadanego przez siebie sprzętu. Więc nie chcę być złym prorokiem, ale tej przyczepy po powyższej dyskusji raczej już na forum nie sprzedasz. @kurrarras to raczej Tobie powinno teraz zależeć na wyjściu z twarzą z tego impasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jacek00 napisał:

A ja napiszę, krótko. Mleko się już widzę ostro rozlało. @kurrarras publicznie zapewniałeś, że przyczepa jest czysta, sucha i pachnąca. Jak wnioskuję, z waszej dyskusji to @jacekzoo osobiście był na oględzinach, i z tego co mówi wyszły różne kwiatki i stan przyczepy, delikatnie mówiąc, był diametralnie inny od Twoich zapewnień.

W takim razie ja jestem zdania, że nie tyle wypada a wręcz trzeba to otwarcie napisać w jakimś wątku "ku przestrodze", aby i inny forumowicz nie jechał na darmo kilkaset kilometrów, tylko po to aby zastać inny stan faktyczny niż opisywany. Bo bądź co bądź jako forumowicze darzymy się niezwykłym zaufaniem, i wydawało mi się, że przyczepy od siebie możemy kupować niemal w ciemno.

I co jak co ale tym bardziej od forumowicza powinniśmy się spodziewać rzetelności w ocenie posiadanego przez siebie sprzętu. Więc nie chcę być złym prorokiem, ale tej przyczepy po powyższej dyskusji raczej już na forum nie sprzedasz. @kurrarras to raczej Tobie powinno teraz zależeć na wyjściu z twarzą z tego impasu.

Masz rację. Chętnie wysłucham co to są "inne kwiatki".

Jacekzoo dostał wszystkie zdjęcia o jakie prosił. Zbliżenia, doświetlone. Wszystko wcześniej widział na zdjęciach (mam korespondencję sms i maile).

Zaciek pod oknem sam zauważył i poprosił o odgięcie uszczelki i zdjęcia tego elementu. Sam stwierdził, że ściana jest zdrowa.

Dziwi mnie jego zachowanie, ponieważ nasze spotkanie odbyło się w przyjaznej atmosferze. Na wszystkie pytania odpowiedziałem.

A on sam zaglądał w takie miejsca w które ja nigdy nawet nie próbowałem.

Nic nie mówił, że jest wyrwany kibel bo to nieprawda. Odjeżdżając zapytał jeszcze kiedy będę sprzedawał.

Jak powiedziałem, że w sierpniu po urlopie stwierdził "ok. tobie się nie śpieszy mnie też to może się dogadamy"

Rozumiem, że zrezygnował z przyczepy. Ale pisanie takich rzeczy jest nie w porządku.

Mam wielką nadzieję, że kiedy on będzie sprzedawał swoją 16-to letnią przyczepę to będzie mi dane ją ocenić. 

Chętnie przejadę te 400 km.

 

A swoją drogą poproś go o wysłanie zdjęć wyrwanego kibla. Bo nadal ja od niego odpowiedzi nie dostałem.

Zdjęć zrobił mnóstwo więc "takiego kwiatka" na pewno ma.

 

Przed przyjazdem dzwonił do mnie kilka razy. A po swoim wpisie nawet nie ma odwagi odebrać ode mnie telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Witam. 

Dawno mnie nie bylo i nie chce nowego watka zakladac takze odswiezam.

Po dlugim namysle zdecydowalem najpierw zmienic auto. I tak stalem sie posiadaczem VW Amaroka. DMC bodajze 3040kg.

Mam pytanie. Czy jak kupie przyczepe 2000kg DMC to bede musial wyrabiac B+E czy wystarczy B96? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.