Skocz do zawartości

Mała wolnossąca benzyna jako holownik – Suzuki S-Cross


Zulos

Rekomendowane odpowiedzi

cyt. niepolecam tego samochodu , kiepskie wykąńczenie , trzaski konsoli przednej , wykiek oleju z tylnego dyferencjału , samochod kupiony nowy w salonie , uzywany przez jednego kierowcę....

 

Tak na szybko poczytałem w autocentrum opinie użytkowników. Szczerze mówiąc średnia jest bardzo marna.....

Sam jestem zaskoczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 441
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Aaa - tylko te ogłoszenia na otomoto to wszystkie chyba z przebiegiem w okolicach 200 tys.

2 minuty temu, Jarosław69 napisał:

Tak na szybko poczytałem w autocentrum opinie użytkowników. Szczerze mówiąc średnia jest bardzo marna.....

Sam jestem zaskoczony.

OK - ale na ten silnik to nie znalazłem ani jednej opinii...

Jak ktoś pisze, że jakość wykończenia niższa niż Meganki no to sorry, ale może miał składaka z kilku po dzwonach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Ci powiem tak, jak kupowałem cytryne męczyłem mojego dobrego znajomego żeby sprzedał swojego sharana, 6letni przebieg 115kkm ale nie chciał. Używane pewne wolałbym dwie klasy wyższe niż nowe. Ale on nie sprzedawał a innego nie było pewnego to wziąłem nową cytrynę. Ale ta bmw to moim zdaniem warta rozważenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do GILFa 2012 rocznikowi to jeszcze daleeekooo...:D

Zaciekawiły mnie raporty spalania - w autocentrum znalazłem tylko trzy dla tego silnika - średnią podają 7,6 - 7,7 - 8,1. Coś to mi się podejrzanie mało wydaje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nowy, to zawsze nowy i napęd na 4 nóżki.  BMW fajne, ale to nie autko dedykowane do ciągnięcia lekkiej przyczepy, napęd na 1 oś i jednocześnie moment obrotowy solidny. Trudna decyzja,  jeżeli duża różnica w cenie. Powodzenia w wyborze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, jagodek napisał:

Moim zdaniem nowy, to zawsze nowy i napęd na 4 nóżki.  BMW fajne, ale to nie autko dedykowane do ciągnięcia lekkiej przyczepy, napęd na 1 oś i jednocześnie moment obrotowy solidny. Trudna decyzja,  jeżeli duża różnica w cenie. Powodzenia w wyborze.

akurat ten konkretnie to xDrive, ale wersja z pakietem M, obniżana - może wygląda super, fotele rewelacyjne - jak druga skóra, ale miejsca mało, ciasno i już czuć w środku, że to nie ta epoka - za ponad 80 tys. to odpada całkowicie - wyleczyłem się szybko po oględzinach i jeździe...

3 godziny temu, Commander napisał:

Ja już nie dam rady tego czytać...

Mam prośbę. Zulos kup coś bo nam serwer powiesisz....

Nikt tu nikogo pod pistoletem nie trzyma;-)

Mój wątek więc jestem jego gospodarzem;-)

Ale fakt - obiecałem popełnić akt samozbanowania, więc uroczyście oświadczam, że jutro po przejażdżce Kumkwatem podejmę decyzję i nie będę maltretował już nikogo;-)

Natomiast tym, co przebrnęli przez tą mękę i pomagali radami - jeszcze raz serdecznie dziękuję, bo pomogliście mi sfokusować się na istotnych problemach.

Mam doświadczenia z cepą tylko 3.500 km, zaskoczyła mnie tym jak nagle i niespodziewanie do mnie przyszła, zastając taki, a nie inny samochód i teraz po prostu potrzebowałem pomocy, a od tego jest także jak myślę to forum...

Jeszcze tylko dodam, że speszial fenks należą się Jackowi, który mi Kumkwata znalazł!

W tym przypadku bez flaszki to już na pewno się nie obejdzie...;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko dodam, że speszial fenks należą się Jackowi, który mi Kumkwata znalazł!

W tym przypadku bez flaszki to już na pewno się nie obejdzie...;-)

Że niby ja coś znalazłem? :-D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile wychodzi kadjar ? Bo to bliźniak qq 

U nas w firmie zamówili Kuga bo qq i skoda zrobiła się drogą

 

Kaszkaj to fajne auto, zrobiłem autem z 2015r prawie 100kkm (1.6d 130km)

Obecny 2018 ma 10kkm

Jedna awaria, turbina która wykończyły wymiany oleju co 30kkm - padła przy 70kkm, zrobili na gwarancji

Niestety nie mam haka i nie wiem jak z buda to jeździ 

Bardzo fajnie jeździ TB 160KM, spalanie 1-1.5l więcej jak kopciuch, a przyspieszenie dużo lepsze i ten zakres obrotów ?

Do tego qq trzyma cenę - szukałem używki i taniej można kupić BMW ?

 

 

Edytowane przez konrad_b (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kadjar droższy - pytałem i problem z dostępnością konkretnych modeli - raczej przyszły rok, choć pewnie coś by się znalazło na placu u dealerów, jak by dobrze poszukać.

Ale jak już mam przepłacać (tzn. wydać znacznie więcej niż zamierzałem) to chociaż na autko, które mi się będzie podobać, a jakoś mi Kadjar nie leży, a Kumkwat i owszem:-)

Kumkwat w zasadzie tylko dlatego, że ponad 21 tys. poniżej ceny katalogowej, bo rzeczywiście ta jest kosmiczna i Karoq, czy Ateca, albo właśnie Kadjar wychodzą jednak taniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.