Skocz do zawartości

Mała wolnossąca benzyna jako holownik – Suzuki S-Cross


Zulos

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Zulos napisał:

Z kolei nie wiem, czy ja miałem pecha, ale system rozpoznawania znaków w QQ świrował i przez całą jazdę albo pokazywał coś zupełnie innego, albo w ogóle nic...

Stałe znaki rozpoznawał dość dobrze, bo to chyba siedzi w nawigacji ?

Z oznakowaniem tymczasowym na objazdach radził sobie średnio, ale tego człowiek często nie może rozczytac a co dopiero automat ;)

Dziwi mnie Twoja opinia o "gumowatosci" bo ja bym tego o qq nie powiedział, wręcz przeciwnie i to np astra wydawała mi się gumowata po przesiadce z qq

W porównaniu z e83 które ma opinię wozu drabiniastego, też gumowatosci w qq nie czuję.

Fotele poprawili chyba po fl, bo w poprzednim po 4-5h wysiadałem połamany a teraz jest OK, choć szału nie ma (w wyższych modelach są inne fotele)

Co do silnika, TB są genialne, choć w qq nawet ten 160KM słabo ciągnie od dołu nie czuć tych 160KM, tu np dużo lepiej spisywała się astra 1.4TB

Do przyczepy nie wiem czy nie lepszy byłby TD i tylko on jest z 4x4

Ogolnie qq to dobre auto, co zresztą widać po wynikach sprzedaży ;)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 441
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

54 minuty temu, konrad_b napisał:

Ogolnie qq to dobre auto, co zresztą widać po wynikach sprzedaży ;)

Gdyby był dostępny z TB, to - pomimo wskazanych mankamentów - wziąłbym go.

Różnice w jeździe na prawdę są - może podałem je w sposób trochę przerysowany, ale były (przynajmniej dla mnie) wyraźnie odczuwalne, stąd jednak odwrót decyzji.

Też mi się wydaje, że to dobre auto, ale nie na tyle, że przebić prowadzenie S-Crossa (przynajmniej w TD).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, maarec napisał:

Mówili dziś w radiu, że rząd odpuścił i mają ten okres przejściowy jakoś złagodzić. Czytaliście coś?

Pytasz o możliwość zabrania obywatelom możliwości wzięcia osobówki dla firmy ?

Czy może słyszałeś coś o okresie przejściowym  w stylu "okradniemy was mniej ale jednak"  - ?

Czy może coś o tym jak to pierwszy raz od czasów bolszewizmu w samym środku Europy zostaną unieważnione prawa nabyte i "spec-prafo" zadziała wstecz ?

Sam jestem ciekaw bo mnie akurat dotyczy opcja okradani  przez pi....bolszewików.

Edytowane przez Jarosław69
?? (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Aktualizacja w dniu 22/09: MF zapowiada, że zmieni przepisy przejściowe na korzystniejsze dla podatników - obecnie czekamy na zmodyfikowany projekt ustawy"

 

To bełkot propagandowy dla ciemnoty. Idą wybory a jak wiadomo nie od dziś - najważniejsza jest liczba głosów a nie ich jakość.

https://www.fmleasing.pl/aktualnosci/wrocili-z-pomyslem-ograniczenia-do-50-kosztow-samochodow-firmowych-a-dodatkowo-biora-sie-za-leasing-drozszych-aut

 

Piszesz ,że mówili iż rząd odpuścił...... musisz  zapamiętać _ "NIE MA TAKIEJ OPCJI" - to tylko kwestia czasu , metody i stylu.

Akurat ten ostatni aspekt to czysta hipotetyka.

Edytowane przez Jarosław69
uzu (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie mogą poczekać i nawet po II turze zdążą...

Mogliby - w zakresie przepisów przejściowych zachować standardy demokratycznego prawa (hehe - taki oksymoron: PiS i standardy demokratycznego państwa prawa;-) i zrezygnować:

a) z zapisów zakładających, że te przepisy będą miały zastosowanie do umów zawartych nie od dnia ich wejścia w życie, tylko od dnia ich ogłoszenia,

b) z zapisów o 2-letnim okresie przejściowym dla wcześniej zawartych umów,

ale to by wymagało cofnięcia się o krok, a rewolucja faszystowsko-bolszewicka nie cofnie się ani o milimetr - dla dobra suwerena oczywiście;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Zulos napisał:

Spokojnie mogą poczekać i nawet po II turze zdążą...

Mogliby - w zakresie przepisów przejściowych zachować standardy demokratycznego prawa (hehe - taki oksymoron: PiS i standardy demokratycznego państwa prawa;-) i zrezygnować:

a) z zapisów zakładających, że te przepisy będą miały zastosowanie do umów zawartych nie od dnia ich wejścia w życie, tylko od dnia ich ogłoszenia,

b) z zapisów o 2-letnim okresie przejściowym dla wcześniej zawartych umów,

ale to by wymagało cofnięcia się o krok, a rewolucja faszystowsko-bolszewicka nie cofnie się ani o milimetr - dla dobra suwerena oczywiście;-)

A czemu akurat 2 letnim, ja wnioskuję o 5 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa ,że przy 2 letnim leasingu mniej Cię okradną . Zależy też jak wysoka będzie wpłata pierwsza i jak najmniejszy wykup.

2019+2020 i minimum na końcu.

Przy 5-ciu latach to w zasadzie wygląda to tak ,że zostaniesz okradziony na grubo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Commander napisał:

Jarosław... przestań już jęczeć. 

Raz wy kradniecie, raz ekipa rządząca. Suma sumarum... wygrywacie bo w budżecie zawsze dziura....

To prawda - sam mam samochód wykupiony na "firmę" , a w rzeczywistości może w  5% jest w niej wykorzystywany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Czech napisał:

To prawda - sam mam samochód wykupiony na "firmę" , a w rzeczywistości może w  5% jest w niej wykorzystywany. 

I to jest uczciwe postawienie sprawy. 

Furmanka kupiona do celów stricte prywatnych, a koszt jej utrzymania pakowany w koszty firmy, co odciąża prywatną kieszeń.

15 minut temu, Benior napisał:

Możesz rozwinąć o co Ci chodzi z tym "wy kradniecie" :hmm:

Wydaje się, że Czech wystarczająco prosto to wyjaśnił.

 

Na marginesie dodam, że znam przypadki, np. kiedy auto żony czy ojca przedsiębiorcy także jest w lisingu, a użytkowane jest tylko prywatnie. Inny przykład z mojej miejscowości Mercedesem G nieudolnie (bo nie radzi sobie nim na parkingu) śmiga po ulicach młoda dziewoja, żona przedsiębiorcy. Autko na bank jest "firmowe".

Dlatego mam poważne wątpliwości, czy wypasione fury (Mercedes G, Ferrari, Porsche Panamera, Meśki S,  Bentleye) ale  także kampery czy przyczepy kempingowe powinno się dopuszczać do lisingowania przez przedsiębiorców, zwłaszcza właścicieli firm małych.

Edytowane przez powolniak (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.