Skocz do zawartości

Mała wolnossąca benzyna jako holownik – Suzuki S-Cross


Zulos

Rekomendowane odpowiedzi

Ha ha, szczerze się uśmiałem? Sens mojej wypowiedzi był taki, że Nissan jest dość dobrze zabezpieczony, a wyposażenie jeżeli nie jest przekombinowane, będzie wykorzystywane. Kiedyś zamawiałem samochody z prysznicem (żart) i naczyniami jednorazowymi (żart) i w całym okresie 5 letnim ani razu nie wykorzystywałem wyposażenia dodatkowego za który zapłaciłem ciężkie pieniądze. QQ można zamówić w wersji "męskiej"  trekkingowej i na miasto. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 441
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Teraz, jacek00 napisał:

N-Connect ma bardzo fajne wyposażenie już

Z tą wielkością opon i kół to ostrożnie. Bo 19 wcale nie muszą być droższe niż 17. U siebie mam 20 calowe koła. I opony kosztują tyle samo co 16 cali w C4P.

plomby w zębach całe  ? :-]

chociaż w tam w stolicy macie równe drogi u nas na prowincji na dziurawych drogach mi na 18 jest trochę za twardo, z niecierpliwością czekam do zimy na zmianę na 16 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, dudek_t napisał:

Jacek, jaki masz rozmiar opon? 

Duży :P 195/55/20 - taki fabrycznie mają rozmiar wszystkie Scenic

1 minutę temu, Suzu4x4 napisał:

plomby w zębach całe  ? :-]

chociaż w tam w stolicy macie równe drogi u nas na prowincji na dziurawych drogach mi na 18 jest trochę za twardo, z niecierpliwością czekam do zimy na zmianę na 16 ?

Wbrew pozorom jeździ się na tym naprawdę komfortowo. Po dziurach i nierównych drogach także. Przecież to nie ma niskiego profilu, a standardowy jak w większości innych aut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Suzu4x4 napisał:

no ja mam 235/45R18 + twarde zawieszenie i o ile na autostradach i równych drogach jest ok to na dziurach (jadąc solo) dla mnie trochę za twardo

za to z przyczepą super :ok:

Bo masz szerszy i niższy profil. To więcej czuć :P 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Benior napisał:

Apeluję, nie Biedronizujmy QQ  ?

?

Ale powiem Wam, że palnę sobie chyba zaraz w łeb, bo mi już tak dymi, że głowa pęka...

Dostałem sygnał z samej góry.

Wczoraj zepsuł mi się laptok i mówię mojej połowicy, że to chyba sygnał, że trzeba kupić S-Crossa bo tańszy, bo tu kolejne wydatki, nowy laptok...

Oczywiście śmieszny argument, ale i tak popołudniem już padła decyzja na Kumkwata.

Później okazało się, że naprawa 150,- zł, a że sklep i serwis prowadzi mój bardzo dobry kolega (i koleżanka) to okazało się, że 100,- zł.

No i okazało się przy odbiorze, że ten sygnał z samej góry był, tylko miał całkiem inne znaczenie.

Okazuje się, że właśnie chcą oddać w dobre ręce swoje BMW x1 wprawdzie z 2012 r., ale z przebiegiem 50 tys.! (czyli prawie tyle, co mój S-Cross), które zamawiali pod swoje zachcianki w salonie.

2.0 benzyna, 245 KM i 350 Nm (od 1250 obr)...

Czy styknie na cepkę 1100 kg?;-)

DMC samochodu 2130, MW 1655 (wg. danych z autocentrum).

Trochę boję się podwójnego doładowania - czy ktoś wie coś na temat tych silników??

Wieczorem będę znał cenę...

O ile nie zwariuję do tego czasu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja by poszedł po nowy. Jeśli zastanawiasz się nad 10tyś + to ewentualnych napraw się nie boisz? Może i przebieg ma niewielki ale jednak co nowe to nowe. Dokładasz 10 i masz nowe auto i spokój. To jest klasa premium to i ceny napraw też premium .... tak mi się wydaje.

Osobiście wolę młodą Rumunkę niż starszą Niemkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile to BMW jest tańsze niż QQ? Bo licząc nawet mega pecha i gigantyczne koszty ASO BMW to i tak wyjdzie taniej. Jak sam nie lubię używek i wolę "przepłacić" za nowe to tu miałbym bardzo, BARDZO poważny dylemat.

8 minut temu, Benior napisał:

Ja by poszedł po nowy. Jeśli zastanawiasz się nad 10tyś + to ewentualnych napraw się nie boisz? Może i przebieg ma niewielki ale jednak co nowe to nowe. Dokładasz 10 i masz nowe auto i spokój. To jest klasa premium to i ceny napraw też premium .... tak mi się wydaje.

Osobiście wolę młodą Rumunkę niż starszą Niemkę.

W tym przypadku ta niemka to klasyczny MILF a rumunka to nic nie potrafiąca młoda latawica :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 cyt.  Marny samochód delikatnie mówiąc. Miałem bardzo dobrze wyposażoną wersję, auto kosztowało niemało ale jakość wykończenia niższa niż Renault Megane. Wszystko w tym samochodzie trzeszczy i skrzypi przy dotknięciu. Coś nie do pomyślenia w nawet 2x tanszej Kia Sportage! Całkowite rozczarowanie. Na dodatek auto mocno awaryjne. Autentyczne "Bedziesz Mial Wydatki" ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe - wolałbym pewnie dotrzeć młodą rumunkę, choć jak by się trafił (a chyba tak) niezły MILF, to nie powiem nie...;-)

A takie MILFy to potrafią dużo więcej niż niedotarte młode rumunki...;-)

Cena na pewno będzie znacznie niższa nie tylko od Kumkwata, ale i od S-Crossa.

Na szybciora na otomoto znalazłem kilka ogłoszeń ze średnią poniżej 60 tys., czyli niemal tyle, ile wezmę za swojego S-Crossa, więc możliwe, że wyszedłbym na tym z całkiem niewielką dopłatą (cenę mojego S-Crossa obniżą konieczność wcześniejszej spłaty leasingu).

W każdym razie budżet na ewentualne naprawy byłby raczej olbrzymi.

1 minutę temu, Jarosław69 napisał:

 cyt.  Marny samochód delikatnie mówiąc. Miałem bardzo dobrze wyposażoną wersję, auto kosztowało niemało ale jakość wykończenia niższa niż Renault Megane. Wszystko w tym samochodzie trzeszczy i skrzypi przy dotknięciu. Coś nie do pomyślenia w nawet 2x tanszej Kia Sportage! Całkowite rozczarowanie. Na dodatek auto mocno awaryjne. Autentyczne "Bedziesz Mial Wydatki" ? 

no takie opinie to na każdy samochód można znaleźć:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.