Skocz do zawartości

Zakup przyczepy DMC1300, 2 sypialnie z łóżkiem piętrowym.


tondEK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jak w temacie.

Poszukuję przyczepy dla rodziny 2+2. Zależy nam na 2 osobnych sypialniach wraz z łóżkiem piętrowym.

Mój budżet to ok. 20 tys.

Nastawiam się na zakup raczej po sezonie bo póki co wszystkie przyczepy, które oglądałem były w agonalnym stanie.

Proszę o Wasze sugestie i ew. polecenie jakiejś pewnej oferty sprzedaży przyczepy.

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co szukasz to jest najbardziej porządany układ. Raczej nie będzie tak że komuś zbywa i nie ma kupca. Jak ktoś ma taką budkę i to w ładnym stanie to długo się nie sprzedaje. Szukaj po alllegro, otomoto i olx. Wrzucaj tu linki to będziemy analizować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 poniższe w miarę blisko więc mogę ew. pojechać:

delta-caravans-4600

lmc-470-luxus

adria-adiva

 

2 kolejne to raczej śmietnik, ale moje założenia spełniają:

elddis-crown

knaus-sudwind

 

Te akurat są zbyt daleko, ale może sprzedaje je zaufany diler?  

adria-unica-502

adria-unica-a-430

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te LMC to nie jest maźniete całe przypadkiem silikonem , może coś się zemną dzieje bo jakoś coraz częściej widze silikon ;)

Jeśli chodzi o knausa , to jestem zwolenikiem białych mebli , gdyby tam się codziennie budził  i widział te białe meble to wakacje nie udane ;D . W jednym skrócie są okropne . ( To jest tylko moje zdanie , a o gustach sie nie dyskutuje , więc bez urazy )

Te 3 kratki , wyglądają przezabawnie chodzi mi o tą adrie adiva , alexcamp ma różne opinie , czasem mają coś fajnego a zdarzają się perełki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

12 godzin temu, NieKumaty napisał:

 

Te 3 kratki , wyglądają przezabawnie chodzi mi o tą adrie adiva , alexcamp ma różne opinie , czasem mają coś fajnego a zdarzają się perełki .

Pan z alexcampu ma taki styl maskowania uszkodzeń - w ubiegłym roku oglądaliśmy u niego knausa, który w miejscach obtarcia miał właśnie taką kratkę albo klapę serwisową :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, tondEK napisał:

Tutaj oferta innego dilera... 
i znowu okolice Poznania:

avondale

typhoon-gtx-elddis

Słyszałem, że mimo wieku, tego typu cepka w dobrym stanie jest tyle warta.

 

Tyle jest warta w UK. A za ile ją kupił handlarz (i dlaczego tak tanio), że po przyciągnięciu, odpicowaniu i doliczeniu swojej marży mu się to opłaca?  
Może dlatego - to ta sama firma, tylko przed zmianą nazwy na "Świat Kempingów". Polecam przeczytać cały wątek i przekonać się jak przyczepy picowane są do sprzedaży:
 

 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.06.2018 o 18:00, tondEK napisał:

To jest cepka chyba forumowa , chociaż tam mi sie wydaje , bo już gdzieś ją widziałem .

Widziałem ją ostatnią w dziale ogłoszenia , już sobie przypominam . Taki forumowicz że jeden post ma , i właśnie ogłoszenie że sprzeda tego Knausika .

Edytowane przez NieKumaty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.