Skocz do zawartości

Pole biwakowe TULISZÓW Siewierz, ul. Jeziorna nad jeziorem Przeczyckim


visitor1967

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

Prąd jest, bo byliśmy tam na zwiadach w zeszłym tygodniu. Sanitariaty w formie toytoy. Mnóstwo rezydentów nad samą wodą, więc dla nowoprzyjezdzajacych dojście do wody na maxa utrudnione. Mąż chciał wędkować i nie było się gdzie rozbić z dostępem do wody...

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie cisza i spokój, no może hałasują troszkę moje cery z Yoga ;) 

obsługa miła, duży camp, nie mało przyczep (nie widzę żadnego campera), ale i tak miejsca nie brak. Mojej żonie bardzo się podoba :winner:

 Od rodzinki, która ma tu drewniany wigwam, wiem że zdążają się karawaningowcy, którzy lubią puszczać głośno muzykę, raz był znany policji gość i o 4 rano właśnie policja ściszyła mu muzykę....

sanitariaty, to tradycyjne wykopy w ziemi, brak serduszka na drzwiach :D prysznicu nie widziałem, ale szukać nie będę ;) 

nam to nie przeszkadza. Póki jest cicho i ładnie, Wsio pasuje.  

Wędkarzy brak, jest mała plaża. Camp podzielony jest jakby na dwie części, droga przy lasku za „recepcja” w lewo, potem kawałek i w prawo, następnie w lewo lub w prawo (to dwie części campu). 

Kilka przyczep z zagranicy, wiele stacjonarnych na całe wakacje, lub tam na inne okresy. Jest tez Ford transit z wysoka buda przerobiony na kamper. Może jutro zrobię jakaś fotę jak się zgodzą właściciele. 

 

 

 

77309DD7-0B18-4610-97DF-5F25CB9EC637.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, jofracy napisał:

na dziko po drugiej stronie jeziora

Widzę że chyba wędkujesz, my nie :)

Ps. Okazało się że Impra jutrzejsza  urodzinowa jest 100 metrów od nas, a już kombinowałem transport :D 

...tak karawaning jest piękny! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedzielny upalny poranek, do Janusza i Grażyny przyjechali w odwiedziny dwaj koledzy, zaparkowali swój piękny dostawczak zaraz obok samochodu Janusza, na plaży.

niestety zakopali się, i wyciągać musiała ich laweta. Skomentowali to, że „kur...a, musimy se jeszcze własna lawetę kupić kur..a”.

w czasie kiedy oczekiwali lawety Janusz nie zapomniał doładować akumulatora w skodzie i włączył stojący na plaży samochód silnik, na około półtorej godziny, ale dzieciom z innych załóg, bawiących się łopatkami i wiaderkami w piasku, kilka metrów dalej, to w ogóle nie przeszkadzało.

reasumując pole fajne, mój kolejny skill to nie rozstawiać się w miejscu, które może być najatrakcyjniejsze dla Janusza i Grażyny i gdzie potencjalnie z uwagi na różne różności w życiu bym się nie rozbił (tu plaża). ? 

3C23BFA1-88CF-427E-8253-9DB379E8BFBD.jpeg

Edytowane przez Gość (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, jofracy napisał:

A czemu Janusz i Grażyna?

Bo na płazy dzieci się bawią, plaża tam nie ma 100m na 200, żeby starczyło dla każdego. Wjeżdżanie na plażę autem i rozbicie namiotu na plaży oraz rozstawienie wędek odrobine paraliżuje możliwości wejścia do zalewu. Plaża tam ma ze 10 m szerokości, z tego wędki, auto i namiot zajęły około 5m. To jak się wydaje główna plaża zalewu na campie. 

Tak tylko na marginesie powiem że ja nie wędkuje, ale wyobraź sobie, że chcesz łowić ryby na plaży wśród urlopowiczów w wodzie....?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Myślałam, że to któreś poboczne zajście do wody. Auto za blisko zaparkowane nawet jeśli chodzi o przepisy wędkarskie ( ja nie łowię, tylko mój mąż, który bardzo dba o to, żeby być fair w stosunku do innych użytkowników wody). Na tym polu właśnie nikt nie pilnuje gdzie kto staje i to jest to o czym pisałam wcześniej, że pole nad jeziorem bez dostępu do jeziora bo stoją na pierwszej linii i jeszcze się ogrodza jakaś folia... Słabe to bardzo.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.