Skocz do zawartości
"Świderek"

Boże Ciało u "Świderka" :)

Rekomendowane odpowiedzi

Wilu

Knausiaki już w domku ! 

Dzieki Anita i Ośrodek "Świderek" za ten długi week spędzony u Was ! Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu u Was - a mieliśmy blisko 6h drogi i były inne opckje bliżej :) Zapamiętamy z gościny u Was piękną przyrodę która otacza Wasz Camping, basen który był rewelacją w upalne dni, kameralność i spokój, leśne trasy rowerowe, sympatyczne towarzystwo ( pozdro dla Mariusza i Pauliny ) a także atrakcyjne ceny - 60 zł / doba ( cepka/auto/2+2/pies/prad/woda ) A więc Dozo w przyszłości !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
koncewka

Hej Karawaningowcy!!! Niniejszym chcialabym wyrazic nasze mega zadowolenie z weekendu w Świderku i polecic wszystkim odwiedzenie tego miejsca. To poczatek prawdziwej historii kempingowej tego uroczego pola, a potencjal naprawde jest ogromny. My bawilismy sie fantastycznie: pogoda boska, basen rewelka, sciezki rowerowe przyjazne dla dzieci, pingpong w popoludniowej porze, minigolf i zimne pifko o zmierzchu... Cud miod... Wlascicielka, jakiej zyczylabym sobie na kazdym kempingu - mila, pomocna i bardzo goscinna. A do tego wszystkiego wisienka na torcie w postaci sasiadow z pobliskiej parceli - Dominika i Marcin - bardzo milo bylo Was poznac :) Pozdrawiamy wszystkich, z ktorymi nasz szlak kiedykolwiek sie skrzyzowal :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
"Świderek"

Bardzo bardzo bardzo serdecznie dziękuje Wam - Dominika i Marcin oraz Mariusz i Paulina za tak wspaniałe wpisy. 
Jest mi przemiło, że w ogóle mogłam Was gościć, a przy tym że poznałam tak po prostu fajnych, otwartych i przesympatycznych ludzi z pasją jaką jest karawaning! 

Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś się spotkamy, mimo że wiem że dzielą nas kilometry i wypad do nas to tak naprawdę dla Was kilkugodzinna wyprawa. I obiecuję, że jak tylko zrobimy kolejny choćby mały krok żeby to wszystko ulepszać dam na pewno znać :)
Dziś już mogę powiedzieć, że MAM zmywalnię do naczyń :) Oczywiście z ciepłą wodą, pod dachem, bardzo przyzwoitą :D 

W poniedziałek odwiedziłam też samego burmistrza, dziś właśnie byli Panowie ze "służ porządkowych" i naprawili pomost w miejscach, w których tego wymagał i usunęli ten okropny znak z plaży, który był jak się okazało od początku niepotrzebny, ponieważ urzędnicy "niewłaściwie zinterpretowali pewne zapisy" :)

Także działamy dalej z pełną mocą i energią :D

Ściskam Was serdecznie i bardzo dziękuję, że zaryzykowaliście i przyjechaliście do nas i co więcej że udało mi się spełnić Wasze oczekiwania :)
Dzięki takim ludziom jak Wy moja praca staje się dla mnie coraz to bardziej moją pasją!

DO ZOBACZENIA!
Anita :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
AgaMar

A nawet macie wątek o sobie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Yucami

Jak mam tylko jedno dla mnie najbardziej kluczowe pytanie: czy w Świderku ktoś realnie pilnuje i egzekwuje przestrzegania ciszy nocnej? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi