Skocz do zawartości

Boże Ciało u "Świderka" :)


Rekomendowane odpowiedzi

Knausiaki już w domku ! 

Dzieki Anita i Ośrodek "Świderek" za ten długi week spędzony u Was ! Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu u Was - a mieliśmy blisko 6h drogi i były inne opckje bliżej :) Zapamiętamy z gościny u Was piękną przyrodę która otacza Wasz Camping, basen który był rewelacją w upalne dni, kameralność i spokój, leśne trasy rowerowe, sympatyczne towarzystwo ( pozdro dla Mariusza i Pauliny ) a także atrakcyjne ceny - 60 zł / doba ( cepka/auto/2+2/pies/prad/woda ) A więc Dozo w przyszłości !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Karawaningowcy!!! Niniejszym chcialabym wyrazic nasze mega zadowolenie z weekendu w Świderku i polecic wszystkim odwiedzenie tego miejsca. To poczatek prawdziwej historii kempingowej tego uroczego pola, a potencjal naprawde jest ogromny. My bawilismy sie fantastycznie: pogoda boska, basen rewelka, sciezki rowerowe przyjazne dla dzieci, pingpong w popoludniowej porze, minigolf i zimne pifko o zmierzchu... Cud miod... Wlascicielka, jakiej zyczylabym sobie na kazdym kempingu - mila, pomocna i bardzo goscinna. A do tego wszystkiego wisienka na torcie w postaci sasiadow z pobliskiej parceli - Dominika i Marcin - bardzo milo bylo Was poznac :) Pozdrawiamy wszystkich, z ktorymi nasz szlak kiedykolwiek sie skrzyzowal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo bardzo bardzo serdecznie dziękuje Wam - Dominika i Marcin oraz Mariusz i Paulina za tak wspaniałe wpisy. 
Jest mi przemiło, że w ogóle mogłam Was gościć, a przy tym że poznałam tak po prostu fajnych, otwartych i przesympatycznych ludzi z pasją jaką jest karawaning! 

Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś się spotkamy, mimo że wiem że dzielą nas kilometry i wypad do nas to tak naprawdę dla Was kilkugodzinna wyprawa. I obiecuję, że jak tylko zrobimy kolejny choćby mały krok żeby to wszystko ulepszać dam na pewno znać :)
Dziś już mogę powiedzieć, że MAM zmywalnię do naczyń :) Oczywiście z ciepłą wodą, pod dachem, bardzo przyzwoitą :D 

W poniedziałek odwiedziłam też samego burmistrza, dziś właśnie byli Panowie ze "służ porządkowych" i naprawili pomost w miejscach, w których tego wymagał i usunęli ten okropny znak z plaży, który był jak się okazało od początku niepotrzebny, ponieważ urzędnicy "niewłaściwie zinterpretowali pewne zapisy" :)

Także działamy dalej z pełną mocą i energią :D

Ściskam Was serdecznie i bardzo dziękuję, że zaryzykowaliście i przyjechaliście do nas i co więcej że udało mi się spełnić Wasze oczekiwania :)
Dzięki takim ludziom jak Wy moja praca staje się dla mnie coraz to bardziej moją pasją!

DO ZOBACZENIA!
Anita :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.