Skocz do zawartości

Czy jest sens przyczepka i kabriolet


Davidoo

Rekomendowane odpowiedzi

a skoro jesteśmy już w temacie CABRIO to chciałem Was zaprosić na mega imprezę:
 

III Międzynarodowy Zlot CABRIO POLAND 2018 w POZNANIU

3.08.2018 – 5.08.2018

http://www.cabriopoland.com/

https://www.facebook.com/cabriopoland/

 

My jesteśmy na tej imprezie od pierwszej edycji i co roku jest jeszcze lepiej! Aż brak słów żeby to opisać!

W tym roku niestety jadę sam, ale jednak będę na pewno!

@dudek_t, @Davidoo jedziecie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

43 minuty temu, dudek_t napisał:

Czuje się jak małe dziecko co dostało swój pierwszy zdalnie sterowany samochód:

Bo facet dorasta w wieku 4 lat, później tylko rośnie i zmienia zabawki na droższe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna i ładna mazda, mój kabriolecik to już dziadek, produkcja 2002, pierwsza rejestracja 2003 :) ale daje radę, sprzedawać się tego nie opłaca bo w tym kraju ludzie są sceptycznie nastawieni do małych przebiegów a wiadomo, że każdy chce kupować jak najtaniej, więc postanowiłem wogóle go nie sprzedawać, dołożyć jedynie hak i wsadzić LPG i duuuuuzo jeździć... mamy też terenówkę ale ze względu na jej DMC nie możemy mieć do niej przyczepki bez E a tego ani ja ani małżonka w planach nie mamy :)

Dzięki na zaproszenie na zlot cabrio, wpisane w kalendarz, czy jedziesz z przyczepką czy na pusto? Pomyślimy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Commander napisał:

Dudek...jak to...miał być Mustang. A tu jakaś wiertara....buuuuuu

Pojeździłem jednym i drugim... w moim odczuciu bardzo fajny samochód. Jednak trochę zmieniły mi się priorytety i na dziś bym go nie kupił. Wersja po lifcie już jest znacznie droższa i realnie bez dachu to już 250k. Tu mam ułamek tej kwoty a frajda z jazdy... nie wiem czy nie większa. 

Na niekorzyść Mustanga przemawia dodatkowo fakt że w międzyczasie jeździłem nowym Boxterem i Caymanem. Tu z kolei, przy braku wymagań względem "wypasu", cena jest już mocno zbliżona do Forda. Mazda jest w pewnym sensie testem i sprawdzeniem czy tego typu auto (2 osobowe) sprawdzi mi się w codziennym użytkowaniu. Jeśli tak to kolejny leasing będzie na auto z Zuffenhausen z pominięciem ogniwa V8. 

Na razie jednak frajda z jazdy jest taka że grozi mi rozwód bo nie wracam na noc do domu :D f

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki na zaproszenie na zlot cabrio, wpisane w kalendarz, czy jedziesz z przyczepką czy na pusto? Pomyślimy...


W zeszłym roku byliśmy zestawem, a ponieważ w tym niestety jadę sam to jadę solówką, zwyczajnie nie chce mi się ciągnąć budy.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 4 miesiące temu...

Witajcie. 
Właśnie sprzedałem duży holownik i nie zdążę przed wyjazdem kupić następnego... Plan: założyć hak do cabrio. W dowodzie dmc cepki 1500 kg.  W USA haki do niego są, w Europie nie. Ale zamówiłem na próbę wpinany hak od sedana, zobaczymy po przymiarce. Żeby było śmiesznie w USA cabrio Lexa ma homologację pod hak, a ASO lexa w PL powiedziało mi ze w Europie is250 c nie miał homologacji na hak. Śmieszne bo na przeglądzie normalnie system wypluł dane co do mas przyczepy. Na szczęście  mój to is350c z USA wiec ma homologację ;))))

A2BD6241-B352-4FE9-A18B-7ADB6C03A732.jpeg

Edytowane przez focusgr (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.