Skocz do zawartości

Wilk Safari jakie koła? POMOCY :)


citron1

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie mam kłopot, 300 km od domu mam przyczepkę Wilk Safari de lux, ukradli z niej koła i nie mam pojęcia jakich felg szukać, jaki rozstaw i et? wiem tylko że były na pięć śrub, jechać specjalnie żeby to zmierzyć to spora wycieczka... a potrzebuję ją ściągnąć pod dom.  Pomoże ktoś? W załączeniu zdjęcie tej mojej biednej przyczepy...

safari.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Cezarr napisał:

a kto zrobił zdjęcie bez kół?

Człowiek potrzebuje informacji technicznej ..... a będzie się miał tłumaczyć kto zrobił zdjęcie ?!?!

Przecież nie tego dotyczy zapytanie !!!! - jakie to znaczenie w tej sprawie ?!?!

.... albo się w danym temacie wypowiada na temat, albo się milczy - bo inaczej wypowiedź jest tylko nabijaczem postów ( ... i po co coś takiego robić ?!?! ....)

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, TomekKnaus napisał:

Człowiek potrzebuje informacji technicznej ..... a będzie się miał tłumaczyć kto zrobił zdjęcie ?!?!

Przecież nie tego dotyczy zapytanie !!!! - jakie to znaczenie w tej sprawie ?!?!

.... albo się w danym temacie wypowiada na temat, albo się milczy - bo inaczej wypowiedź jest tylko nabijaczem postów ( ... i po co coś takiego robić ?!?! ....)

TOM

Mistrzu jakbyś potrafił trochę pomyśleć to byś zajarzył że kolega pyta o koła ale ma za daleko, dlatego możne ten kto robił zdjęce
może mu pomóc w identyfikacji tego koła, dlatego zapytałem kto robił zdjęcie bo jeżeli sam właściciel to faktycznie kicha
ale jeżeli ktoś inny już po kradzieży to on właśnie może mu pomóc. Tak więc jak widzisz pytanie moje było jak najbardziej nie złośliwe.
A druga sprawa to taka że Ty na pewno nie będziesz  mi dyktował kiedy i jakie mam pisać tu posty.
Miłego dnia życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... hmmmmm ....

... jak już się w temacie wypowiedziałem, to dlatego, że się z jego treścią zapoznałem (czyt. zrozumiałem) ...

... i nie mówię tu o wypowiadaniu się w kontekście złośliwości - tylko sensu danej wypowiedzi (czy pytania) ...

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może jest ktoś kto tam mieszka i może Ci pomóc w zmierzeniu tej felgi, chociaż pewnie to już brałeś pod uwagę. :hmm:
A gdzie stoi ta przyczepa? Może jakiś forumowicz mieszka blisko?

11 minut temu, TomekKnaus napisał:

..... hmmmmm ....

... jak już się w temacie wypowiedziałem, to dlatego, że się z jego treścią zapoznałem (czyt. zrozumiałem) ...

... i nie mówię tu o wypowiadaniu się w kontekście złośliwości - tylko sensu danej wypowiedzi (czy pytania) ...

TOM

Po co piszesz nie na temat, nabijasz posty :hmm:

Edytowane przez Cezarr (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, citron1 napisał:

zdjęcie zrobiłem ja sam pięć lat wstecz, może ma ktoś podobną przyczepę i mógł by podać wymiary felgi

Przyczepa, przyczepą - najlepiej by było się pod nią wsunąć i zobaczyć na jakiej ramie jest - doszukać się jej oznaczeń.

Podejrzewam, że dany model przyczepy mógł być montowany niekoniecznie na jednym modelu ramy (czyli różne felgi mogą do niej być).

TOM

3 minuty temu, Cezarr napisał:

A może jest ktoś kto tam mieszka i może Ci pomóc w zmierzeniu tej felgi, chociaż pewnie to już brałeś pod uwagę. :hmm:
A gdzie stoi ta przyczepa?

Po co piszesz nie na temat, nabijasz posty :hmm:

... ręce opadają !!!! .... :mlot:...

.... szkoda gadać ...

TOM

Edytowane przez TomekKnaus (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Cezarr napisał:

A przeczytałeś że kolega ma tam 300km i nie chce tam jechać :puk:

Przeczytaj jeszcze raz post nr 3 - na ten temat się już wypowiedziałem.

Czytać należy ze zrozumieniem !!!!

.....

Pisząc o różnych modelach ram, sugeruję, że patrząc tylko i wyłącznie na model przyczepy, można dokonać niestety błędnego zakupu.

.... a może jest możliwość zerknięcia i pstryknięcia foki przez kogoś w okolicy ....

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczepy na 5 srub  maja rozstaw  taki sam jak mercedes 112 , stare I nowe BPW ,Alko ,KNOT,  et ok, 40 i będzie pasować . A jakbyś dodał w profilu z kont jesteś pomoc by była łatwiejsza .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.