Skocz do zawartości

Zwirz V6 + hobby 440


tupek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumiem niektórych wypowiedzi, nie widzieli dokładnie o co chodzi z usterkami tej przyczepy a tu już hejty że szrot i strach do tego wchodzić.

Gwarantuje że po naprawach śladu nie będzie po usterkach i nie jeden by ja odkupił za większą kasę.

Przecież to kawałek budki z drewna i parę wkrętów załatwi sprawę.

I co się dzieje nad drzwiami ? Bo ja z bliska się przyglądałem i ni pierona nie mogę się dopatrzeć.

Przyczepa jest z 1982 roku więc na te lata trzyma się bardzo dobrze.

Tak myślę czy jest sens pytać na łamach forum o jakieś porady dotyczące kampingu sugerując się wypowiedziami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

8 minut temu, tupek napisał:

Tak myślę czy jest sens pytać na łamach forum o jakieś porady dotyczące kampingu sugerując się wypowiedziami.

zdecydowanie nie ma, tu sami prześmiewcy i szydercy siedzą :D

a buda prezentuje się na razie fatalnie, przynajmniej z zewnątrz 

niemniej powodzenia w zabawie z nią 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, krisio napisał:

Ale to nie jest dział pomoc przy zakupie, tylko nasze pojazdy. Kupił/ dostał  to na co go było stać.. Nie pyta o opinie , bo już ją kupił . Jeżeli będzie potrzebował jakiejś opinii lub pomocy to podejrzewam że o to  poprosi .   Wtedy będziecie mogli służyć swoją wiedzą .

Krzychu masz absolutną rację. Panowie wyjadacze...wstyd mi za was. Jeszcze całkiem niedawno sami narzekaliście na takie zachowanie na forum i wytykaliście to innym.  Strach tutaj cokolwiek wkleić oprócz głupot w dziale Na Wesoło, bo Zagadka padła i kwiczy. Niedługo zostaniecie tu sami i będziecie wklejać z nudów linki do YT z wypadkami....

 

Kolego tupek gratuluję zakupu i chęci dołączenia do grona obieżyświatów. Pisz tu co Cię trapi, a zawsze ktoś, coś pomoże.

 

Ps. Zgłoś do moderacji posty które Ci się nie spodobały i po problemie... Posprzątają Ci wątek.

Pozdrawiam.

Edytowane przez Commander (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tupku.  Widać ,że się cieszysz :-) A ja strasznie lubię kiedy ludzie się cieszą .Szczerze Ci gratuluję i życzę wielu miłych chwil. Naprawisz sobie co potrzebujesz, dopasujesz do siebie i  w świat :-) Powodzonka i trzymam kciuki.  Dużo radości ze swojej przyczepki:hej:  

 

Oj niestety chyba Commander masz rację.... :( Dlaczego ostatnio tak mało tutaj widzę życzliwości zwłaszcza dla nowych Osób?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, zanka napisał:

 Dlaczego ostatnio tak mało tutaj widzę życzliwości zwłaszcza dla nowych Osób?

Gdzie na przykład ta wrogość, bo też zaczynacie przeginać takimi wpisami jakby tu nie wiem jakie
złe towarzystwo było szczególnie dla nowych forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Cezarr napisał:

Ale co podczas deszczu trzeba nogi podnosić :blink:  kurczaki odważny zakup. :hmm:

Czy to jest Tomuś zabawne? Jak ktoś jest tu X lat i wylano na niego stopniowo wiadra pomyj to nic sobie z tego nie zrobi.

Ale ktoś nowy ... Może być mu zwyczajnie przykro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Commander napisał:

Ale ktoś nowy ... Może być mu zwyczajnie przykro.

Czyli słodzimy cały czas bez względu na wszystko, no ok.
W sumie dobrze że kolega nie napisał że chce kupić taką przyczepę w dziale Kącik dla Kupującego
i w dodatku podał by za jaką kwotę, wtedy dopiero była by jazda.
Tak więc pozostaje życzyć powodzenia w naprawach i późniejszych wyprawach. :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczepa kosztowała 3500 zł.

Wiedziałem że jest trochę przy niej roboty, ale tak jak pisałem wcześniej, jest to tylko drewniany domek obity blachą i parę wkrętów załatwi sprawę.

Instalacja na 230 v jest sprawna, oświetlenie zewnętrzne też.

Jedyne co muszę rozkminić to zasilanie wewnętrzne na 12v - może jakiś panel na dach i akumulator żelowy.

Największym problemem jest dla mnie czas, bo cały tydzień jeżdżę ciężarówką a grzebać mogę tylko w weekendy (nieparzyste:lol:)

Przyczepę kupiłem aby rodzinę zabierać na spontaniczne weekendowe wypady - jeżeli się spodoba będę rozważał zakup wypasionej z pozłacanym kiblem kampingu.

Będę przeglądał forum w poszukiwaniu cennych informacji.

Już jeden post okazał się bardzo pomocny, a mianowicie o tym że trzeba troszkę czasu aby lodówka zaczęła chłodzić  - i chodzi :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkręty przymocowały poszycie do podłogi na betonowo.

Zacząłem też malować paskudne brązowe paski na czarno aby pasowały do holownika.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.