Skocz do zawartości

Przyczepka do 7tyś


Adams83

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów :))

Zamierzam kupić w kwocie opisanej jak w temacie do 7tyś mała przyczepkę kempingowa. Pomysł urodził się kiedy szwagier zakupiła swojego Knausa za 6 tyś złotych w stanie tak naprawde idealnym. Po miesiącu poszukiwań już wiem jak dużo szczęścia trzeba mieć zeby trafić na taką okazję . Moje pytanie do Was - czy ktoś posiada przyczepkę o podobnej wartości ? Czy to w oglole na chwilę obecną jest osiągalne ? Oczywiście kwota zmusza mnie do kompromisu więc złotych klamek nie szukam lecz chce aby w przyczepie dla  dwóch osob znalazło się ogrzewanie, lodówka, płyta gazowa oraz pomieszczeniem na WC bądź lazienka. 

Czy ktoś próbował jeździćz przyczepka mając do dyspozycji 1.6 benzyna 100 konną ? 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej kwocie co podales ja kupilem swoja. Nie ma tylko ogrzewania i przedsionka, ale ma markize.

Znalezc mozna, moja byla do lekkich poprawek, miala troche brakow (kolo zapasowe, najazdy poziomujace, klucz do podpor - to ogarniete), nadal sa rzeczy do zrobienia, ktore sie powoli robia, a jak nie wpadnie mi do glowy sprzedaz i kupno minimalnie wiekszej to bede zmienial kawalek wnetrza zeby dzieciakom zrobic pietrusa.

 

Ale - szukaj, a byc moze znajdziesz. Ja codziennie w czasie szukania ogladalem ogloszenia po kilka razy ze stalymi filtrami wyszukiwania, az znalazlem stosunkowo niedaleko warta przyciagniecia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.05.2018 o 15:39, Adams83 napisał:

Moje pytanie do Was - czy ktoś posiada przyczepkę o podobnej wartości ? Czy to w oglole na chwilę obecną jest osiągalne ?  

Pozdrawiam :)

Cześć.

Kolego Adams83 (ale przede wszystkim inni nowi, którzy być może będą jeszcze przeglądali ten temat)...

... da się kupić taką przyczepę, tyle że naprawdę trzeba mieć ten wyjątkowy strzał, a to zdarza się bardzo bardzo rzadko. Trzeba systematycznie przeglądać nowe ogłoszenia i polować. 

"Czy ktoś próbował jeździćz przyczepka mając do dyspozycji 1.6 benzyna 100 konną ?" A podepnij szwagrowego knausa za 6 tys i obacz sam. I napisz jak było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.05.2018 o 15:39, Adams83 napisał:

Czy ktoś próbował jeździćz przyczepka mając do dyspozycji 1.6 benzyna 100 konną ? 

Pozdrawiam :)

Na temat możliwości zakupu nie chciałbym się wypowiadać ponieważ nie mam jeszcze tyle doświadczenia ale co do ciągania 1,6 benzyną to tak jak w moim opisie. Demon prędkości i przyśpieszania  to nie jest ale zgodnie z przepisami posuwa się sprawnie i bez problemu. Tylko u mnie mam jeszcze kijowo zestopniowaną galopkastę. Jadę 70-80 na 5 i jak jest nawet lekkie wzniesienie którego ja nie widzę to 100 kucyków już protestuje a jak zredukuję to zaraz odzyskują wigor i trzeba znowu wrzucać 5. Jednak Alp z takim holownikiem nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ciągałem Focusem kombi 1,6 100 KM przyczepę LMC 490 DMC 1200. Szału nie ma. Piątki praktycznie nie używałem. Na autostradzie da się jechać 90-100, na podjazdach redukcje, zużycie paliwa 11-12 l.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.