Skocz do zawartości

dethleffs DMC 1000kg


Rekomendowane odpowiedzi

Czy warto jechać i obejrzeć? rocznik 2000, DMC 1000kg

Ile taka budka powinna ważyć na pusto? (MW) 

Dla rodziny 2+1 do wypadów zazwyczaj objazdowch (max 2-3 doby na w jednym miejscu), zazwyczaj w terenach górskich.

det04.jpg

det03.jpg

det01.jpg

det02.jpg

det05.jpg

det06.jpg

det07.jpg

det08.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są handlarze z Krakowa.Ja miałem tam do nich jechać,ją oglądać,ale stanęło na tym,że nie pojechałem.

Buda pochodzi z Warki,była już wystawiona wcześniej za o wiele niższą cenę jak teraz.

Gdzieś nawet jeszcze niedawno widziałem ogłoszenie jak była wystawiona na OLX,ale już archiwum.

Gość przez telefon ściemnia,że kupił ją dla siebie,ale mało ją używał,bo nie miał czasu.

Z kolei jego syn w rozmowie ze mną stwierdził,że ojciec nią jeżdził tylko na ryby.

Oczywiście,zapewniał mnie jeden i drugi,że budka jest suchutka i pachnąca.

Co do jej oględzin to decyzja należy do Ciebie.

Ja nie pojechałem.

Kupiłem inna,tańszą,suchutką i bez zapachów od rzeczywiście prywatnej osoby.

1 minutę temu, jacekzoo napisał:

Jaki to jest model?

Jacek,to jest 420.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie prościej dać linka do ogłoszenia?  Tak musiałem sobie sam wyszukać :P

Masz ją praktycznie pod nosem, więc nic nie stoi na przeszkodzie podjechać i zobaczyć jeśli odpowiada.

Na pusto pewnie z 750-800kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. Obejrzałem, w sumie i tak nie wiem co o niej myśleć. Ogólnie jako model (układ wnętrza, bryła itp.) nam się podoba - w sam raz dla nas: dwa spania, kibelek z brodzikiem, bagażnik na 2 rowery, niska waga i kompaktowe gabaryty. Wygląda też na suchą, zacieków żadnych nie stwierdziłem, zapachów nie ma. (przez ostatnie 3 doby padało, to chyba by coś było w środku (?)). Obejrzałem krawędzie i uszczelnienia, ale w sumie to się za bardzo na tym nie znam i nie wiem czy są OK czy nie. MW w dowodzie jest 780 kg. Rzuciła mi się w oczy plama na materacu i teraz pytanie czy powstała ponieważ gdzieś coś przecieka, czy ktoś coś rozlał? Jak to sprawdzić?

Nie ma butli z gazem, jest koło zapasowe, schodki i przedsionek (nie rozkładałem).

Trochę widać po niej że była używana, z drugiej strony jest już pełnoletnia... 

Czy ktoś z krakusów, kto zna się na rzeczy byłby skłonny podjechać ze mną w tygodniu i zobaczyć czy jest to to coś warte? Wolałbym zasięgnąć opinii kogoś doświadczonego. Jakby jeszcze była możliwość pożyczenia butli gazowej żeby sprawdzić czy kuchenka/lodówka/ogrzewania działają było by gitez. 

(Przyczepka jest w dzielnicy Skotniki, w pobliżu ulicy Tynieckiej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.