Skocz do zawartości

Bieszczady z rodziną


cikos

Rekomendowane odpowiedzi

hehe, to było kultowe, darmowe biwakowisko Stare Sioło,  należące do Lasów Państwowych. Jak byłem w technikum to tam jeździliśmy cinquecento pod namioty ;) Potem ktoś to kupił i nie wiem jak się potoczyły losy. Kiedyś tam nie było nic poza trawą, rzeką i wiatą. I zakapiory tam zglądały, podając się za Majstra Biedę, żeby dostać piwko i posiedzieć przy ognisku.


Jak to teraz wygląda? Są tam jakieś sanitariaty?

O znalazłem nawet fotki jak to wyglądało 18 lat temu ?

od Rosy-06.JPG

od Rosy-07.JPG

od Rosy-08.JPG

Edytowane przez Łza Włóczynutka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

MiTak jest wiata,  są też sanitariaty lecz bez wody. Kota można zrzucić .

Ja osobiście brałem wodę z rzeczki po przegotowaniu nadawała się do picia.

Stare Sito świetny browar tam mają.

Nie o podał jest też cudowne schronisko. Czas zatrzymał się tam trzydzieści lat temu jutro zapodam kilka fotek z tego miejsca biwakowego.

Z tego co opowiadała opiekunka pola to nadal należy to miejsce do leśniczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Łza Włóczynutka napisał:

znalazłem nawet fotki jak to wyglądało 18 lat temu ?

 przypomina mi się cieknący dach w schronisku PTTK w Wetlinie ale to było …. tak ze 20 lat temu ?

sorki za OT

Edytowane przez mac (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, sebka34 napisał:

Nie zgodzę się.

Kępingów a raczej miejsc wyznaczonych z na dziko z opiekuni jest na pęczki.tylko trzeba mieć o życiu szeroko otwarte. I poruszać się wolno podziwiając widoki i wyszukując miejsca do postoju. My osobiście byliśmy przed Wetliną lecz poruszając się po całych Bieszczadach jest pełno miejsc dgzie można przystanąć i się rozbić z przyczepą czy kamperem 

Pole namiotowe

Coś tam widziałam, ale na starość mamy ochotę na odrobinę komfortu?

To nas zainteresowało, chociaż w szczególny sposób traktowane są przyczepy i kampery

bpn.thumb.JPG.3a123fdc0f13d363dfa78d920da62cb3.JPG

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, nomadka napisał:

. .

 

 

11 godzin temu, nomadka napisał:

Coś tam widziałam, ale na starość mamy ochotę na odrobinę komfortu

 

 

i tego komfortu niestety się nie doczekałam.

 

Edytowane przez nomadka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakie były 20 lat temu , ponieważ nie byłem wtedy tam. Możliwe że nie wiem jakie są teraz , spędziłem tam tydzień zjechałem ich bardzo dużo pewnie by wypadło na kilkaset km pewnie to za mało by je poznać. Na pewno czego mi brakowało to regionalnego jedzenia lecz nie w restauracji z ***** lecz takiego od gospodyni domowej i regionalnych oryginalnych pamiątek . W barze stare Sito mieli piękne zakładki do książek ręcznie robione. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Bieszczadach gdy były jeszcze dzikie nie było żadnych toalet, zresztą turystów też nie było ;) Wtedy to były surowe biwaki. Paliliśmy ogień całą noc żeby wilki i niedziwedzie się trzymały z daleka. :) W wetlinie były 2 miejsca gdzie można było przenocować: Schronisko PTSM i schronisko PTTK ;)

Kto to pamięta, to wie co to była za dzicz.

Potem zaczęli reklamować no i Bieszczady się 
skończyły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.