Skocz do zawartości

Bieszczady z rodziną


cikos

Rekomendowane odpowiedzi

Tu masz mapkę obszaru parku narodowego: infrastruktura_bdpn.png

Wszystko poza granicą parku - jest dopuszczona dla piesków.

Pierwszy lepszy przykład trasy poza parkiem, ale w miarę blisko serca Bieszad - to z Lutowisk do Chaty Socjologa i potem w dół do Dwernika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 18.09.2018 o 11:05, nomadka napisał:

Ciekawa jestem, czy zrealizowałeś swój plan wakacji w Bieszczadach. Napiszesz coś? Na zachętę trochę zdjęć i opinii na temat bieszczadzkich kempingów z krótkiego wypadu do dawno niewidzianych Bieszczad.

Cześć.

Dziękuję za piękną fotorelację z wakacji....na pewno się przydadzą w przyszłości, bo w tym roku nie zdecydowałem się na Bieszczady. Trochę z czystej, osobistej wygody bardziej praktycznie podszedłem do tematu. Mam dzieci w wieku 5,7 i 9 lat i tak jak się nie boję o kondycję dwójki starszych, tak z najmłodszą Zosią mógłbym mieć mały problem, tym bardziej, że przez pierwsze dziewięć dni wakacji byłem sam z dziećmi..... Po drugie szlag by mnie trafiał jak pomyślałbym o fajnych szlakach i szczytach w Bieszczadach, a musiałbym chodzić po dolinkach. Z punku widzenia dzieci doszedłem do wniosku, że cztery tyg. w Bieszczadach, to trochę za długo..... ;-) Bieszczady mnie strasznie ciągną, ale jeszcze troszeczkę poczekam jak dzieci, w szczególności Zosia będzie troszkę starsza.

W tym roku zrobiliśmy trasę Wrocław - Wilczyn (nie polecam), następnie na trochę dłużej Półwysep Sielanka (polecam), następnie jez.Wdzydzkie - Largo Borsk (polecam), później Przywidz (nie polecam) i wylądowaliśmy w Sobieszewie (chyba polecam). Droga powrotna to Malbork, Toruń (polecam na czas zwiedzania Torunia, ale niestety drogo. Ciechocinek wydaje się być lepszym miejscem na dłuższy pobyt) i na koniec wakacji Skarbienice - Pod Żurawiem (polecam).

Pogoda w te wakacje bardzo dopisała, więc wszyscy byliśmy zadowoleni :-)

Fajne były te wakacje, nasze pierwsze takie długie z przyczepą i na chwilę obecną inaczej sobie nie wyobrażamy.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

W 2016 roku przez 3 tygodnie dzikowalismy z rocznym synkiem po bieszczadach-napiszę szczerze, że to zdecydowanie za krótki czas na zwiedzenie tego rejonu, z pewnością wrócimy tam jeszcze - planując swój wyjazd weź ten mój wpis sobie pod uwagę i zarezerwuj jak najwięcej sobie na nie czasu, a po powrocie sam przyznasz, że jednak i tak zbyt krótko tam byłeś. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.