Skocz do zawartości
Kondziorro

Wenecja, kemping Ca'savio początek czerwca- startujemy :)

Rekomendowane odpowiedzi

Simbus1

Wybieram się na ten kemping, brak desek mi nie przeszkadza - korzystamy z kamperowego wc. Jednak pytanie z innej beczki...dotrzemy na miejsce w nocy, dlatego proszę podpowiedzcie czy znajdę tam specjalne miejsce gdzie będę mógł przed kempingiem przenocować w kamperze ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dudek_t
2 godziny temu, sailor69 napisał:

W bardzo wielu kempingach na południu Europy tak to właśnie wygląda. A czym bardziej na południe, tym gorzej - nierzadko spotkać można toalety wyposażone jedynie w dziury w podłodze i wyżłobione miejsca, wskazując gdzie powinniśmy stanąć, żeby trafić ;)

Co by nie mówić to taka "dziura w ziemi" to najzdrowsza opcja ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kamil_K
W dniu 17.10.2018 o 13:12, Simbus1 napisał:

Wybieram się na ten kemping, brak desek mi nie przeszkadza - korzystamy z kamperowego wc. Jednak pytanie z innej beczki...dotrzemy na miejsce w nocy, dlatego proszę podpowiedzcie czy znajdę tam specjalne miejsce gdzie będę mógł przed kempingiem przenocować w kamperze ? 

•  

Przed wjazdem jest dość duży parking w nocy pusty :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nomadka
W dniu ‎2018‎-‎10‎-‎17 o 12:16, sailor69 napisał:

W bardzo wielu kempingach na południu Europy tak to właśnie wygląda. A czym bardziej na południe, tym gorzej - nierzadko spotkać można toalety wyposażone jedynie w dziury w podłodze i wyżłobione miejsca, wskazując gdzie powinniśmy stanąć, żeby trafić ;)

Takie toalety nazywają "francuskimi", chociaż widziałam je we Włoszech i Turcji, a we Francji - nie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Magda Pawłowicz
W dniu 17.10.2018 o 12:35, kreskres napisał:

dziękuję za szybkie odpowiedzi.

No to przyznam, że jestem w lekkim szoku. Czy na 4* campach we Włoszech też jest tak spartańsko? 

Byłem na kilku kempingach 3* i 4* w Chorwacji i tam zawsze było "odeskowanie" muszli.   

Może mam słabe mięśnie, albo za stary jstem, ale nie potrafię "na małysza",  a na porcelanie jakoś obrzydliwie zasiąść, musi być deska.

To następne pytanie - czy na kempingu Sankt Angelo (4*) w bliskiej okolicy Ca' savio też nie ma desek sedesowych? 

Campingi czterogwiazdkowe w tej okolicy to inna bajka:  Sant Angelo, Garden Paradiso, C'a Pasquali, Enzo Stella Maris  i inne - nawet te najwięlsze -  Union Lido i Marina di Venezia są czyściuteńkie a toalety i dla dzieci  i dorosłych  nowe i czyste. Oczywiście z deskami  :) sprzątane  cały czas.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
sailor69
15 godzin temu, Magda Pawłowicz napisał:

Campingi czterogwiazdkowe w tej okolicy to inna bajka:  Sant Angelo, Garden Paradiso, C'a Pasquali, Enzo Stella Maris  i inne - nawet te najwięlsze -  Union Lido i Marina di Venezia są czyściuteńkie a toalety i dla dzieci  i dorosłych  nowe i czyste. Oczywiście z deskami  :) sprzątane  cały czas.

Gwoli sprostowania - C'aP, ESM, UL i MdV są kempingami pięciogwiazdkowymi. I o ile w UL faktycznie we wszystkich toaletach są deski, to np już w MdV połowa jest z deskami, druga - bez.

Edytowane przez sailor69 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Voku

A ja miałem taką ładna na kempingu i to 4* do tego leciała tam jakaś muzyczka :D

20180722_093733.jpg

20180722_093729.jpg

Edytowane przez Voku (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi