Skocz do zawartości

Wenecja, kemping Ca'savio początek czerwca- startujemy :)


Rekomendowane odpowiedzi

Wybieram się na ten kemping, brak desek mi nie przeszkadza - korzystamy z kamperowego wc. Jednak pytanie z innej beczki...dotrzemy na miejsce w nocy, dlatego proszę podpowiedzcie czy znajdę tam specjalne miejsce gdzie będę mógł przed kempingiem przenocować w kamperze ? 


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

2 godziny temu, sailor69 napisał:

W bardzo wielu kempingach na południu Europy tak to właśnie wygląda. A czym bardziej na południe, tym gorzej - nierzadko spotkać można toalety wyposażone jedynie w dziury w podłodze i wyżłobione miejsca, wskazując gdzie powinniśmy stanąć, żeby trafić ;)

Co by nie mówić to taka "dziura w ziemi" to najzdrowsza opcja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 17.10.2018 o 13:12, Simbus1 napisał:

Wybieram się na ten kemping, brak desek mi nie przeszkadza - korzystamy z kamperowego wc. Jednak pytanie z innej beczki...dotrzemy na miejsce w nocy, dlatego proszę podpowiedzcie czy znajdę tam specjalne miejsce gdzie będę mógł przed kempingiem przenocować w kamperze ? 


 

  •  

Przed wjazdem jest dość duży parking w nocy pusty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎2018‎-‎10‎-‎17 o 12:16, sailor69 napisał:

W bardzo wielu kempingach na południu Europy tak to właśnie wygląda. A czym bardziej na południe, tym gorzej - nierzadko spotkać można toalety wyposażone jedynie w dziury w podłodze i wyżłobione miejsca, wskazując gdzie powinniśmy stanąć, żeby trafić ;)

Takie toalety nazywają "francuskimi", chociaż widziałam je we Włoszech i Turcji, a we Francji - nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.10.2018 o 12:35, kreskres napisał:

dziękuję za szybkie odpowiedzi.

No to przyznam, że jestem w lekkim szoku. Czy na 4* campach we Włoszech też jest tak spartańsko? 

Byłem na kilku kempingach 3* i 4* w Chorwacji i tam zawsze było "odeskowanie" muszli.   

Może mam słabe mięśnie, albo za stary jstem, ale nie potrafię "na małysza",  a na porcelanie jakoś obrzydliwie zasiąść, musi być deska.

To następne pytanie - czy na kempingu Sankt Angelo (4*) w bliskiej okolicy Ca' savio też nie ma desek sedesowych? 

 

Campingi czterogwiazdkowe w tej okolicy to inna bajka:  Sant Angelo, Garden Paradiso, C'a Pasquali, Enzo Stella Maris  i inne - nawet te najwięlsze -  Union Lido i Marina di Venezia są czyściuteńkie a toalety i dla dzieci  i dorosłych  nowe i czyste. Oczywiście z deskami  :) sprzątane  cały czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Magda Pawłowicz napisał:

Campingi czterogwiazdkowe w tej okolicy to inna bajka:  Sant Angelo, Garden Paradiso, C'a Pasquali, Enzo Stella Maris  i inne - nawet te najwięlsze -  Union Lido i Marina di Venezia są czyściuteńkie a toalety i dla dzieci  i dorosłych  nowe i czyste. Oczywiście z deskami  :) sprzątane  cały czas.

Gwoli sprostowania - C'aP, ESM, UL i MdV są kempingami pięciogwiazdkowymi. I o ile w UL faktycznie we wszystkich toaletach są deski, to np już w MdV połowa jest z deskami, druga - bez.

Edytowane przez sailor69 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.