Skocz do zawartości

Wynajem Przyczep Kempingowych - Mazowsze


MaliCamp

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

Przedstawiam ofertę najmu przyczep kempingowych:

Specyfikacja Przyczepy:

Marka: BURSTNER 460 TS

Rok produkcji: 1999r

Dopuszczalna Masa Całkowita: 1090kg

Wymiary wnętrza: 460cm x 220cm

Ilość osób : 4

IMG_0051.JPG

 

Specyfikacja Przyczepy:

Marka: HOBBY 420 CLASIC

Rok produkcji: 1990r

Dopuszczalna Masa Całkowita: 1050kg

Wymiary wnętrza: 420cm x 200cm

Ilość osób : 4

IMG_0050.JPG

Przyczepy sprawne technicznie i zadbane.

Wyposażenie dodatkowe wg zapotrzebowania.

Koszty do uzgodnienia

Baza: 05-240 Chrzęsne

woj. mazowieckie

Zapraszam Tomek tel. 517-415-425

 

Edytowane przez MaliCamp
aktualizacja (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam.

Znajomi przed kupnem przyczepy dla siebie myślą najpierw o wypożyczeniu aby gdzieś na tydzień pojechać i rozeznać się w tym klimacie, poproszę o podanie szacowanych kosztów wypożyczenia takiej przyczepy (cena za dobę, kaucja, itp.)?

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zapędziłem się w kozi róg, bo nie mogę edytować pierwszego postu...

Szacowane koszty dla wynajmu tygodniowego:

Przyczepa BURSTNER 120 zł/doba, kaucja 1300 zł, zaliczka 200 zł

Przyczepa HOBBY 100 zł/doba, kaucja 1000 zł, zaliczka 200zł

Dodatkowe koszty jednorazowe:

- lusterka 20zł

- gaz 30zł

- chemia WC 40 zł

- papier WC 20zł

- stolik rozkładany 40zł

- krzesła x2 - 60zł

Dodam dokładniejszą specyfikację przyczep:

Specyfikacja PrzyczepyBURSTNER.docx

Specyfikacja PrzyczepyHOBBY.docx

Jestem karawaningowcem i chcę aby pobyt w / z przyczepą był przyjemnością a nie koszmarem. W przyczepach trzeba się czuć jak w domu, i ja o to będę dbał.

Pozdrawiam

Tomek

 

Układ wnętrza BURSTNER:

 

burstnerwewnatrz1.jpg

burstnerkuchnia.jpg

burstnersalon.jpg

burstnerlazienka2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎2018‎-‎05‎-‎14 o 15:51, SpongeBob napisał:

Witam.

Znajomi przed kupnem przyczepy dla siebie myślą najpierw o wypożyczeniu aby gdzieś na tydzień pojechać i rozeznać się w tym klimacie, poproszę o podanie szacowanych kosztów wypożyczenia takiej przyczepy (cena za dobę, kaucja, itp.)?

Pozdr

Z mojego punktu widzenia wynajęcie przyczepy osobie która spędza urlop z doświadczonym karawaningowcem to najlepsze rozwiązanie.

To rozwiązanie gwarantujące sukces dla każdej ze stron:

- Ja wiem, że przyczepa jest w doświadczonych rękach

- Najemca ma pomoc techniczną pod ręką i spokojną głowę, bo Ty powoli włożysz mu całą wiedzę odnośnie samego sprzętu jak i sposobu spędzania wolnego czasu.

- Ty, jeśli kolega po takim pobycie nie zdecyduje się na zakup to wina będzie tylko jedna = to nie jego bajka.

Przyczepy są moje prywatne (jak dotąd nie wynajmowane) czyste i zadbane, w ciągłym użytkowaniu przeze mnie i moją rodzinę.

Gorąco polecam

Tomek

PS. Mój dorobek to 1 rodzinka która już kupiła swoją, druga rodzinka korzysta z próby i wyjeżdża w tym roku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jestem ciekawy jak rozwiązałeś taką sytuację, ktoś wraca i pokazuje takie coś

albo sam rozwalił albo ktoś na parkingu mu uszkodził, co wtedy?

nie oddajesz kaucji i się rozchodzicie w pokoju? Czy ściągasz od wynajmującego?

bo zakładam że AC nie mają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, jacekzoo napisał:

A jestem ciekawy jak rozwiązałeś taką sytuację, ktoś wraca i pokazuje takie coś

albo sam rozwalił albo ktoś na parkingu mu uszkodził, co wtedy?

nie oddajesz kaucji i się rozchodzicie w pokoju? Czy ściągasz od wynajmującego?

bo zakładam że AC nie mają

Nie wolno ściągać złych myśli..., trzeba myśleć pozytywnie, i mieć nadzieję że do takich sytuacji nie dojdzie.

Schematy różnych sytuacji są brane pod uwagę, uszkodzenia również.

Koszt AC to ponad 1000zł, na chwilę obecną polisy nie wykupiłem. Jeśli będą klienci wymagać to wykupię.

Wszystko zależy od sytuacji, podejścia klienta, wielkości szkody....

W przypadku szkody przewyższającej koszt kaucji, moje psełdo zaoszczędzone pieniądze będę zobowiązany wliczyć jako wkład własny.

Przede wszystkim trzeba się dogadać polubownie, rozstać w miłej atmosferze i jak najszybciej ogarnąć przyczepkę aby była w pełni dyspozycyjna.

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MaliCamp napisał:

Koszt AC to ponad 1000zł, na chwilę obecną polisy nie wykupiłem.  Jeśli będą klienci wymagać to wykupię.

Klient to będzie Ciebie miał za przeproszeniem w d... jak tego nie uregulujesz przed wynajmem. To nie jego strata tylko Twoja. Jeśli nie ubezpieczysz to nie wiem czy wogle klient będzie, bynajmniej ja bym się nie zdecydowała na pożyczenie sprzętu bez ubezpieczenia.

Wybacz, ale bardzo nieprofesjonalnie podchodzisz do tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MaliCamp napisał:

Nie wolno ściągać złych myśli..., trzeba myśleć pozytywnie, i mieć nadzieję że do takich sytuacji nie dojdzie.

Schematy różnych sytuacji są brane pod uwagę, uszkodzenia również.

Koszt AC to ponad 1000zł, na chwilę obecną polisy nie wykupiłem. Jeśli będą klienci wymagać to wykupię.

Wszystko zależy od sytuacji, podejścia klienta, wielkości szkody....

W przypadku szkody przewyższającej koszt kaucji, moje psełdo zaoszczędzone pieniądze będę zobowiązany wliczyć jako wkład własny.

Przede wszystkim trzeba się dogadać polubownie, rozstać w miłej atmosferze i jak najszybciej ogarnąć przyczepkę aby była w pełni dyspozycyjna.

Tomek

Ha ha ha 

już widzę polubowne rozwiązania 

sukces murowany :lol:

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Wiem z doświadczenia, że w trudnych sytuacjach łatwiej jest się dogadać z małą nazwijmy to lokalną wypożyczalnią niż wielką. Po prostu zależy im na kliencie i dobrych wspomnieniach i na tym by byli polecani. Wiadomo ktoś kto prowadzi taką działalność musi być gotowy na wszystko. I też znaczenie ma podejście klienta czy będzie krzykliwy czy okaże szacunek. Wszystko da się załatwić jak są chęci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze że rozwalają mnie teksty że AC kosztuje 1000 pln, jak ktoś ma firmę która zajmuje się wynajmem przyczep to w jego interesie jest żeby to AC było. Wartość tej przyczepy jest niższa niż 1000 pln? Jak ja wypożyczałem przyczepę 2 lata temu to nie podpisałbym umowy w której byłoby napisane że moja odpowiedzialność z tytułu ewentualnej szkody z mojej winy jest wyższa niż 300zł. I bez AC. 

Moim zdaniem jakakolwiek naprawa takiej przyczepy przekroczy wielkość kaucji. Poza tym pamiętaj że masz już starsze przyczepy do których może nie być części. Powiedzmy że klient Ci stłucze okno. Co wtedy z tym zrobisz? Zakleisz taśmą ? Kolejny klient może chcieć wypożyczyć przyczepę w pełni sprawną albo bedzie jęczał i domagał się zniżki. 

I wykup to AC, to jest jak poduszki w samochodzie, masz nadzieję że nigdy nie bedą potrzebne ale je masz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎2018‎-‎07‎-‎26 o 14:12, jancamper napisał:

Wiem z doświadczenia, że w trudnych sytuacjach łatwiej jest się dogadać z małą nazwijmy to lokalną wypożyczalnią niż wielką. Po prostu zależy im na kliencie i dobrych wspomnieniach i na tym by byli polecani. Wiadomo ktoś kto prowadzi taką działalność musi być gotowy na wszystko.

Jestem tego samego zdania

W dniu ‎2018‎-‎07‎-‎26 o 23:47, vrs napisał:

....jak ktoś ma firmę ....

Trzeba ją mieć... ja na razie jestem osobą prywatną.

Wszyscy czepneli się ubezpieczenia ..... Jest czy Nie, nie rozwiązuje problemów! Większym problemem (dla małej firmy) jest zapewnienie mobilności dla kolejnego klienta. Np. przypadek w/w okna, wartość 500 zł, przyczepkę będę musiał zatrzymać do oględzin rzeczoznawcy i wypłacić kolejnemu rezerwującemu odszkodowanie np. 1500 zł bo zarezerwował na dwa tygodnie. W takiej sytuacji wolę wydać te pińcet i szybciutko naprawić a tym samym nie zepsuć planów urlopowych kolejnej rodzinie.

Drodzy koledzy

Założenia marketingowe oparte o wspólne rozmowy na spotkaniach karawaningowych w 90% mijają się z rzeczywistością. Nasz obraz (karawaningowca) jest zupełnie inny. Z zainteresowanymi z chęcią się spotkam na jesiennych zlotach i przy :pub:dokonamy konwersacji danych. Dużą wiedzę ma Jan (czytałem bloga i inne wypowiedzi) z którym chciałbym pogadać na temat "bogatej warszawki"

Gorąco pozdrawiam 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.