Jump to content
Tsport

Chorwacja bez przyczepy - szukam mobile homes lub apartamentów dla rodziny

Recommended Posts

Tsport

Panowie i Panie, mamy okazję zrobić na dniach krótki urlop około tygodnia i pomyśleliśmy o wyjeździe do Chorwacji. Dodam, że będzie to pierwsza nasza wizyta w tym kraju.  Z racji tego, że to tylko kilku dniowy wyjazd zrezygnujemy z przyczepy. Wobec czego szukamy fajnego miejsca z jakimiś atrakcjami dla dzieci w wieku 5 i 2 lata. Najchętniej jakieś mobile homes w dobrym standardzie, fajnie byłoby jakby był jakiś basenik, chociaż w tym okresie nie wiem czy uda się skorzystać. Czy ktoś z Was może nam coś polecić dla naszej załogi? 

Nasze oczekiwania:

- Pobyt raczej stacjonarny, ewentualnie jakieś niedługie wycieczki.

- Czysto, miło, niezbyt głośno

- Główny nacisk kładziemy na atrakcje dla małych dzieci

- Fajna plaża

Zbyszek

a przeszukałeś portale "wakacyjne" z mobil homami, np. Vacansoleil (bez reklamy) ?

Tsport
29 minut temu, Zbyszek napisał:

a przeszukałeś portale "wakacyjne" z mobil homami, np. Vacansoleil (bez reklamy) ?

Na chwilę obecną tylko booking.com. Lubię ten portal bo jest wszystko jasno i wyraźnie napisane oraz są zdjęcia konkretnych lokali i opinie użytkowników.

Dzięki za podpowiedź z tym Vacasoleil.

Tsport
22 godziny temu, Tsport napisał:

Na chwilę obecną tylko booking.com. Lubię ten portal bo jest wszystko jasno i wyraźnie napisane oraz są zdjęcia konkretnych lokali i opinie użytkowników.

Dzięki za podpowiedź z tym Vacasoleil.

EDIT: Możecie coś więcej powiedzieć o poniższych lokalizacjach, jakieś plusy, minusy?

22 godziny temu, Tsport napisał:

- Mobile Homes Park Umag koło Karidagor

- Solaris Camping Mobile Homes koło Szybenik

Tsport

W końcu wybrałem Mobile Homes Park Umag koło Karidagor. Obiekt bardzo fajny zarówno jeżeli chodzi o mobile homes jak i o pole campingowe. Byłem poza sezonem więc było bardzo kameralnie. Baseny już otwarte, gorzej z innymi atrakcjami jak animacje dla dzieci, nie wszystkie bary i restauracje na obiekcie czynne ale ogólnie bardzo miło. W sezonie musi być tam dziki spęd, bo obiekt ogromny ale standard naprawdę porządny. W sobotę rano jak się wymeldowywałem to kolejka do recepcji była aż na parking, dobrze, że mogłem "rzucić" tylko klucz na ladę, bo wszystko już miałem zapłacone. 

Co do Mobile Homes - super czysto, wyposażenie i standard domku ok, naprawdę spełnili wszystkie moje oczekiwania. Miałem classic homes z widokiem na morze ( w pierwszej linii)
Trzeba uważać co się rezerwuje bo jest tam kilka agencji oferujących mobile homes, ich biura są na parkingu przed ośrodkiem. Ja wynajmowałem domek bezpośrednio z kempingu. I tutaj uwaga, prze booking.com było taniej niż oferta przez ladę. 

Naprawdę polecam.