Skocz do zawartości

Gdzie jechać z przyczepą?


Filip

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Próbuje wysłać zdjęcia,i nie wychodzi?Wytłumaczcie jak chłop krowie na rowie, jak mam to zrobić? Krok po kroku.

Po tym adresem http://members.lycos.co.uk/tomiiukp/phpBB2/viewtopic.php?t=13 jest opisane krok po kroku co mamy zrobić :palacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ostatnio w wakacje byliśmy z moją "Drugą Połówką" w Chorwacji. Samochód, namiot, 4500km-cała Chorwacja zwiedzona (tzw. objazdówka) PRZEPIĘKNIE - POLECAM! Mogę kiedyś napisać parę słów na ten temat :D

Może macie jakieś piękne miejsca, do których warto pojechać, a nie jest to daleka Hiszpania czy Grecja?

Chcę w te wakacje wyjechać swoją przyczepką w takie miejsce ale żeby nie było daleko i drogo. Jak coś macie to napiszcie! :D

 

Ja tez lubie sie włoczyc i tez bede to robil najpewniej z przyczepka w tym roku. Lubie jak jest cieplo, a najblizsze Polski cieple miejsce to adriatyk. I pewnie tam wyladuje, Wlochy, Slowenia, Chorwacja. We wloszech bylem na campingu Rosa Pineta (jakies 60km za Wenecja) i barrdzo polecam. Choc cenowo to jest tak sobie. Ceny na campingach we Wloszech sa dosc ujednolicone, i za 2 osoby, przyczepke, samochod i prad w sezonie wysokim najmarniej 35 Euro dziennie trzeba liczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Italia droga więc coraz bardziej myślę o Grecji. Choć daleko są sposoby aby oszczędzić na kempingach. Z przyczepką można przecież zawsze znaleźć jakieś ustronne miejsce i kimnąć się np nad wodą.Piękna sprawa! Tylko nie mam doświadczenia na ile starczy prądu do tego typu dziwkiego biwakowania. Jak ktoś ma doświadczenia w tych sprawach to niech sie podzieli.

Jak długo można na dziko biwakować z przyczepą? (niekoniecznie w jednym miejscu ;)

Pozdrawiam

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedż nad zalew soliński, azapomnisz o Alpach

Jeżeli myślisz o Alpach szczerze polecam :D

W zeszłym roku byliśmy poraz trzeci w Chorwacji i... :D porażka , pogoda jak nad Bałtykiem.Po tygodniu szybka decyzja, wgląd w atlas Europy, :D na hak i jedziemy do Austrii do Zell am Zee , miejscowości w której byliśmy zimą na nartkach.Jako że byliśmy na Istrii czyli północ Chorwacji, do przejechania było raptem 400km z chaczykiem.

Poraz pierwszy byłem latem w Alpach i mam nadzieję że nie ostatni !!!!!

Ceny kempingów porównywalne z tymi dobrymi z Chorwacji ,a jak nie stołujesz się w knajpach wychodzi naprawdę tanio !!

Widoki ,klimat i miejsc wartych zobaczenia w tym rejonie Salzburgerlandu mnóstwo:Zespół zapór wodnych w Kaprun, wysokogórska droga alpejska Grossglockner hohalpenstrasse otwarta tylko od maja do października , gdzie wjeżdżasz samochodem na 2680 npm!! i widzisz ponad 30 !!!trzytysięczników , lodowiec Pasterze i wiele wiele innych.

Jak masz ochotę i jeżdzisz na nartkach to za poł godzinki możesz już jeździć na lodowcu Kitzsteinhorn w Kaprun.

Polecam kemping na którym byłem , jest ekstra położony z przepięknym widokiem na Zell am See i Kitzsteinhorn.

http://www.seecamp.at/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wakacje 2004 spędziłem w miejscowości Bystre (Bieszczady - niedaleko Soliny) - było pięknie i spokojnie. Ale... wakacje 2005 to Chorwacja (rewelacja) i Zell Am See o którym pisał Andy - tych widoków nie można zapomnieć. Na drodze wysokoalpejskiej byłem dwa razy (raz słońce, raz wyjazd ponad chmury), wodospady Krimll, trasy widokowe, muzeum starych samochodów, jednodniowa wycieczka do Salzburga i Koenig See (Niemcy - kwatera Hitlera z okresu II wojny tzw Orle Gniazdo, gdzie kręcono sceny do filmu "Tylko dla orłów". Jednym słowem polecam.

Na marginesie - Andy - jak udał się weekend w Krakowie ? Jeżeli mnie wzrok nie mylił bazowałeś na kempingu Smok obok którego mieszkam i który od lat zaraża mnie przyczepami, kamperami, itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od kilku lat biwakuję na kempingu Drejk w Chlapowie (obok wladyslawowa), chyba nigdzie nie ma tak tanio a zjeździlem chyba caly tamten caly region, osoba-6zl, a wszystko inne po 5zl, PIES ZA DARMO, kibelki czyste, prysznic za zeta i kąpiesz ile się chce, od morza dzielą tylko schody, niestety wybrzeże klifowe - schody i schody ale generalnie polecam. A, za mojej obecności nie zdarzylo się by coś komuś zginęlo, z nocnymi degustatorami mocnych trunków nie ma problemów.[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Na marginesie - Andy - jak udał się weekend w Krakowie ? Jeżeli mnie wzrok nie mylił bazowałeś na kempingu Smok obok którego mieszkam i który od lat zaraża mnie przyczepami, kamperami, itp.

Dopiero teraz przeczytalem ten post :] chyle czola za spostrzegawczosc :] Rzeczywiscie bylismy ze znajomymi w Krakowie od 29.04 do 03.05 !!!!!!!!!!!!!!!!! Trzeba bylo wpasc na kielicha :] .Camping Smok ogolnie sympatyczny , ladnie zagospodarowany i posiadajacy nowe zaplecze sanitarne(naprawde ladne), jedyna wada nie mozna placic kartami.

Troche nie dopisala tylko pogoda , ale ze w Krakowie tak na dluzej nie bylem juz ze 20 lat ,wiec stwierdzilismy ze trzeba pozwiedzac i cos dzieciom pokazc. Wstyd sie przyznac ze czlowiek ogladal kopalnie soli kolo Salzburga , a dopiero teraz Wieliczke i Bochnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 lat później...

Hello! :banan:

Mam pytanie: Gdzie jechać z przyczepą?

Mam taką sytuację.

Jak wiecie będę kupował przyczepę. Zakładam, że na te wakacje mi się to uda. W związku z tym nie będę dysponował zbyt dużymi funduszami.

Ostatnio w wakacje byliśmy z moją "Drugą Połówką" w Chorwacji. Samochód, namiot, 4500km-cała Chorwacja zwiedzona (tzw. objazdówka) PRZEPIĘKNIE - POLECAM! Mogę kiedyś napisać parę słów na ten temat :palacz:

Może macie jakieś piękne miejsca, do których warto pojechać, a nie jest to daleka Hiszpania czy Grecja?

Chcę w te wakacje wyjechać swoją przyczepką w takie miejsce ale żeby nie było daleko i drogo. Jak coś macie to napiszcie! :piwko:

Interesuje mnie raczej objazdówka niż leżenie do góry brzuchem cały urlop w jednym miejscu.

Poradźcie coś.

Pozdrawiam

Filip

:bevil:

Bardzo polecam Camping Ambre Łebie :] oczywiscie jesli w gre wchodzi POlska :hmm: Jeżdże tam od 5 lat  :yay: Kazda cepka i kamper sie zmiesci np.moja hobby 610 vip sie miesci bez problemu i ma jeszcze zapas :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Kolego qubixionofficial, funduję Ci :winner:  za zajęcie pierwszego miejsca w forumowych "wykopaliskach" :]

 

PS

Nie przypominam sobie, aby ktoś "odgrzebał" starszy wątek, niż w/w :ok:

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Kolego qubixionofficial, funduję Ci :winner:  za zajęcie pierwszego miejsca w forumowych "wykopaliskach" :]

 

PS

Nie przypominam sobie, aby ktoś "odgrzebał" starszy wątek, niż w/w :ok:

Ja nie mogę 1-wszy post i już :winner: brawo TY :brawo: a ja już tyle lat się staram i nic  :sciana:  , nawet opr. nie dostałem :pad::hehe:

Pozdrowionka :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.