Skocz do zawartości

Renault Master Ahorn Canada AS 7 miejsc OPINIE


Arecky69

Rekomendowane odpowiedzi

Hey 

Wzialem ostatnio na tapete takie cudo:

https://suchen.mobile.de/wohnwagen-inserat/ahorn-canada-as-7-sitz-u-schlafplätze-euro-6b-wackersdorf/254561247.html?action=parkItem

Przerabial ktos z Was na TAK i NIE zakup takiego cudenka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, NieKumaty napisał:

Wiecej odpowiedzi dostaniesz chyba na camper team . 

Jakbym miał płacić za to około 200 tys , to wole mieszkanie w bloku . ;D

 

Normalnie tak ale generalnie latwiej jest wziac kredyt na auto jak na mieszkanie ;)

Poza tym kamper to raczej rarytas dla tych co juz maja gdzie mieszkac ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje , ale popatrz z oczu rodzica .

Kupujesz kampera za około 200 tyś. a twoje dzieci nawet własnego mieszkania nie mają .

Pewnie zaobserwowałeś że takie kampery z droższej półki mają ludzie którzy są już na emeryturze , czyli mają już dzieci ustawione , kupione mieszkania itp .

To jest oczywiście mój tok myślenia , wiec prosze bez żadnego hejtu . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Miałem znajomego co zarabiał kupe kasy, ale mieszkał w malutkim mieszkaniu i jeździł starą ładą. Całą kase pchał w swoją pasje, wspinał się po najwyższych górach, Himalaje, Andy i wszystkie inne, objeździł cały świat. Od tego czasu nie oceniam, ja też kase wolałbym zainwestować niż kulić takiego kampera albo nową budkę, ale rozumiem ludzi którzy mają inne priorytety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta konkretna sztuka dla mnie jest bez sensu, nie mój rozmiar, układ bez sensu.
Bo kamper jako taki jest ok.
A co do dzieci, niech kupią sobie mieszkanie i nie patrzą na rodziców, w zasadzie mają swoje życie i niech robią co same chcą na wlasny rachunek.
A rodzice mogą odpocząć i swoje pieniądze przeznaczyć na własne przyjemności.

Wysłane z Tapatalka

Czy 44 lata to juz czas na zakup kampera ?
Czesto mysle ze jestem jeszcze za mlody
Mam kolegę lekko po 30, ma kampera, myślę że to nie kwestia wieku tylko potrzeb

Wysłane z Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to za różnica jakie auto teraz kupisz, nie ma już jakości BMW, Renault itd. cześć do tych aut produkowane są
w wielu krajach przez wiele firm a potem idą na montownie, co byś nie kupił to części do tych aut produkują te same firmy.
Teraz kupujesz auto jeżeli Ci się podoba, bo legendarne jakości i wytrzymałości już dawno nie istnieją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie sklada ze akurat pracuje na montowni BMW/Mini i widze ze jednak o jakosc dba sie cos mocno mimo ze byc moze czesci do nich produkowane sa w tych samych fabrykach co do tanszych marek. Mimo to jestem fanem Alfa Romeo ;)

Pytalem glownie o silnik w Masterze bo nie znam tej jednostki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Arecky69 napisał:

Tak sie sklada ze akurat pracuje na montowni BMW/Mini i widze ze jednak o jakosc dba sie cos mocno mimo ze byc moze czesci do nich produkowane sa w tych samych fabrykach co do tanszych marek

O jakość montażu się dba, ale zakładają co dostaną do montażu. A jeżeli chodzi o silniki w nowych autach, raczej bym sobie nie zawracał tym głowy
wszystko raczej jest tej samej jakości, oczywiście biorąc pod uwagę że dane auta są w tej samej grupie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, chris_66 napisał:

niekoniecznie - audi vw, skoda i seat to ta sama grupa a różna jakość wykonania tych samych podzespołów (silniki, skrzynie ....)

jaka może być inna jakość wykonania w takich samych silnikach, ale dobrze niech tak będzie być może tak ma to działać. :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.