Skocz do zawartości

Przyczepa Kempingowa Hobby Excellent 2000r.


piaskers

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Nie mam zbyt wiele doświadczenia i potrzebuję porady dotyczącej zakupu przyczepy.

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-hobby-excellent-2000r-gratis-przedsionek-CID5-IDto4Lw.html#ec8327d199

 

Rozmawiałem ze sprzedającym .Prócz informacji dostępnych w opisie zapytałem o symbol (rozmiar) przyczepy i sprzedający powiedział mi ,że w dowodzie jest tylko ..hobby excellent...co wydaje mi się dziwne ale być może tak jest (nie znam się niestety).

Następną rzeczą która mnie niepokoi (może niepotrzebnie) jest brak pasków na boku przyczepy ,nie licząc drzwi i przodu ( na zdjęciu z przedsionkiem paski widać)...może to jakieś złudzenie...

Proszę ,by ktoś kto się zna powiedział mi czy nie widać na wstępie jakiejś ściemy nim pojadę oglądać ,bo może jest coś oczywistego ,czego z braku doświadczenia nie widzę...

 

Pozdrawiam ,

Piaskers

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się zastanowił raczej co ona ma nad drzwiami. 

Paski ma, tylko wyblakłe, co sugeruje że używana była głównie stacjonarnie. Bo paski na drzwiach wyblakłe już nie są, bo prawdopodobnie drzwi były otwarte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak , ale nad daszkiem tym coś jest 

Masz tu przykład https://www.otomoto.pl/oferta/hobby-540-excellent-przedsionek-ID6zY4ew.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8 

Daszek jest , a nad nim jest wszystko okej . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o daszek, a właściwie o lampę nad drzwiami, tylko to czarne obok. Pewnie pękło poszycie i ktoś tam coś kitował.

 

Raczej nie łudziłbym się, że z tą przyczepą będzie wszystko ok. Już kilka tych marnych zdjęć budzi wątpliwości. Większe zdjęcia prawdopodobnie całkowicie obnażą wszystkie mankamenty.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie ja widzę to tak (na obu zdjęciach) że daszek jest dość"wysoko" nad drzwiami ,a te "żółte " pole to słaby cień tego daszka.Na zdjęciu które wysłałeś te "żółte pole" też widać tylko słabiej...a swoją drogą tą też chciałem mieć ale już ktoś wpłacił zaliczkę :/ 

 

oki...to zobaczę jak obejrzę na żywo ( mam do niej ok. 20 minut jazdy ale dopiero w sobotę właściciel wraca z majówki )

natomiast co z jej "nieistniejącym" w dowodzie rozmiarem? 

Edytowane przez piaskers (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, NieKumaty napisał:

https://www.otomoto.pl/oferta/hobby-440-de-luxe-dmc-1200-kg-solar-ID6zR4Yp.html

Zobacz sobie jeszcze tą , Sprzedawca cieszy się nawet dobrą opinią na forum .

Nie rozumiem Twojego zachwytu nad tym sprzedawcą...

...kilka ciepłych kartofelków już tam się pojawiło!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Darenka napisał:

Nie rozumiem Twojego zachwytu nad tym sprzedawcą...

...kilka ciepłych kartofelków już tam się pojawiło!

Na pewno lepsi niż jakiś wiórek, ale oczy szeroko otwarte zalecane

2 godziny temu, jacek00 napisał:

Ja bym się zastanowił raczej co ona ma nad drzwiami. 

Paski ma, tylko wyblakłe, co sugeruje że używana była głównie stacjonarnie. Bo paski na drzwiach wyblakłe już nie są, bo prawdopodobnie drzwi były otwarte.

Raczej wymienione drzwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, piaskers napisał:

natomiast co z jej "nieistniejącym" w dowodzie rozmiarem? 

Tym się nie przejmuj! Ja mam Hobby 460 UFe a w DR wpisane "Hobby 30EG C135" więc ma się to nijak do jej rozmiaru... No chyba że w tych kodach jest jakieś ukryte szyfrowanie:D

Bardziej bym się przejmował tym, co koledzy już zauważyli i opisali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do modeluv wygląda na 540

Tak jak napisał Jacek albo wymieniane drzwi i wychodziło by też ze bakista?Jeśli  zdjęcie rzeczywiście oddaje to co w rzeczywistości.

Zastanawia to ciemne nad drzwiami pęknięcie raczej myślę że mało prawdopodobne bo drzwi jednak są przed osią ale na pewno trzeba się temu  podejrzeć bo chyba coś tam było robione.

Do tego przyczepa chyba po jakimś gradobiciu  bo tylna ściana dość mocno podbijana.

Brak zasłonek firanek, brak zasłony prysznica

Do tego standardowo do sprawdzenia tylne narożniki podłogi. 

Poproś o lepsze zdjęcia

Pozd.

Edytowane przez Voku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.