Skocz do zawartości

Langosze po raz szósty


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 229
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Szanowne Grono langoszowe  
Po rozmowie i sugestiach Edyty w sprawie  dnia dziecka na kempingu Edytka prosi, sugeruje a potem będzie nalegać.
Chcemy zrobić jakieś konkursy, zabawy dla wszystkich pociech Oczywiście głównym motorem i motywatorem jest Edyta ( pono Kasia obiecała pomóc )
Propozycja jest taka. Po przyjeździe na kemping rodzice pociech  złożą się po ok. 100 koron  na dzieciaka ( jakieś 16- 17 zł ) i w tej kwocie kupi się w sklepie jakieś czeskie słodycze.
Każde dziecko dostanie wtedy identyczną paczkę za udział w jakichś zawodach.
Oczywiście nie można wszystkiego zwalać na Edytę i Kasię  więc prosimy o pomoc innych rodzicieli. 
Jeśli ktoś ma jakiś pomysł na jakieś konkursy , no a do tego miałby odpowiednie gadżety do takowych konkursów. To gorąco prosimy o zabranie  tych rzeczy.
Fajnie by było jakby ten co coś  zabierze napisał tu o tym ( nie będzie wtedy ryzyka, że będziemy mieli 10 łuków, czy czegoś w tym rodzaju.
Oczywiście nie wymagamy aby wszyscy bez wyjątku coś tam przywozili, ot jak ktoś coś ma to bardzo proszę..... .
Nie to nie wszystko jeszcze   :hehe:
Jak to na langoszach zawsze bywało robimy 2 duże wieczorki z muzyką.
Tu każdy coś przynosi na wspólny stół ( piszę to raczej dla tzw. " nowicjuszy " ,  " doświadczeni " wiedzą o co chodzi )
Na ten wspólny stół każdy przynosi co chce  zarówno pod względem alkoholu , napojów czy zakąsek.  Oczywiście nikt nikomu nie wylicza ile i co przyniósł. Tutaj mamy zupełną dowolność.
Jednak zawsze mamy jakąś listę zakąskową, aby się przypadkiem nie zdublować i żeby nie było tylko 10 smalców i 10 sałatek śledziowych.
Jeszcze jedno
Załoga Doroty i Michała będzie robić super gulasz w kociołku w  którym mieści się ok 22 literki zawartości  , edit  załoga Kobi07 zadeklarowała kociołek.
Nie jeden będzie chciał zrobić sobie kiełbasę z ogniska.
Więc siłą rzeczy trochę drzewa na to pójdzie  a lista na drzewo troskę mizerna  :blagac: 
To tyle z konkretów .:hej:

 

W dniu 15.05.2018 o 15:42, Cezarr napisał:

No i gdzie ja jestem :foch:

Cezarze, wykonawco super projektu.
Nie określiłeś ilości ,to może  Jarek Ci coś odstąpi, zobacz na liście nalepkowej ile sobie zamówił  :lol:

Edytowane przez marko6 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Cezarr napisał:

Cezar nie określa liczby Cezar ma dostać tyle ile potrzeba, a jak nie to Lwy  :P

Każdy dyktator i tak kiedyś upadnie  :ee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



...któraś z załóg zadeklarowała kociołek...


To chyba o nas
Tak przywieziemy kociołek i zrobimy "plow". Na drugi dzień możemy zrobić pieczonki takie już "normalne" bramborowe...

Naklejki prosimy o jedną dużą i jedną małą.

Nasza mała jest na etapie baniek to może konkurs robienia baniek? Hahha
Przywieziemy dla każdego dziecka bańki, takie małe wiecie o co chodzi .

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki za brak udziału, ale... czasu brakuje (jak zawsze). Poproszę o jedną dużą i dwie małe naklejki. Niestety, ale ja nie posiadałem zdjęć karawany, przykro mi, że nie spisałem się jako źródło fotki :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał , nie przejmuj się , bardziej liczy  to co na zlocie a nie co i ile się tu napisze.
Na całe szczęście ktoś Cię godnie zastąpił i nalepka super.
Nawiasem mówiąc to jak mnie pamięć nie myli to jesteśmy jedynymi, którzy będą szósty raz na langoszach. :hej:
Mam nadzieję, że Lilka już ma jakąś nalewkę zapakowaną. :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Michalc3 napisał:

Niestety, ale ja nie posiadałem zdjęć karawany, przykro mi, że nie spisałem się jako źródło fotki :(

Spisałeś i to nie jeden raz jako autor fotek na naklejki :D a teraz Michał aparat w dłoń i trzaskaj zdjęć i le wejdzie podczas jazdy ma Langosze  :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.