Skocz do zawartości

Langosze po raz szósty


Rekomendowane odpowiedzi

Wywołany do odpowiedzi hihihihi
To też moje szóste langosze .  Jasne i owszem że Michał ma dużo racji. Każde czymś się wyróżniały i ciężko to porównać.
Mnie się wydaje , że z Langoszmi to tak jak z dobrym winem im starszy rocznik tym lepsze.
Oj Tomuś masz rację ............    było grubo

Edytowane przez marko6 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 229
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

43 minuty temu, jarobaro napisał:

Załoga jarobaro vel Magneto dotarła szczęśliwie do domu mimo że mieliśmy uszkodzone drzwi do zabudowy ale naklejki złotowe pomogły i taka prowizorka wytrzymała 500km

20180604_162659.jpg

Jareczku cza było podjechać po drodze do 'serwisu' w Mysłowicach:D

Edytowane przez 11thebest (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, marko6 napisał:

Kajtek, szkoda że Cię nie było . Ot.. nie wiesz nawet co straciłeś  :hej:

Myślę, że jednak wiem co straciłem. A przynajmniej mogę się domyślić. ;) Bywało się przecież na Langoszach.... :P

7 godzin temu, marko6 napisał:

Opony miały dokładnie 6 lat ,  Właśnie 6 lat temu miałem prawie identyczną przygodę. Tyle że nie na autostradzie.
Wtedy wymieniałem obie, żeby były identyczne.
Czy to był wystrzał, czy zwykły kapeć to tego Ci nie powiem. Być może to był moment, ale nic nie poczułem niepokojącego na haku. 
Usłyszałem raczej dziwny odgłos , jakbym jechał po jakiejś tarce.
Zwalniając i uciekając na pas awaryjny to już w lusterku kłęby dymu z koła
Jechałem koło 100 km/h  , przyczepą nie miotało a szła do końca jak po sznurku. No a opona  jednak      
trochę bez tego powietrza przejechała zanim się zatrzymałem.
Kajtek wniosków  , żadnych bo to normalka przecie. Co najwyżej mało ciekawa wymiana pod wiaduktem autostradowym.
Mijające tiry bujają przyczepą naprawdę mocno. ( dobrze , że było ich jednak mniej na drodze } 
Nie powiem , pierwsze kilka minut to jednak ciut strachu było { jakby któryś się jakoś zagapił )  Potem człowiek przywykł i tyle.

No, najważniejsze, że nic się nie stało. Ale ktoś tu pytał o rodzaj opon. To ważne. Miałeś wzmacniane, czy nie ? (czyli z indeksem "C") Wydaje mi się ze zdjęcia, że to zwykłe opony z osobówki. Może to ma jednak znaczenie? Ja mam od dwóch przyczep opony z indeksem "C" i jak na razie tfu, tfu..... :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, 11thebest napisał:

Jareczku cza było podjechać po drodze do 'serwisu' w Mysłowicach:D

Tomus chcieliśmy być jak najszybciej w domu bo przed nami było 500km i 7godzin jazdy z przerwą na obiad i druga na spacer żeby się rozruszac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja również dziękuje wszystkim za kilka miło spędzonych chwil pomimo ze nie dotarliśmy pełną załogą było warto gnać te prawie 200 km uściski, buziaki , kawka , ciacho ,piwko ,placuszek i zabawa z Jasiem-Stasiem chwile których się nie kupi pozdrawiamy wszystkich :calus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.06.2018 o 15:44, Cezarr napisał:

Niestety zdjęć nie będzie:P

No chyba, żeby coś się wykroiło. W końcu np zdjęcia z kąpieli można by wystawić:

_MG_0596.thumb.JPG.7029617ead42be0154fc70683909925d.JPG

No i może jeszcze widok samego kempingu w dniu wyjazdu

_MG_0593.thumb.JPG.68181df46941bccc7203ad166e1ba78a.JPG

A tak żeby jeszcze smaka narobić:

_MG_0707.thumb.JPG.a84d4b29e6e6adc5c2e70c35a6564360.JPG

 

No dobrze, to jeszcze ktoś powie, że byliśmy wspólnie i nikt nie wie jak wyglądamy? No to poniżej:

 

_MG_0130.thumb.JPG.314d150be5ab206e688ebddc16b46f3a.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.