Skocz do zawartości

Chorwacja - gdzie na majówkę?


Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ szykuje się jakieś załamanie pogody na weekend majowy w naszej części Europy, planuje wybrać się na południe do Chorwacji. Jaki polecacie kemping tak żeby 3 latek miał trochę atrakcji. Nie byłem nigdy w Chorwacji tak wcześnie (zawsze sierpien/wrzesien) - czy o tej porze roku warto jechać na molochy typu Solaris? Aquaparki będą czynne już czy raczej za wcześnie? Może polecicie jakiś camping z okolicą przyjazną dla rowerowych wycieczek?

z gory dzieki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solaris bedzie czynny tylko nie wiem jak basen? byłem na solarisie ale w czerwcu z tego co pamietam to tam jest jeden basen sztuczny plus brodzik w którym jest statek i myślę że będzie otwarty ale sprawdz na stronie. osobiście polecałbym kamping Strasko na wyspie Pag troche bliżej ale atrakcyjność bije na głowe solaris. z dzieckiem jest co robic na spacery piekne tereny a solaris jest obok miasta sibenik ale na odludziu do  miasta tylko autem. ogólnie mało atrakcji w porównaniu do Strasko. jak coś pytaj. odpowiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten aquapark na solarisie to jest słaby nawet w sezonie. Dla 3 latka atrakcji tam nie widzę. Zapłacisz kawał grosza chodź pewnie będzie nieczynne. 

Camp fajny, koniecznie z rowerami i tak jak kolega pisze - wszędzie autem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wskazówki. własnie o to mi chodzi żeby dziecko się nie nudziło i żeby było gdzie rowerami pojeżdzić albo na spacerek wyjść. Możecie coś jeszcze polecić poza tym Strasko? Do Chorwacji jeździłem do tej pory solo na apartamenty. Moje ulubione miejscowości to Primosten, Makarska i Dubrovnik. Są tam jakieś campingi godne polecenia? Wiem, że w Dubrovniku jest Solitudo ale ponieważ nie mogę pojechać na dłużej niż 7 dni z dojazdem to wolałbym gdzieś bliżej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja coś wtrące do tematu,
W zeszłym roku byliśmy w Solarisie właśnie w majówke.
Co prawda bylismy bez cepki tylko w domku.
Cena domku dla 4+3 wyniosła 1300zł za dość nowy domek blisko morza, więc nie było sensu pchać się z przyczepą. Jechaliśmy 1 autem.
Animacje powinny już być choć w ograniczonym zakresie.
Aquapark dodatkowo płatny i częściej zamknięty niż otwarty.
W basenie woda chłodna.
Plaża zadbana i bardzo długa.
Ogólnie ośrodek moloch. Nam się podobał choć w sezonie jak jest dużo ludzi to musi tam być masakra.
Fakt, do miasta czy sklepu tylko autem.
Najbliżej było do lidla.
Na polu są sklepy ale ceny dużo wyższe.
Jakby co zaraszam na priv.

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My po szeregu wyjazdów majowych na Cikat, jutro ruszamy do Simuni na Pagu.

Nie byłem tam wcześniej mam nadzieje że będzie ok.

Też jedziemy z dziećmi ale starszymi trochę 

Jak lubicie aktywnie to o tej porze roku Cikat jest super, spacery bieganie Malji i Veli Losnji fajne miasteczka.

Edytowane przez maar79 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.