Jump to content
strus251

Forumowe Identyfikatory - zlotowe

Recommended Posts

strus251

W załączeniu tego posta, umieszczam wzory do wydrukowania forumowych identyfikatorów osobistych oraz na pojazd (cepkę/kampera).

Wydrukowanie i posiadanie takich ID na pewno poprawi komunikację wśród osób które nie znają się osobiście.

Zachęcam też do wydrukowania takiego ID dla dzieci. Można wpisać np imię dziecka oraz nick załogi a z drugiej strony dopisać ewentualnie nr telefonu do rodzica.

ID po wydrukowaniu należałoby umieścić we własnym zakresie w holderze. Są do kupienia w sklepach papierniczych za kilka groszy. 

Poniżej zamieszczam wersję edytowalną w Word oraz wersję do wypełnienia długopisem/mazakiem w PDF

Identyfikator na pojazd A4-1.doc

indentyfikator osobisty.doc

Identyfikator na pojazd A4-1.pdf

indentyfikator osobisty.pdf

Edited by strus251 (see edit history)

adaml61

Piotruś a w inny formacie byś dał radę , bo tego ja i mój komputer nie ogarnia ,ja jeszcze w 1 klasie pisałem stalówką z kałamarza ,a ty mi dajesz takie trudne zadanie :wacko:

strus251

Ok. Po 19:00 jak nie zapomnę będą dostępne równiez w PDF :)

adaml61

Dzięki ,wiedziałem że na Ciebie można liczyć .

strus251

@adaml61

gotowe, zapraszam do pierwszego posta :). 

PLopaPL

Mam gorącą prośbę do jednej pomocnej ekipy karawanigowej. Otóż spóźnimy się na zlot i w obecnej sytuacji nie mamy możliwości przygotować naszych identyfikatorów - niestety znaleźć punkt ksero w dzisiejszych czasach w małych miastach to wyzwanie ;)

dlatego prosiłbym o przygotowanie dla nas identyfikatorów lub podrzucenie pustych druczków do wypełnienia :)

DANETY
13 godzin temu, PLopaPL napisał:

Mam gorącą prośbę do jednej pomocnej ekipy karawanigowej. Otóż spóźnimy się na zlot i w obecnej sytuacji nie mamy możliwości przygotować naszych identyfikatorów - niestety znaleźć punkt ksero w dzisiejszych czasach w małych miastach to wyzwanie ;)

dlatego prosiłbym o przygotowanie dla nas identyfikatorów lub podrzucenie pustych druczków do wypełnienia :)

Będziemy jutro mogę Ci zrobić i przywieść?

PLopaPL
2 godziny temu, DANET napisał:

Będziemy jutro mogę Ci zrobić i przywieść?

Poszło pw