Skocz do zawartości
TOMLAND

Kamperlandia -- naprawa pojazdów kempingowych

Rekomendowane odpowiedzi

TOMLAND
Napisano (edytowane)

Podróżuję od ponad trzydziestu lat więc temat karawaningu jest mi wyjątkowo bliski. Moja pasja motoryzacyjna poparta jest wykształceniem motoryzacyjnym (starsi Warszawiacy zapewne pamiętają słynne Marchlewskiego) A tematy stolarskie poparte poparte prowadzeniem przez dekadę warsztatu stolarskiego w Wołominie. Teraz to wszystko próbuję powiązać. Mam do dyspozycji w Warszawie  Wesołej, na terenie basenów ”Wesolandia” duży obiekt biurowo serwisowo magazynowy, z dużym parkingiem, wysoką halą z wysokim wjazdem, piłę formatową z podcinakiem do formatek meblowych, profesjonalny mieszalnik do farb i lakierów, skaner kolorów do ich odczytywania. Dostęp do szerokiej bazy sklejek między innymi firmy Vohringer z którego wykonana jest większośc kamperów, dostęp do setek kolorów płyt HPL, w razie jak się nie da dobrać kolorów z Vohringera. Lubię duże wyzwania, odbudowa ścian, poszyć, naprawy i odtwarzanie uszkodzonych mebli. Pracuję sam, bez pracowników, co jest zapewne i wadą i zaletą :-) Zapraszam też na pogawędki o licznych wyjazdach .  Kontakt 601320906,  tomasz@kamperlandia.pl  Facebook :  Kamperlandia

photo4.jpg

IMAG1108.jpg

IMG_1652.JPG

a.jpg

Edytowane przez TOMLAND (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi