Jump to content
BeeBee

Kamerka sportowa jako kamera cofania podczas podczepiania przyczepy

Recommended Posts

witus
2 minuty temu, chris_66 napisał:

nie zazdrość ... ja pić przestałem z tych samych powodów :(

Same bogacze cholerne emoji12.pngemoji23.pngemoji16.png, ja musiałem movera sprzedać bo na wódkę kasy nie było emoji24.pngemoji24.pngemoji24.pngemoji2.png

Wysłane z Tapatalka

jacekzoo
7 minut temu, chris_66 napisał:

Same bogacze cholerne emoji12.pngemoji23.pngemoji16.png, ja musiałem movera sprzedać bo na wódkę kasy nie było emoji24.pngemoji24.pngemoji24.pngemoji2.png

Wysłane z Tapatalka

Gdzie znalazłeś jelenia? :D

chris_66
Gdzie znalazłeś jelenia?

Uuu uuu panie, łatwo nie było , od wioski do wioski chodziłem .

Mogłem w gopro zainwestować

Wysłane z Tapatalka

Mik media

Pamiętajcie, że kamerka cofania pokazuje obraz odwrócony - lustrzany! (tak, jak widzisz to w lusterku wstecznym). Kamera sportowa pokazuje normalny obraz. Jeśli zamontujesz kamerkę sportową, to np. przeszkodę, znajdującą się z prawej strony auta będziesz widział z lewej. Słabe to i wypadkotwórcze. Najtańsza kamera cofania kosztuje bodaj około 60 zł wraz z zestawem przewodów AV i zasilania. Po co bawić się w jakieś cuda?

bartd

... pomijając to że sam uważam że kamerka przewodowa jest pewniejsza od WiFi.... to sportowe kamerki takie jak gopro mają możliwość zmiany w parametrach obrazu odbicia pionowego i poziomego. 

Mik media
13 godzin temu, bartd napisał:

... pomijając to że sam uważam że kamerka przewodowa jest pewniejsza od WiFi.... to sportowe kamerki takie jak gopro mają możliwość zmiany w parametrach obrazu odbicia pionowego i poziomego. 

Wydaje mi się, że GoPro ma tylko rotację pionową. Używam dwóch szt. (gopro 3 plus black i goproHD) od kilku lat i nie doszukałem się możliwości ustawienia lustrzanych odbić na etapie rejestracji materiału. Może źle szukałem ale nie zmienia to faktu, iż gopro nie nadaje się do używania w charakterze kamery cofania. .