Skocz do zawartości
BeeBee

Kamerka sportowa jako kamera cofania podczas podczepiania przyczepy

Rekomendowane odpowiedzi

witus
2 minuty temu, chris_66 napisał:

nie zazdrość ... ja pić przestałem z tych samych powodów :(

Same bogacze cholerne emoji12.pngemoji23.pngemoji16.png, ja musiałem movera sprzedać bo na wódkę kasy nie było emoji24.pngemoji24.pngemoji24.pngemoji2.png

Wysłane z Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacekzoo
7 minut temu, chris_66 napisał:

Same bogacze cholerne emoji12.pngemoji23.pngemoji16.png, ja musiałem movera sprzedać bo na wódkę kasy nie było emoji24.pngemoji24.pngemoji24.pngemoji2.png

Wysłane z Tapatalka

Gdzie znalazłeś jelenia? :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
chris_66
Gdzie znalazłeś jelenia?

Uuu uuu panie, łatwo nie było , od wioski do wioski chodziłem .

Mogłem w gopro zainwestować

Wysłane z Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mik media

Pamiętajcie, że kamerka cofania pokazuje obraz odwrócony - lustrzany! (tak, jak widzisz to w lusterku wstecznym). Kamera sportowa pokazuje normalny obraz. Jeśli zamontujesz kamerkę sportową, to np. przeszkodę, znajdującą się z prawej strony auta będziesz widział z lewej. Słabe to i wypadkotwórcze. Najtańsza kamera cofania kosztuje bodaj około 60 zł wraz z zestawem przewodów AV i zasilania. Po co bawić się w jakieś cuda?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bartd

... pomijając to że sam uważam że kamerka przewodowa jest pewniejsza od WiFi.... to sportowe kamerki takie jak gopro mają możliwość zmiany w parametrach obrazu odbicia pionowego i poziomego. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mik media
13 godzin temu, bartd napisał:

... pomijając to że sam uważam że kamerka przewodowa jest pewniejsza od WiFi.... to sportowe kamerki takie jak gopro mają możliwość zmiany w parametrach obrazu odbicia pionowego i poziomego. 

Wydaje mi się, że GoPro ma tylko rotację pionową. Używam dwóch szt. (gopro 3 plus black i goproHD) od kilku lat i nie doszukałem się możliwości ustawienia lustrzanych odbić na etapie rejestracji materiału. Może źle szukałem ale nie zmienia to faktu, iż gopro nie nadaje się do używania w charakterze kamery cofania. . 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi