Skocz do zawartości

Kolizja KNAUS


ARCHIzdw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Stała się rzecz niezbyt przyjemna. Jechałem dzisiaj na przegląd z moją przyczepą i faceta, który jechał z naprzeciwka zaczęła wyprzedzać jego przyczepka towarowa. Niestety nie udało mi się uciec i jego przyczepka uderzyła w mój samochód a następnie w przyczepę. Powstały jak na moje oko dość duże uszkodzenia. niestety poszycie przerwane :( moje pytanie jaki serwis polecacie do naprawy w woj. łódzkim ew. okolice warszawy. Chodzi mi o serwis, który może wystawić fakturę (na ubezpieczyciela). Ja osobiście znam talko Allcamp w Łodzi, ale nie wiem jak naprawiają poszycia (wymiana przedniego panelu) może ktoś coś takiego u nich robił? 

Kilka fotek:

IMG_20180411_133320.thumb.jpg.1c43e9ecf8b4b7e82734ee05b882a5a5.jpgIMG_20180411_133341.thumb.jpg.25be9fe68e4825312eb25746d3793ba2.jpgIMG_20180411_133326.thumb.jpg.9acf885fcc7945f4bb9e9ec1bb968bd0.jpgIMG_20180411_133346.thumb.jpg.02a3227c90fc8339ef726f3ad432b1e9.jpgIMG_20180411_133352.thumb.jpg.c4c95d678bbfc577a1be45d737448765.jpgIMG_20180411_135934.thumb.jpg.21801c6847d892ca9883056f58cc4880.jpg

 

i na koniec auto, choć to najmniejszy problem...IMG_20180411_133411.thumb.jpg.2b867d1299753635fc6ebd81ab2f3a04.jpg

 

 

Proszę o pomoc... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Trochę się obawiam tego, że na szkodę całkowitą może pójść... wiem, wiem ściana też... :(
Szkoda zgłoszona czekam na kontakt z ubezpieczalni zobaczymy co dalej... Oczywiście będę prosił was o poradę i relacjonował na czym stoję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest szkoda całkowita!!!!!!!!!!!!!!!!!!  Bez względu ile tobie wyliczą pozostałości sprzedaj za 500 zł.  komuś w rodzinie a resztę będą musieli wyrównać. Przykro to mówić ale musisz być cwańszy niż ubezpieczyciel:D. Jak kupisz drugą używaną to wszystkie dodatkowe koszta zameldowania oraz ewentualne straty musisz dodatkowo dochodzić od ubezpieczyciela. Najważniejsze pytanie? Ile rzeczy wewnątrz przyczepy "ewentualnie" uległo dodatkowo uszkodzeniu? Może telewizor? agregat prądotwórczy? itp?  Ważna jest wycena początkowa z przed kolizji. Eurotax nie ma takich wycen.

Współczuje !

Edytowane przez Helmut (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, jacekzoo napisał:

Najgorsze że za taki rocznik dostanie grosze :/ i to przed samym sezonem, ale pech :(

A jak to się stało że go wyprzedziła ta towarówka? Zapoerniczał na zakręcie czy co?

Nie, na prostej. Na dziurze podskoczyła i sie wypieła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wycenami przyczep jest problem. Rzeczoznawca nie ma o tym pojęcia, a w katalogach eurotax brak przyczep. Tak więc wyliczą Ci jak im się wydaje. Na podstawie faktury naprawy wypłacą ewentualnie resztę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema, 

po pierwsze, nie jest źle. Oberwała bakista, przy odrobinie szczęścia będzie nieźle.

Druga sprawa, na zlot da się dojechać ;) najwyżej zasłonisz aby siay nie było :P 

Po trzecie primo-ultimo w Łodzi masz jeszcze p. Andrzeja (z Cemping Seriws na ul. Mazurskiej: http://www.campingserwis.com.pl/ ). Znam osoby które z jego pracy są zadowolone więc może i tu warto zerknąć. Widziałem co potrafił odbudować/zreanimować, szacun. 

Warto też może pogadać z kolegą @byry007 wie to i tamto w sprawie odzysku PLN z odszkodowań. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ARCHIzdw

.... miałeś pecha niestety, ale głowa do góry !!!!

..... masz tu w razie czego serwis oddalony od Ciebie o 250 km. http://www.camppol.pl/ ....

Prześlij Gościowi zdjęcia - na podstawie nich wstępnie Ci wyceni koszty naprawy.

Ja w tej firmie naprawiałem swoja przyczepę i złego słowa powiedzieć nie mogę (faktury wystawia).

..... takie naprawy nie są robione od ręki - w szczególności, że sezon się już zaczął i teraz ruch w interesie na pewno jest duży ....

 

Pozdrawiam

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie ma co przesadzać - przyczepka gazetką muśnięta i jeżeli narożnik zgniły nie jest, to sam bym to robił.Pewnie nie wyszłoby idealnie, ale sezon bym uratował.W gruncie rzeczy głównie  narożnik bakisty oberwał, nawet podłoga w miarę cała.Listwy z biedy  wyprostować też się da.W tydzień czasu idzie z prowizoryczną robotą się samemu uwinąć, a po sezonie zabrać się za uczciwą naprawę.Albo robić od strzału na cacy.Wszystko zależy od stanu przyczepy pod blachą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.