Skocz do zawartości

Przeglad przyczepy w Malopolsce


Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, Commander napisał:

Paweł...to umów się w Knurowie na piątek rano w w drodze powrotnej wstąpisz na zlot w Imielinie i zrobisz gazowy za 40 zł. Zamkniesz się w 200 zł a pozostałe 200 pójdzie na .... Hahaha.

Dobry pomysł?

Bardzo dobry:) dziękuję za zaproszenie! Ale nie będę już tego zmieniał. Dziś udało mi się załatwić parking dla cepki na rozsądnych warunkach, więc 30 marca ją zwijam z Elcampu> ale nie będę miał czau na zlot niestety:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dziś na zawodach pływackich, na których byłem z wnuczką  poznałem bardzo sympatycznego człowieka,  który pracował kiedyś w jednej z krakowskich firm zajmującej się naprawami przyczep i umówiłem się z nim na przegląd gazu, lodówki, piecyka truma i szcelność komina. Robił też wymiany uszczelnień w przyczepach więc w końcu mam kogoś z kim mogę takie sprawy w Krakowie załatwić!!!!Dość długo rozmawialiśmy  i polecił mi jeszcze jedną firmę w małopolsce - Duni w Nowym Sączu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

f454710a1ff58d400849fae383f11224.jpg2b1a87827191e2bc8d8c7cc2938bd0b7.jpg
cfb4264305416d520356d8b250c6ccc5.jpg

Ja dzisiaj w Knurowie w Wioli. Narazie wrażenia bardzo pozytywne.

Wszystko dokładnie mi pokazali. Zauważyli, że zostawiam farbę w AKS (mam nowy hak), poprosili o zdemontowanie kuli z samochodu idzie do spolerowania farba z kuli.

Pokazali mi, że wtyk jest mocno zaśniedziały i ma problem z masą czasami mrugają światła, wtyk 13 też do wymiany.

Amortyzator najazdu zdechł to słyszałem jak jechałem do nich.

Reszta do czyszczenia i regulacji.

Układ jezdny w bardzo dobrym stanie.
Zapraszają za 3 lata na kolejną wizytę.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj  byłem na przeglądzie przyczepy w Andrychowie w firmie Goliat.

Ja jestem bardzo zadowolony - Serwisant bardzo rzeczowy, zrobił wszystko co trzeba szybko i sprawnie.

Całość kosztów robocizny za:

sprawdzenie i wyczyszczeni bębnów wraz z wymianą łożysk ( oryginalne AL-Ko po 49 zł),

przegląd najazdu, linek i stabilizatora wraz z nasmarowaniem,

przegląd szczelności instalacji gazowej, sprawdzenie lodówki i piecyka na gazie - 200,00 PLN brutto.

Pozdrawiam !

 

20190408_081835.jpg

Edytowane przez pawel1966 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj  byłem na przeglądzie przyczepy w Andrychowie w firmie Goliat.
Ja jestem bardzo zadowolony - Serwisant bardzo rzeczowy, zrobił wszystko co trzeba szybko i sprawnie.
Całość kosztów robocizny za:
sprawdzenie i wyczyszczeni bębnów wraz z wymianą łożysk ( oryginalne AL-Ko po 49 zł),
przegląd najazdu, linek i stabilizatora wraz z nasmarowaniem,
przegląd szczelności instalacji gazowej, sprawdzenie lodówki i piecyka na gazie - 200,00 PLN brutto.
Pozdrawiam !
 



Super i tanio! Z częściami 200? Muszę do nich po krzesło podjechać bo najniższą cenę znalazłem u nich.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, 200 było za robociznę. Zajęło to wszystko może 2-2,5 godz. Za części płaciłem dodatkowo - ale doliczono mi tylko łożyska ( 2 szt. x 49 zł)

Ceny w sklepie mają naprawdę dobre - ja wczoraj kupiłem klipsy do wykładziny przedsionka,  solidne szpilki, pokrowiec na zaczep ( fajny bo z odblaskowym paskiem), nakładkę na kulę haka Alko i dość dużą torbę Fiamma spokojnie mieszczącą np. worek ze stolikiem, naszym daszkiem do przyczepy ) i dodatkowe zabezpieczenie do drzwi Fiamma Safe door, które też od razu zamontowaliśmy. Przy okazji okazało się, że muszę trochę wzmocnić skręcenie ściany do przegrody bo wkręty się trochę poluzowały. Albo dam dodatkowe nowe gniazda albo zmienię na minimalnie większe wkręty, które nie trzymają już zbyt dobrze. Podobno to się niestety zdarza gdy przyczepa dużo jeździ i się telepie na polskich dróżkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, 200 było za robociznę. Zajęło to wszystko może 2-2,5 godz. Za części płaciłem dodatkowo - ale doliczono mi tylko łożyska ( 2 szt. x 49 zł)
Ceny w sklepie mają naprawdę dobre - ja wczoraj kupiłem klipsy do wykładziny przedsionka,  solidne szpilki, pokrowiec na zaczep ( fajny bo z odblaskowym paskiem), nakładkę na kulę haka Alko i dość dużą torbę Fiamma spokojnie mieszczącą np. worek ze stolikiem, naszym daszkiem do przyczepy ) i dodatkowe zabezpieczenie do drzwi Fiamma Safe door, które też od razu zamontowaliśmy. Przy okazji okazało się, że muszę trochę wzmocnić skręcenie ściany do przegrody bo wkręty się trochę poluzowały. Albo dam dodatkowe nowe gniazda albo zmienię na minimalnie większe wkręty, które nie trzymają już zbyt dobrze. Podobno to się niestety zdarza gdy przyczepa dużo jeździ i się telepie na polskich dróżkach


Właśnie przejrzałem mój rachunek ... jeszcze powinieneś mieć „nakrętki łożyskowe” ;) jak otwierali bębny są do wymiany.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, pawel1966 napisał:

Nie, 200 było za robociznę. Zajęło to wszystko może 2-2,5 godz. Za części płaciłem dodatkowo - ale doliczono mi tylko łożyska ( 2 szt. x 49 zł)

Ceny w sklepie mają naprawdę dobre - ja wczoraj kupiłem klipsy do wykładziny przedsionka,  solidne szpilki, pokrowiec na zaczep ( fajny bo z odblaskowym paskiem), nakładkę na kulę haka Alko i dość dużą torbę Fiamma spokojnie mieszczącą np. worek ze stolikiem, naszym daszkiem do przyczepy ) i dodatkowe zabezpieczenie do drzwi Fiamma Safe door, które też od razu zamontowaliśmy. Przy okazji okazało się, że muszę trochę wzmocnić skręcenie ściany do przegrody bo wkręty się trochę poluzowały. Albo dam dodatkowe nowe gniazda albo zmienię na minimalnie większe wkręty, które nie trzymają już zbyt dobrze. Podobno to się niestety zdarza gdy przyczepa dużo jeździ i się telepie na polskich dróżkach

Paweł mówisz o ścianie grodziowej od bakisty? Na ma łączeniu z podłogą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł mówisz o ścianie grodziowej od bakisty? Na ma łączeniu z podłogą?
Nie, boczna sciana tuz przy drzwiach. Pan zauwazyl, ze wkrętyty popuscily. Tam sa takie gniazda w sciance szafy zakryte zaslepkami.jak zaczęliśmy montować safe door to wtedy to zauwazylismy Ale to sam zrobie bez problemu.

Wysłane z mojego LG-M320 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Suzu4x4 napisał:

fajnie macie w tej Małopolsce ;)

nie dość że wybór serwisów spory to jeszcze ceny dużo niższe , u nas za to samo zapłacił byś 500-800 zł w zależności od serwisu (a za dużo ich nie ma :mellow:)

W Krakowie zapłaciłbyś pewnie jeszcze więciej. Ale zrezygnowałem m.in z tego powodu z firmy "E". Wstępny kosztorys za te same czynności był dużo wyższy. Najbardziej rozbawiło mnie stwierdzenie "szefa serwisu" , jak będzie cś nie tak to oni nie wydadzą mi przyczepy! już o tym pisałem swego czasu. 

No to przetestuj ten serwis  kena.pl , z którego pochodzi moja przyczepa:) rozmawiałem z właścicelką tej firmy. Pamiętają mojego burstnera, i znam już jego historię. Firma wydaje się być solidna. Dziś przysłali mi zakończenia listew...łapkę na insekty:):)

Edytowane przez pawel1966 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Suzu4x4 napisał:

korzystałem z Keny przy poprzedniej przyczepie ,  kupuje tam coś od czasu do czasu ,obecnej przyczepy tam nie serwisuje ;)

rozumiem...;)

 

Godzinę temu, Commander napisał:

Ok. To sprawdź jeszcze to co mówię. Bo w Burstnerach, zwłaszcza tym układem się to dzieje.

OK - dziękuję Ci bardzo - chodzi połączenie bakisty z wnętrzem? Sprawdzę, bo zaczynamy w końcu zajmować się wnętrzem i przygotowaniami do wyjazdów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.