Skocz do zawartości
w79

Przeglad przyczepy w Malopolsce

Rekomendowane odpowiedzi

w79

Zagapilem sie nieco z przegladem przyczepy. W Center Campie i u Klaji nie ma szans. Znalazlem serwis Pamer. Ma ktos jakies doswiadczenia z tym serwisem?. Czy moze znacie jakies inne, sprawdzone, serwisy w Malopolsce zachodniej? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Marcin_G

Osobiście nie korzystałem, ale ma raczej dobre opinie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Baniak
Napisano (edytowane)

I jak wrażenia po serwisie? Ja przed zeszłorocznym sezonem tam oddałem przyczepę i byłem niezadowolony. Plusem jest to że zrobili o co prosiłem a niezadowolenie już wyjaśniam z czego wynika. 1. Mieli konsultować wszystkie naprawy czego nie uczynili. 2. Niby prosiłem żeby coś zrobili jak będzie konieczność - konieczności nie było a wymienili.jak by punkt pierwszy był zrobiony to by nie było tego problemu. 3. Roboczogodzina stosunkowo wysoka. 4. Panowie zajmujący się serwisem to mechanicy samochodowi przekwalifikowani na przyczrpy. 5. Osoba przyjmująca zlecenia to zupełnie osobna firma dostarczająca części i tyle. 6. Wymieniono bębny hamulcowe ale regulacji brak... Chyba tyle. To było 1,5 roku temu a jak jest dzisiaj może ktoś napisze. Oczywiście są to moje wrażenia jak się ustalić pewnie wszystko co i jak to może będzie lepiej ją kilkukrotnie dzwoniłem  Pozdrawiam

Edytowane przez Baniak (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
w79

Powiem tak, wczoraj zawiozlem do Elcampu i odnosze wrazenie ze wywalilem troche kasy w bloto, ale coz chytry traci dwa razy:) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
imario

Witam,

serwisuję swoją przyczepę od lat w firmie TPK w Porębie. Fajny warsztat też samochodowy więc i cięższe naprawy wchodzą w grę.

Wiem że nawet serwisują po wypadku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Commander

Są wątki o Elkampie i o Pamerze. Pierwsza firma to kpina z klienta...druga to czujność 100. Z obu korzystałem i raczej tam nie wrócę.

Coś bliżej o tym TPK?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Voku

Goliat robi też przeglądy jeśli chodzi o mechanikę, ale są zawaleni teraz robotą

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
konrad_b

a gdyby zapytać tam gdzie robią lawety ? w końcu nasze wiele się nie różnią ?

np na wielickiej jest duży zakład, kupowałem tam jakieś części i pytałem o przegląd, nie było problemu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
w79

Zostaja S=Camp, Center Cam i Klaja...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Voku
45 minut temu, konrad_b napisał:

a gdyby zapytać tam gdzie robią lawety ? w końcu nasze wiele się nie różnią ?

np na wielickiej jest duży zakład, kupowałem tam jakieś części i pytałem o przegląd, nie było problemu

Są jeszcze http://www.kampery.wadowscy.pl/pl/serwis

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
imario

Witam ponownie,

nie wiem czy można podawać takich danych, namiar na TPK 601 774403 telefon do właściciela.

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Marcin_G

W zeszłym roku sam podpowiadałem, a w tym sam potrzebuję podpowiedzi, bo widzę że opinie różne. Do zrobienia mam przegląd/serwis hamulców (al-ko) i instalacji gazowej. Center-Camp znam od strony stolarsko-ciesielskiej, ale mechaniki u nich nie robiłem. Bliżej natomiast mam do firmy Pamer. Który warsztat możecie polecić? Ewentualnie w grę wchodzi jeszcze Goliat w Andrychowie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Commander

Goliat...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pawel1966

Ja, racji tego,że mam przyczepę w Elcampie zleciłem im zamontowanie monocontrol, potem szczelność instalacji gazowej i sprawdzenie stanu szczęk hamulcowych i bębnów. Ale zastrzegłem sobie by niczego nie wymieniali czy naprawiali bez mojej zgody.  I jeszcze mam pytanie- czy mają prawo nie wydać prayczepy jeśli np stwierdzą nieszczelność w instalacji? bo coś takiego jakiś Pan z serwisu napomknął...Nie podejrzewam by coś było źle ale...?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pawel1966

a ta firma? https://www.krotocamp.pl/

robił ktoś z Was coś u nich? daliście mi zagwozdkę z tym Elcampem...jutro chyba odwołam ten przegląd u nich. a monocontrol zamontuję sobiue sam łącznie z filtrem i badaniem szczelności bo to faktycznie żaden problem. Ale tam na poważnie nie chce mi się z nimi dłużej jakoś utrzymywać kontaktów - wkurzyli mnie tą podwyżką za parking, a teraz dopiero sobie przewinąłem rozmowę z "sekretariatem" serwisu ( pan przy biurku, który chyba pracuje tam od niedawna)  i jakoś tak mam dziwne wrażenie, że nie za bardz mają ochcotę się tym naprawdę zająć tylko coś jeszcze wyrwać poza ceną, którą wstępnie ustaliliśmy... a  nie była mała...nawet w cenniku Wadowskich widzę,że przegląd instalacji gazowej ( czyli badanie szczelności to 74 złote a tam...? 250:) i jeszcze mogą nie wydać mi przyczepy....:):)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi