Skocz do zawartości

Przeglad przyczepy w Malopolsce


Rekomendowane odpowiedzi

Zagapilem sie nieco z przegladem przyczepy. W Center Campie i u Klaji nie ma szans. Znalazlem serwis Pamer. Ma ktos jakies doswiadczenia z tym serwisem?. Czy moze znacie jakies inne, sprawdzone, serwisy w Malopolsce zachodniej? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 1 miesiąc temu...

I jak wrażenia po serwisie? Ja przed zeszłorocznym sezonem tam oddałem przyczepę i byłem niezadowolony. Plusem jest to że zrobili o co prosiłem a niezadowolenie już wyjaśniam z czego wynika. 1. Mieli konsultować wszystkie naprawy czego nie uczynili. 2. Niby prosiłem żeby coś zrobili jak będzie konieczność - konieczności nie było a wymienili.jak by punkt pierwszy był zrobiony to by nie było tego problemu. 3. Roboczogodzina stosunkowo wysoka. 4. Panowie zajmujący się serwisem to mechanicy samochodowi przekwalifikowani na przyczrpy. 5. Osoba przyjmująca zlecenia to zupełnie osobna firma dostarczająca części i tyle. 6. Wymieniono bębny hamulcowe ale regulacji brak... Chyba tyle. To było 1,5 roku temu a jak jest dzisiaj może ktoś napisze. Oczywiście są to moje wrażenia jak się ustalić pewnie wszystko co i jak to może będzie lepiej ją kilkukrotnie dzwoniłem  Pozdrawiam

 

Edytowane przez Baniak (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

serwisuję swoją przyczepę od lat w firmie TPK w Porębie. Fajny warsztat też samochodowy więc i cięższe naprawy wchodzą w grę.

Wiem że nawet serwisują po wypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, konrad_b napisał:

a gdyby zapytać tam gdzie robią lawety ? w końcu nasze wiele się nie różnią ?

np na wielickiej jest duży zakład, kupowałem tam jakieś części i pytałem o przegląd, nie było problemu

 

Są jeszcze http://www.kampery.wadowscy.pl/pl/serwis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

W zeszłym roku sam podpowiadałem, a w tym sam potrzebuję podpowiedzi, bo widzę że opinie różne. Do zrobienia mam przegląd/serwis hamulców (al-ko) i instalacji gazowej. Center-Camp znam od strony stolarsko-ciesielskiej, ale mechaniki u nich nie robiłem. Bliżej natomiast mam do firmy Pamer. Który warsztat możecie polecić? Ewentualnie w grę wchodzi jeszcze Goliat w Andrychowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja, racji tego,że mam przyczepę w Elcampie zleciłem im zamontowanie monocontrol, potem szczelność instalacji gazowej i sprawdzenie stanu szczęk hamulcowych i bębnów. Ale zastrzegłem sobie by niczego nie wymieniali czy naprawiali bez mojej zgody.  I jeszcze mam pytanie- czy mają prawo nie wydać prayczepy jeśli np stwierdzą nieszczelność w instalacji? bo coś takiego jakiś Pan z serwisu napomknął...Nie podejrzewam by coś było źle ale...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ta firma? https://www.krotocamp.pl/

robił ktoś z Was coś u nich? daliście mi zagwozdkę z tym Elcampem...jutro chyba odwołam ten przegląd u nich. a monocontrol zamontuję sobiue sam łącznie z filtrem i badaniem szczelności bo to faktycznie żaden problem. Ale tam na poważnie nie chce mi się z nimi dłużej jakoś utrzymywać kontaktów - wkurzyli mnie tą podwyżką za parking, a teraz dopiero sobie przewinąłem rozmowę z "sekretariatem" serwisu ( pan przy biurku, który chyba pracuje tam od niedawna)  i jakoś tak mam dziwne wrażenie, że nie za bardz mają ochcotę się tym naprawdę zająć tylko coś jeszcze wyrwać poza ceną, którą wstępnie ustaliliśmy... a  nie była mała...nawet w cenniku Wadowskich widzę,że przegląd instalacji gazowej ( czyli badanie szczelności to 74 złote a tam...? 250:) i jeszcze mogą nie wydać mi przyczepy....:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.