Skocz do zawartości

Wkońcu wyjazd :-)


szary11

Rekomendowane odpowiedzi

:] Wkońcu będe miał troszke czasu na wyjazd :brawo: Co prawda to tylko 4,5 dnia ale lepsze to niż nic :piwo: Taka praca... Bądź co bądź wybieram się za Augustów na kemping "SWOBODA" pod Studzieniczną. Pare dni temu objeździłem tam wszystkie pola i te najbardziej mi się spodobało. MIejsce na skraju lasu z jeziorem, wiaty z kominkami, miejsca na ogniska z ławeczkami, porządek, kosze na śmieci, ubikacje, bierząca woda, wyporzyczalnia sprzętu wodnego - czyli wszystko czego oczekuje od miejsca :-) Koszt dobowy: 3zł osoba, kemping 6zł, prąd 6zł, samochód jednorazowo 5zł... ceny super:-)

We czwartek ok 7 rano będe wyjeżdżał i w poniedziałek rano wracał. Doczekać się nie mogę normalnie :]

 

Jeśłi ktoś z forumowiczó chciałby się dołączyć - serdecznie zapraszam:-) Napewno poczęstuje piwem własnej produkcji (ŻUBR) :dzieki: Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:] Wkońcu będe miał troszke czasu na wyjazd :) Co prawda to tylko 4,5 dnia ale lepsze to niż nic :] Taka praca... Bądź co bądź wybieram się za Augustów na kemping "SWOBODA" pod Studzieniczną. Pare dni temu objeździłem tam wszystkie pola i te najbardziej mi się spodobało. MIejsce na skraju lasu z jeziorem, wiaty z kominkami, miejsca na ogniska z ławeczkami, porządek, kosze na śmieci, ubikacje, bierząca woda, wyporzyczalnia sprzętu wodnego - czyli wszystko czego oczekuje od miejsca :-) Koszt dobowy: 3zł osoba, kemping 6zł, prąd 6zł, samochód jednorazowo 5zł... ceny super:-)

We czwartek ok 7 rano będe wyjeżdżał i w poniedziałek rano wracał. Doczekać się nie mogę normalnie :dzieki:

 

Jeśłi ktoś z forumowiczó chciałby się dołączyć - serdecznie zapraszam:-) Napewno poczęstuje piwem własnej produkcji (ŻUBR) :piwo: Pozdrawiam!

Ach jak ja bym się chciał dołączyć :]. Niestety 1 września już mam pierwszą poprawkę (i to najważnieszą :) ) i już zaczynam się uczyć :brawo:.

Zrób pare fotek kempingu - bo z tego co piszesz to ciekawie się zapowiada :] .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomii, do 1 września jeszcze zdążysz się nauczyć :D Na kempingu pomożemy :hmm::hmm: Ja też mam poprawki, ale dopiero ok 7 września, ale nie mógłbym odpuścić wyjazdu mimo to :D Jak się zdecydujesz z Viki - zapraszamy :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze dopiero teraz. Ja wrocilem z moich stron rodzinnych tydzien wstecz. :hmm:

 

Znam miejsce, gdzie bedziesz i powiem jedno - idealny wybor na poczatek z przyczepa. Prowadza to jako "eko" stad tez jest taki, a nie inny porzadek. W okolicy jest tylko "proserwy", ktory podnisl ostatnio standard.

 

Osobiscie polecam rozbic sie na polu "Jazy" (Mikaszówka), gdzie nie ma nic oprocz miejsca. Kto tam byl i tak wroci - nawet jak bedzie w okolicy.

 

Teraz jest to baza zw.zaw. policiantów z Bialego. Szkoda tylko, ze te "czleki" nie dbaja o to. Prowadzilem kiedys ten biwak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomii, do 1 września jeszcze zdążysz się nauczyć :D Na kempingu pomożemy :hmm::] Ja też mam poprawki, ale dopiero ok 7 września, ale nie mógłbym odpuścić wyjazdu mimo to :D Jak się zdecydujesz z Viki - zapraszamy :D

No Viki w weekenda pracuje :D, a mój egzamin niestety wymaga dużo nauki :D.

Mam nadzieje, że będzie jeszcze okazja się spotkać :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam; Szary11 życzę udanego wyjazdu.Mam pytanie czy ten kemping na który jedziesz, leży nad brzegiem jeziora Białe,a jeszcze dokładniej nad brzegiem zwanym Patelnią?Co do nazwy patelnia; to może pomyliłem nazwę, ale w tym miejscu ileś lat temu odbywało się spławianie drewna.Płynąc stateczkiem wycieczkowym po Białym doskonale widać tę plażę wygląda jak wydma.Byłem tam w 2003 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irku, można powiedzieć, że patelnia jest po drugiej stronie drogi:-) Ok 2km od mojego planowanego miejsca wypoiczynku. Kurka, nazwa jeziora mi wyskoczyła z głowy teraz, ale tylko jak przypomne (znaczy jak wróce, bo rano wyjazd) to napisze dokładniej i zamieszcze jakieś fotki całego pola:-) Pozdrawiam wszystkich!!! :hmm::hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden problem - przy okazji i tak w ramach zachęty zmieniłem Ci obrazek w podpisie :hmm:. Mam nadzieje, że ten Ci się bardziej podoba, jeśli nie to napisz a wróci poprzednia flaga :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jestem spowrotem :D:hmm: Nie chciało się wracać, a czas zleciał tak szybko, że w domu wypicie piwa na pocieszenie trwa dłużej :]

Dokładnie wypoczywałem nad jeziorem Studzieniczne (nieopodal miejscowości o tej samej nazwie). Ludzi nie było zbyt wielu na kempingu, raptem 2 przyczepy stały w pobliżu i na noc kajakarze spływali na nocleg w liczniejszych grupach. Na kempingu były do dyspozycji liczne ławeczki, 2 wiaty (jedna z kominkiem) kilka daszków ze stołem i ławkami, wyznaczone miejsca ogniskowe, sporo pomostów, kosze co 25metrów, woda ze studni głębinowej, ubikacje równiez były dopilnowane... nic dodać nic ująć - miejsce może się podobać :hmm: Wykupiłem pozwolenie na wędkowanie to łowiąc z doskoku nałowiłem ponad 3 kg płoci z czego część się zjadło a część mrozi się na jakąś okazję. Również chodziliśmy na grzyby to łącznie z 2 kolegami, którzy do nas dojechali to nazbieraliśmy 3 konkretne reklamówki prawdziwków. Mieliśmy w planach jakieś zwiedzania, ale wszelkie czynności kempingowe zabrały nam czas doszczętnie :D Niemniej nie nudziliśmy się :-)

 

 

O samej podróży nie będe sie rozpisywał bo pokonanie 120km w jedną stronę nie sprawia większych trudności i nie dostarczyło żadnych niespodzianek.

 

Przyzcepa jak zwykle spisała się doskonale, bierząca woda wewnątrz, lodówka ziębiła co trzeba, kuchenka gotowała pyszne obiadki, prąd z baterii oświetlał nam dłuuuugie wieczory a za dnia pozwalał się zziębić kiedy prażyło słońce (choć prażenia nie było zbytnio :D ) i daszek na zewnątrz, który dzielnie bronił od deszczu by można było zjeść w spokoju i nie chodzić pod daszki znajdujące się na kempingu - dla mnie i mojej Ani raj na ziemi :D

 

To tyle w skrucie z wypadu - fotki jakieś zaraz dorzuce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.