Jump to content
Miljon

Przyczepa 2+1

Recommended Posts

Miljon
2 minuty temu, witus napisał:

na wiosnę będę zakładał .. sprawdzę westfalię

Jeśli faktycznie z innymi hakami jest taki problem to też zainwestuję w westfalię.

Rozmawiałem z Panią Olą z Białogardu - poinformowałem, że jak tylko będzie można zalać instalację wodną to przyjadę obejrzeć przyczepę. Jak nie doszukam się w niej czegoś niepokojącego to postaram się dążyć do zakupu. Może w między czasie jeszcze coś pooglądam bliżej domu.

jacekzoo

Co do haka, jednak polazłem. Słabo widać bo nie miałem czym ustabilizować telefonu i z latarką w ręku, ale widać że się kiwa ruszając ręką, a co dopiero jak buda wisi na haku

danielpoz

Spawarka załatwi sprawę.😎

jacekzoo
1 minutę temu, danielpoz napisał:

Spawarka załatwi sprawę.😎

Aż takiego januszostwa nie lubie

danielpoz

Ja nie lubię jak mi coś odpada.;)

jacekzoo
15 minut temu, Miljon napisał:

Jeśli faktycznie z innymi hakami jest taki problem to też zainwestuję w westfalię.

Rozmawiałem z Panią Olą z Białogardu - poinformowałem, że jak tylko będzie można zalać instalację wodną to przyjadę obejrzeć przyczepę. Jak nie doszukam się w niej czegoś niepokojącego to postaram się dążyć do zakupu. Może w między czasie jeszcze coś pooglądam bliżej domu.

Co do bialogardu, po co chcesz zalewać wodą? Żeby sprawdzić pompke wystarczy ,,bzyknąć,, kranem żeby pompka zaskoczyła, jak sekunde pojedzie na sucho nic jej nie będzie. A akurat zepsuta pompka to najmniejszy problem. Skup się na szczelności i tym czy jest sucha. Oczywiście to najlepiej się sprawdza przy dodatniej temperaturze, bo przy mrozie to każdy zgniłek będzie twardy i nie będzie śmierdział

Teraz, danielpoz napisał:

Ja nie lubię jak mi coś odpada.;)

Dlatego wymieniam hak :hmm:

danielpoz
1 minutę temu, jacekzoo napisał:

Dlatego wymieniam hak :hmm:

Na pewno można temu zaradzić. Niech ktoś to obejrzy z branży. Może uda się zaoszczędzić kase zamiast wymieniać.

jacekzoo

Było oglądane w aso, tylko fakt faktem tam co jeden to większy dzięcioł. Prawidłowo się wpina, blokada zaskakuje i się trzyma. Na moje oko wygląda to tak jakby był z gównianego metalu i się wygniotło mocowanie, albo w kuli albo w gnieździe. Reklamować też nie idzie bo w citroenie na akcesoria dokładane dają rok gwarancji, a w brinku nie zareklamuje bo na fv jest tylko pozycja auta, a wartość powiększona i dołożone akcesoria typu właśnie hak i belki dachowe. Nie są wyszczególnione jako osobne pozycje. Do salonu nie pójdę żeby jakiś ,,kwitek,, wystawili że u nich motowane i żebym w brinku reklamował bo salon się zwinął. Także jak nie kijem to pałą 😕 ale faktycznie, jak miałbym wymieniać to podjadę do warsztatu z hakami, może coś wymyślą. Chociaż wątpię

witus
8 minut temu, jacekzoo napisał:

Było oglądane w aso, tylko fakt faktem tam co jeden to większy dzięcioł. Prawidłowo się wpina, blokada zaskakuje i się trzyma. Na moje oko wygląda to tak jakby był z gównianego metalu i się wygniotło mocowanie, albo w kuli albo w gnieździe. Reklamować też nie idzie bo w citroenie na akcesoria dokładane dają rok gwarancji, a w brinku nie zareklamuje bo na fv jest tylko pozycja auta, a wartość powiększona i dołożone akcesoria typu właśnie hak i belki dachowe. Nie są wyszczególnione jako osobne pozycje. Do salonu nie pójdę żeby jakiś ,,kwitek,, wystawili że u nich motowane i żebym w brinku reklamował bo salon się zwinął. Także jak nie kijem to pałą 😕 ale faktycznie, jak miałbym wymieniać to podjadę do warsztatu z hakami, może coś wymyślą. Chociaż wątpię

... może w normie się kiwa ... czemu się przejmujesz to markowy produkt :)

jacekzoo
Teraz, witus napisał:

... może w normie się kiwa ... czemu się przejmujesz to markowy produkt :)

Tylko dziwne że przez rok się nie kiwało, nieznacznie zaczęło we wloszech, tak mało że tylko ja to pod łapą czułem, żona uważała że wymyślam. Ale po powrocie do domu czyli jakieś 1300km rozkiwało się do tego stopnia. 

Pojeżdziłbym jeszcze ze dwa lata to markowo buda poszłaby do rowu, zapięta o markową kulę :D 

witus
Teraz, jacekzoo napisał:

Tylko dziwne że przez rok się nie kiwało, nieznacznie zaczęło we wloszech, tak mało że tylko ja to pod łapą czułem, żona uważała że wymyślam. Ale po powrocie do domu czyli jakieś 1300km rozkiwało się do tego stopnia. 

Pojeżdziłbym jeszcze ze dwa lata to markowo buda poszłaby do rowu, zapięta o markową kulę :D 

... kurcze na klatę to powinni wziąć i bez marudzenia wymiawnić .... w końcu takim producentom buble nie powinny się przydarzać 

jacekzoo
Posted (edited)

W brinku powiedzieli że mogą ni sprzedać nową kulę za 450zl netto :D to delikatnie mówiąc gościa wyśmiałem, powiedziałem jak mam coś kupować to kupię weste a z tym badziewiem z radością się pożegnam

zwłaszcza że za 1200 brutto mam porządny hak th westfalie

Edited by jacekzoo (see edit history)

witus
2 minuty temu, jacekzoo napisał:

W brinku powiedzieli że mogą ni sprzedać nową kulę za 450zl netto :D to delikatnie mówiąc gościa wyśmiałem, powiedziałem jak mam coś kupować to kupię weste a z tym badziewiem z radością się pożegnam

zwłaszcza że za 1200 brutto mam porządny hak th westfalie

.. słabo, myślałem, ze e wstydu natychmiast wymienili żeby ukrócić dyskusje na forach. Tak się rozmarzyłem.

jacekzoo
1 minutę temu, witus napisał:

rozmarzyłem.

Słowo klucz w tej sytuacji :D

maarec

Ale jaja z tym hakiem Jacek. Ja bym na to towarówki nie zapinał nawet małej. 

U mnie to 5 latach solidnego holowania z naciskiem ok 90kg nawet o włos nie drgnie. Działaj, wymieniaj, reklamuje i nie holuj.