Skocz do zawartości

Przyczepa 2+1


Miljon

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, witus napisał:

na wiosnę będę zakładał .. sprawdzę westfalię

Jeśli faktycznie z innymi hakami jest taki problem to też zainwestuję w westfalię.

Rozmawiałem z Panią Olą z Białogardu - poinformowałem, że jak tylko będzie można zalać instalację wodną to przyjadę obejrzeć przyczepę. Jak nie doszukam się w niej czegoś niepokojącego to postaram się dążyć do zakupu. Może w między czasie jeszcze coś pooglądam bliżej domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Co do haka, jednak polazłem. Słabo widać bo nie miałem czym ustabilizować telefonu i z latarką w ręku, ale widać że się kiwa ruszając ręką, a co dopiero jak buda wisi na haku

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Miljon napisał:

Jeśli faktycznie z innymi hakami jest taki problem to też zainwestuję w westfalię.

Rozmawiałem z Panią Olą z Białogardu - poinformowałem, że jak tylko będzie można zalać instalację wodną to przyjadę obejrzeć przyczepę. Jak nie doszukam się w niej czegoś niepokojącego to postaram się dążyć do zakupu. Może w między czasie jeszcze coś pooglądam bliżej domu.

Co do bialogardu, po co chcesz zalewać wodą? Żeby sprawdzić pompke wystarczy ,,bzyknąć,, kranem żeby pompka zaskoczyła, jak sekunde pojedzie na sucho nic jej nie będzie. A akurat zepsuta pompka to najmniejszy problem. Skup się na szczelności i tym czy jest sucha. Oczywiście to najlepiej się sprawdza przy dodatniej temperaturze, bo przy mrozie to każdy zgniłek będzie twardy i nie będzie śmierdział

Teraz, danielpoz napisał:

Ja nie lubię jak mi coś odpada.;)

Dlatego wymieniam hak :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było oglądane w aso, tylko fakt faktem tam co jeden to większy dzięcioł. Prawidłowo się wpina, blokada zaskakuje i się trzyma. Na moje oko wygląda to tak jakby był z gównianego metalu i się wygniotło mocowanie, albo w kuli albo w gnieździe. Reklamować też nie idzie bo w citroenie na akcesoria dokładane dają rok gwarancji, a w brinku nie zareklamuje bo na fv jest tylko pozycja auta, a wartość powiększona i dołożone akcesoria typu właśnie hak i belki dachowe. Nie są wyszczególnione jako osobne pozycje. Do salonu nie pójdę żeby jakiś ,,kwitek,, wystawili że u nich motowane i żebym w brinku reklamował bo salon się zwinął. Także jak nie kijem to pałą ? ale faktycznie, jak miałbym wymieniać to podjadę do warsztatu z hakami, może coś wymyślą. Chociaż wątpię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, jacekzoo napisał:

Było oglądane w aso, tylko fakt faktem tam co jeden to większy dzięcioł. Prawidłowo się wpina, blokada zaskakuje i się trzyma. Na moje oko wygląda to tak jakby był z gównianego metalu i się wygniotło mocowanie, albo w kuli albo w gnieździe. Reklamować też nie idzie bo w citroenie na akcesoria dokładane dają rok gwarancji, a w brinku nie zareklamuje bo na fv jest tylko pozycja auta, a wartość powiększona i dołożone akcesoria typu właśnie hak i belki dachowe. Nie są wyszczególnione jako osobne pozycje. Do salonu nie pójdę żeby jakiś ,,kwitek,, wystawili że u nich motowane i żebym w brinku reklamował bo salon się zwinął. Także jak nie kijem to pałą ? ale faktycznie, jak miałbym wymieniać to podjadę do warsztatu z hakami, może coś wymyślą. Chociaż wątpię

... może w normie się kiwa ... czemu się przejmujesz to markowy produkt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, witus napisał:

... może w normie się kiwa ... czemu się przejmujesz to markowy produkt :)

Tylko dziwne że przez rok się nie kiwało, nieznacznie zaczęło we wloszech, tak mało że tylko ja to pod łapą czułem, żona uważała że wymyślam. Ale po powrocie do domu czyli jakieś 1300km rozkiwało się do tego stopnia. 

 

Pojeżdziłbym jeszcze ze dwa lata to markowo buda poszłaby do rowu, zapięta o markową kulę :D 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jacekzoo napisał:

Tylko dziwne że przez rok się nie kiwało, nieznacznie zaczęło we wloszech, tak mało że tylko ja to pod łapą czułem, żona uważała że wymyślam. Ale po powrocie do domu czyli jakieś 1300km rozkiwało się do tego stopnia. 

 

Pojeżdziłbym jeszcze ze dwa lata to markowo buda poszłaby do rowu, zapięta o markową kulę :D 

 

 

... kurcze na klatę to powinni wziąć i bez marudzenia wymiawnić .... w końcu takim producentom buble nie powinny się przydarzać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W brinku powiedzieli że mogą ni sprzedać nową kulę za 450zl netto :D to delikatnie mówiąc gościa wyśmiałem, powiedziałem jak mam coś kupować to kupię weste a z tym badziewiem z radością się pożegnam

zwłaszcza że za 1200 brutto mam porządny hak th westfalie

Edytowane przez jacekzoo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jacekzoo napisał:

W brinku powiedzieli że mogą ni sprzedać nową kulę za 450zl netto :D to delikatnie mówiąc gościa wyśmiałem, powiedziałem jak mam coś kupować to kupię weste a z tym badziewiem z radością się pożegnam

zwłaszcza że za 1200 brutto mam porządny hak th westfalie

.. słabo, myślałem, ze e wstydu natychmiast wymienili żeby ukrócić dyskusje na forach. Tak się rozmarzyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.