Skocz do zawartości

Przyczepa 2+1


Miljon

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, maarec napisał:

Ale jaja z tym hakiem Jacek. Ja bym na to towarówki nie zapinał nawet małej. 

U mnie to 5 latach solidnego holowania z naciskiem ok 90kg nawet o włos nie drgnie. Działaj, wymieniaj, reklamuje i nie holuj. 

Nie zamierzam, w czwartek odbieram holownik także teraz nie mam ciśnienia żeby na szybko wymieniać. Jak się okaże że na dalsze wyjazdy jednak będę jechał cytrynąa nie jeepem to wtedy wymienię na westę. 

 

1200zl to nie pieniądze jeżeli chodzi o bezpieczeństwo, zwłaszcza innych, bo jakby się urwała to nam raczej nic nie grozi, ale zabić kogoś przez taką pierdołę to trochę słabo ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

2 minuty temu, jacekzoo napisał:

Nie zamierzam, w czwartek odbieram holownik także teraz nie mam ciśnienia żeby na szybko wymieniać. Jak się okaże że na dalsze wyjazdy jednak będę jechał cytrynąa nie jeepem to wtedy wymienię na westę. 

 

1200zl to nie pieniądze jeżeli chodzi o bezpieczeństwo, zwłaszcza innych, bo jakby się urwała to nam raczej nic nie grozi, ale zabić kogoś przez taką pierdołę to trochę słabo ? 

Podjedz do mnie to Ci pokażę jak trzyma hak za 600zł firmy Galia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem jak trzymają haki :D niejeden przerobiłem i pierwszy raz z takim czymś się spotkałem. 

 

Kończąc ot, gość w brinku powiedział że znają temat i że to się zdarza dlatego zaleca wymianę kuli :blink: na jednakowe badziewie...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.otomoto.pl/oferta/fendt-saphir-470-2008r-z-przedsionkiem-sprzedam-lub-zamienie-na-kampera-ID6Bz0Q1.html#1e3e0f2850\

Wrzucam kolejną przyczepę do ocenienia. Niestety nie ma movera. Stoi u mnie  mieście, wiec mogę w każde chwili podjechać - pytanie tylko czy nie widać od razu czegoś dyskwalfikującego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz blisko to jedź i zobacz. Na zdjęciach niczego szczególnego nie widać (ale to w końcu ogłoszenie i zdjęcia mają pomóc w sprzedaży ... ). Zapytaj właściciela dlaczego wszystkie elementy tapicerowane podkowy są zafoliowane. Ciekawe jaką odpowiedz uzyskasz bo to nie jest "standard" u właścicieli normalnie użytkujących przyczepy. Przez zafoliowanie te elementy "nie oddychają" = nie odprowadzają wody, a to przecież nie nówka z salonu, którą najpierw trzeba sobie odpakować :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z właścicielem, nakładki założone zostały tylko do zrobienia zdjęć. Do przyczepy zniechęca mnie przede wszystkim brak movera i cena przekraczająca zakładany budżet, ale jako, że jest blisko to umówię się na oględziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z właścicielem, nakładki założone zostały tylko do zrobienia zdjęć. Do przyczepy zniechęca mnie przede wszystkim brak movera i cena przekraczająca zakładany budżet, ale jako, że jest blisko to umówię się na oględziny.
Mover powodem odrzucenia przyczepy? Mover sobie zawsze możesz zamontować
Tam jest materac? 
Jakie nakładki? 
Chyba chodzi o te folie na poduchach



Rozmawiałem z właścicielem, nakładki założone zostały tylko do zrobienia zdjęć.


Aha :-D Niezły bajkopisarz. Zapytaj po co się męczył :-D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, chris_66 napisał:

naprawdę ciekaw jestem historii wymyślonej przez handlarza ?

 Już z ogłoszenia możemy się wiele dowiedzieć gdzie mamy napisane, że oferta pochodzi od osoby prywatnej, który jest jej pierwszym właścicielem, który sprzedaje na fakturę VAT marża. Hmm. Ciekawa kombinacja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.