Skocz do zawartości

Przyczepa 2+1


Miljon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 

Marek jak dla mnie skreśla, chociażby z tego powodu że żadna buda nie jest podparta łapami, za każdym razem jak ktoś wchodzi to bryka dyszlem do góry a zderzakiem po ziemi

Jacku, cieszę, się, że żywiołowo mi odradzacie tego handlarza. Teraz jestem w fazie oglądania i zastanawiania się - nie mam zamiaru kupić pierwszej lepszej przyczepy. Przejdę się na targi, posłucham Waszych komentarzy i poradzę się przy wyborze. Dla mnie Wasza wiedza to skarb i cieszę się, że dzielicie się ją z początkującymi. Właściwie myślę, że w tym sezonie jeszcze nie kupię przyczepy - chyba, że trafi się coś super. Złożenie mam takie, że daję sobie sporo czasu na oglądanie oraz na nauczenie się holowania. Czas pracuje na moją korzyść raczej, bo może uda mi się zwiększyć budżet na zakupy i wyjazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwiedziliśmy dzisiaj pawilony kamperowo-przyczepowe na targach. Z małych przyczep najlepiej podobała nam się poropozycja Adrii. Ceny nowych przyczepek raczej trudne dla nas do zaakceptowania. Podobało się nam też w przyczepach Dethleffs. Po oględzianach wychodzi na to, że najfajniejszą rzeczą w przyczepie jest przedsionek:). Faktycznie najgorzej pogadać było z dealarem Hobby. Niestety postawił na wiele hostess a niewielu doradców. 

Cytat

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jako, że już powoli kończymy kurs, zaczynam dalej się rozglądać. W podanych masach i moim budżecie znalałem u mnie w mieście:

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-hobby-dmc-1350-CID5-IDwyKEb.html#d24782405c;promoted

Czy mogę prosić Was o zaopiniowanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
11 godzin temu, Miljon napisał:

Odgrzewam, już temat, bo prawo jazdy zrobione. Prosiłbym Was o zaopiniowanie:

https://www.otomoto.pl/oferta/adria-502-mover-namiot-ID6Bxdnj.html

Niby u handlarza, ale wydaje się fajna (dla laika).

To Białogard więc na 90% buda będzie ok, dużo osób na od nich przyczepy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Miljon napisał:

Czy warto prosić sprzedawcę o zdjęcia jakich charakterystycznych miejsc? Czy jest może ktoś z okolic Białogardu wtajemniczony, który mógłby mi pomóc w oględzinach?

Wiedzą co wysłać, jak ja u nich kupowałem to dostałem fotki wszystkich miejsc uszkodzonych, zarysowanych itp. Szczerze jadąc spodziewałem że będzie w gorszym stanie niż okazała się w rzeczywistości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro przyczepa się podoba, sprzedający jest polecany a fotki jak widać są ok, sugeruję zrobić rezerwacje na kilka dni i jechać jak mrozy odpuszczą. Przy tej temperaturze nie sprawdzaj instalacji wodnej, chyba, że sprzedający zagrzeje przyczepę z dobę  - ale to sztuka do sztuki, bo nic zdrowego dla przyczepy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.