Skocz do zawartości

Z przyczepą przez przełęcz Brennero?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

14 minut temu, Robert77 napisał:

Jadę do Punta Sabbioni - to jest górny Adriatyk z Poznania. 

Pytam się bo nigdy nie jechałem przez Austrię i Czechy.

 

 

Na lagune wenecks tylko przez Czechy,Austri i Udine, to chyba najszybsza trasa. Do tego, po ostatnich remontach w Austrii, rzadko zdarzają sie korki. 

Pytaj co Cie interesuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, w79 napisał:

Na lagune wenecks tylko przez Czechy,Austri i Udine, to chyba najszybsza trasa. Do tego, po ostatnich remontach w Austrii, rzadko zdarzają sie korki. 

Pytaj co Cie interesuje

Via Michelin pokazuje mi trasę przez Wrocław Kłodzko na Brno i Wiedeń.

Czy nie lepiej jechać z Wrocławia do Katowic a następnie  Ostrawę Brno i Wiedeń do UdineIMG_20220619_185854.thumb.jpg.7a32e3a2c4aabcb75588174b847e74c5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnij o tej trasie przez kłodzko, raz jechałem i nigdy więcej. Wolę nadłożyć 100km i bujnąć się przez katowice i ostrawę. 
 

przez brennero autostradą żaden problem, przecież nawet tiry tamtędy jadą. 
 

co innego jechać małymi bocznymi dróżkami, tam jest grubo. Fotka sprzed tygodnia, znajomy spalił hamulce ?? Dużo szczęścia mieli, że udało im się zatrzymać. A na dodatek dostali mandat i nakaz nawrotki bi tam jest zakaz z budą ???

 

40824262-C469-4F83-B011-6AD059AB2D8E.jpeg

63C217C9-1B2E-4218-973B-BBDB769922D9.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję  za pomoc 24 czerwca ruszmy.

Trasa Poznań, Wrocław, Katowice, Ostrawa, Wiedeń, Udine.

Ile czasu może mi zając przejazd? Wyjeżdżam ok 15 z Poznania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, jacekzoo napisał:

 

Zapomnij o tej trasie przez kłodzko, raz jechałem i nigdy więcej

 

Zawsze tamtędy jadę, nie lubię jeździć w górach zestawem, ale ta trasa jest lekka nawet dla mnie ?. Jak pokonasz podjazd w Bardo i serpentyny czeskie za granicą, to masz dobry test holownika na Alpy.

Kiedyś wybrałem autostradę przez Katowice i... nigdy więcej ?

11 minut temu, Robert77 napisał:

Trasa Poznań, Wrocław, Katowice, Ostrawa, Wiedeń, Udine.

Ile czasu może mi zając przejazd? Wyjeżdżam ok 15 z Poznania.

Przez Katowice 2 godziny dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, filipert napisał:

lekka nawet dla mnie

Nie tyle, że jest ciężka ale mega upierdliwa… Ja wolę autostradą jak jadę do celu, a nie krajoznawczo

 

15 minut temu, Robert77 napisał:

Ile czasu może mi zając przejazd? Wyjeżdżam ok 15 z Poznania

Ja wyjechałem o 15.30 z Oławy, a o 24 byliśmy już za wiedniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Robert77 napisał:

Dziękuję  za pomoc 24 czerwca ruszmy.

Trasa Poznań, Wrocław, Katowice, Ostrawa, Wiedeń, Udine.

Ile czasu może mi zając przejazd? Wyjeżdżam ok 15 z Poznania.

Katowice -Punta Sabioni ok 11 godzin, jesli nix sie nie wywali po drodze. Wazne zeby w W wiedniu nie byc o 15.00:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jacekzoo napisał:

i o 8 :) dlatego jechałem na siłę, żeby minąć Wiedeń i rano startować już za Wiedniem

To też sposób dobry. Inny sprawdzony, to nocleg na obrzeżu Wiednia i przejazd przed 6.00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z Wrocławia jeżdżę przez Boboszów. Czasowo chyba identycznie jak przez Katowice, a 100km krócej  +  koszt bramek. 
Przez Boboszów nie można jechać za nawigacją google bo prowadzi najkrótszą drogą którą można przejechać osobówką, ale z zestawem to udręka. 
Po przejechaniu granicy trzymam się żółtych tras. Najpierw trasy 43 przez Kraliki później 11 do Bludov, a następnie 44 do Mohelnice i Ołomuniec

Trasa całkiem spoko.


image.thumb.png.5b619e79948388b673ee3d8ec06ece5b.png
 

Edytowane przez Koczaj (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Koczaj napisał:

Ja z Wrocławia jeżdżę przez Boboszów. Czasowo chyba identycznie jak przez Katowice, a 100km krócej  +  koszt bramek. 
Przez Boboszów nie można jechać za nawigacją google bo prowadzi najkrótszą drogą którą można przejechać osobówką, ale z zestawem to udręka. 
Po przejechaniu granicy trzymam się żółtych tras. Najpierw trasy 43 przez Kraliki później 11 do Bludov, a następnie 44 do Mohelnice i Ołomuniec

Trasa całkiem spoko.


image.thumb.png.5b619e79948388b673ee3d8ec06ece5b.png
 

@jacekzoo  pisał że to jest wymagająca droga,  jadąc z przyczepą nie chce ryzykować bo to mój pierwszy wyjazd. Pojadę przez Katowice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.