Skocz do zawartości

Instrukcja obsługi przyczepy


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 209
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 3 miesiące temu...

Potrzebuje jak powinna wyglądać tabliczka znamionowa do ABBY GT 214. Na mojej przyczepce jest częściowo uszkodzona ( numer jest widoczny ) jak bym wiedział jak wyrobiłbym nową. 

Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Potrzebuje jak powinna wyglądać tabliczka znamionowa do ABBY GT 214. Na mojej przyczepce jest częściowo uszkodzona ( numer jest widoczny ) jak bym wiedział jak wyrobiłbym nową. 

Z góry dzięki za pomoc.

Mam identyczną przyczepę postaram sie wieczorem zrobić zdjęcie i zapodam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Posiadam instrukcję w języku niemieckim - skan PDF do Hobby Prestige 535 z 1984r. Instrukcja posiada również schematy dla modeli De Luxe, Excellent i Exclusive. Instrukcja pochodzi ze strony http://www.campingvogn-forum.dk/ - na samym dole znajduje się zakładka downloads. Umieszczam ten post ponieważ przeszukując fora internetowe napotkałem  sporą grupę osób mających problem z odnalezieniem transformatora 230/12V w tych przyczepach. Swoją drogą przeszukiwałem fora mając dokładnie ten sam problem. Mam nadzieję że komuś się to może przydać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

witam poszukuje wszelkich instrukcji wodnej,gazowej,elektrycznej do przyczepy lunar

Napisz kolego do jakiego lunara potrzebujesz ja miałem lunara Clubmena 475-2 z 1992r i wykonałem całą dokumentację łacznie ze schematami elektrycznymi. Jeśli jesteś zainteresowany to mogę wysłać w formie elektronicznej lub drukowanej ale ta będzie musiała coś kosztować (papier,tusze) jest około 40str

Witam Forumowiczów!

Poszukuję jakichkolwiek informacji dotyczących przyczepy LMC Musterland 540TK rok 2003 Będę wdzięczny gdyż sprzedający wiedzial tylko DMC reszta jest tajemnicą. Ponieważ nie jest to pierwsza przyczepa więc nie wszystko jest zupełnie nieznane,  postanowiłem ją troszkę  zmodernizować więc nieodzownym będzie  schemat elektryczny.Stąd moja prośba jesli ktoś dysponuje jakimkolwiek schematem dotyczącym tej marki to uprzejmie proszę o kontakt na forum lub bezpośredni na adres 321piotr@epf.pl

pozdrawiam

osadnik56

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Mam Abbey GTS 214 z 91roku z kompletną dokumentacją - oryginalna instrukcja, schematy itp. Jeżeli jesteś zainteresowany, to mogę zrobić zdjęcia (nie mam skanera), ale ze względu na objętość musiałbym wysłać Ci to na skrzynke. Jeżeli jesteś zainteresowany, pisz.

Pzdr

Kuba

Witam. Mam cepkę GDT 214 z 1993 roku. Bardzo proszę o przesłanie instrukcji sądzę, że będą pasowały. Jestem zupełnie zielona a mam problem z wc (nie spłukuje) nie wiem czy to pompka czy coś innego. Mam też problem z anteną i termą. Mój meil:  ta_lew@gazeta.pl.  Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 10 miesięcy temu...

Witam !

 

Od trzech tygodni jestem "szczęśliwym" posiadaczem przyczepki LMC 590 P i poszukuję dokumentacji do niej. Jeśli ktokolwiek ma jakieś instrukcje (dokumenty) do w/w przyczepki to proszę o pomoc. Dodam, że jest to moja pierwsza przyczepka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Tomii zmienił(a) tytuł na Instrukcja obsługi przyczepy
  • Tomii przypiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.