Skocz do zawartości

Instrukcja obsługi przyczepy


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich . Kupiłem przyczepę clubman 460-2 z 94 r. i bedzie ona robiła za domek na działce . Jako ze jestem w tym temacie wiecej niz zielony , szukam czegos co pozwoli mi uruchomic wszystkie urządzonka które tam sie znajdują . Jak juz wcześniej wspomnialem , nie znam sie wogóle ani na markach tych urządzeń , ani na przyczepach . przegladalem wstepnie forum i nawet nie wiem czego szukać bo tyle tego . Może ktos ma jakąś instrukcje ewentualnie jakies wskazówki gdzie tego szukac . Będę bardzo wdzięczny . pozdrawiam :dzieki: .

 

jest temat na forum o instrukcjach - bardzo ciężko je znaleźć jak kupujesz cepe z 2,3 czy 5 ręki.

więc lepiej porób fotki, tego co Cię intryguje i z czym nie możesz sobie poradzić a na pewno ktoś pomoże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 209
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

oki fotki bede miał dopiero w przyszłym tygodniu bo dopiero wtedy pojade na wioche , jedno co mnie naprawde ciekawi to po co jest w niej akumulator , z tego co sie dopatrzyłem to tam wszystko jest na 220V a nie na 12V .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całą pewnością oświetlenie , pompka do wody ,oraz zasilanie lodówki ( jedna z opcji to 12V) zasilane są prądem stałym 12V. Akumulator służy jako magazyn prądu i zapewnia na krótki okres samowystarczalność energetyczną do czasu podłączenia :przyczepa: do sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całą pewnością oświetlenie , pompka do wody ,oraz zasilanie lodówki ( jedna z opcji to 12V) zasilane są prądem stałym 12V. Akumulator służy jako magazyn prądu i zapewnia na krótki okres samowystarczalność energetyczną do czasu podłączenia :przyczepa: do sieci.

 

 

Do 12V dodam jeszcze uruchomianie bojlera na gazie ( przynajmniej u mnie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam , mam taki problem zakupiłem sprowadzaną z Anglii przyczepkę ABBY GT 214 ale nie dostałem żadnej książki technicznej/instrukcji obsługi.

Czy nie oriętujecie się gdzie mógłbym takową dostać? Najbardziej palący problem to elektryka ,parę rzeczy wymaga naprawy, potrzebował bym schematu elektryki.(kuchenka , lodówka ogrzewanie)

Mógłby mi ktoś pomóc ?

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam taki problem zakupiłem sprowadzaną z Anglii przyczepkę ABBY GT 214 ale nie dostałem żadnej książki technicznej/instrukcji obsługi.

Czy nie oriętujecie się gdzie mógłbym takową dostać? Najbardziej palący problem to elektryka ,parę rzeczy wymaga naprawy, potrzebował bym schematu elektryki.(kuchenka , lodówka ogrzewanie)

Mógłby mi ktoś pomóc ?

Pozdrawiam

 

Witaj Kolego.

Jaki jest rok produkcji Twojej przyczepy :niewiem:

Mam kilka instrukcji, ale młodsze roczniki.

Jeśli chodzi Ci o podstawy obsługi, to zerknij np. tu:

http://www.karawaning.pl/artyku%C5%82y/technika-i-eksploatacja/odbiorniki-gazowe-w-przyczepie.aspx

:hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja przyczepka jest z 1996 roku. Ewentualnie interesowała by mnie najstarsza instrukcja jaką posiadasz :)

 

Chociaż może się tak bardzo nie różnią, no może te najnowsze to tak :), Chociaż ja się nie znam na tym ,świeżak jestem ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja przyczepka jest z 1996 roku. Ewentualnie interesowała by mnie najstarsza instrukcja jaką posiadasz :)

Chociaż może się tak bardzo nie różnią, no może te najnowsze to tak :), Chociaż ja się nie znam na tym ,świeżak jestem ;p

 

Najstarsza (chyba), którą dysponuję, to Abbey z 2000r.

Mimo to, znajdziesz tam na pewno sporo tematów, które nie uległy zmianom od wielu lat i będą aktualne w Twoim przypadku :hmm:

Niestety, z oczywistych względów tylko w jęz. ENG

Mam nadzieje, że to Ci coś pomoże, powodzenia.

 

:banan:

 

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Abbey GTS 214 z 91roku z kompletną dokumentacją - oryginalna instrukcja, schematy itp. Jeżeli jesteś zainteresowany, to mogę zrobić zdjęcia (nie mam skanera), ale ze względu na objętość musiałbym wysłać Ci to na skrzynke. Jeżeli jesteś zainteresowany, pisz.

Pzdr

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam Abbey GTS 214 z 91roku z kompletną dokumentacją - oryginalna instrukcja, schematy itp. Jeżeli jesteś zainteresowany, to mogę zrobić zdjęcia (nie mam skanera), ale ze względu na objętość musiałbym wysłać Ci to na skrzynke. Jeżeli jesteś zainteresowany, pisz.

Pzdr

Kuba

 

Witam

Mam przyczepe Abbey Gts 215 z 1992 r ,mam problemy z lodowka i grzejnikiem ciepłej wody ,nie mam żadnej instrukcji gdyby kolega był tak uprzejmy i pomogł w zfotografowaniu instrukcji to byłbym bardzo wdzieczny bede po niedzieli przejezdzał przez Czestochowe. prosze o podanie nr telefonu lub e -majlu. Moj adres : janp3@poczta.fm

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...
  • Tomii zmienił(a) tytuł na Instrukcja obsługi przyczepy
  • Tomii przypiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.