Skocz do zawartości

Instrukcja obsługi przyczepy


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 209
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

witam wszystkich . Mam pytanie czy ktoś z Was posiada przetłumaczoną instrukcję obsługi przyczepy compass raylly 460 . jeśli tak to proszę o informację

 

Z instrukcją do tej konkretnej przyczepy może być problem, ale napisz jaki masz sprzęt w środku ( lodówka, ogrzewanie i t.p.) i wtedy będziemy kombinować z poszczególnymi instrukcjami. Masz z jakimś urządzeniem problem, czy tak ogólnie chcesz ją mieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam,

Ja mam instrukcję przyczepki Buerstner 480 TK rocznik 2005. Ale jest to uniwersalna instrukcja do podobnych modeli i roczników. Instrukcja jest niestety po angielsku, ale to i tak lepiej niż po holendersku, bo taką instr. dostałem z przyczepką. Jest za duża do wrzucenia. Jakby kto chciał to z chęcią prześlę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja mam instrukcję przyczepki Buerstner 480 TK rocznik 2005. Ale jest to uniwersalna instrukcja do podobnych modeli i roczników. Instrukcja jest niestety po angielsku, ale to i tak lepiej niż po holendersku, bo taką instr. dostałem z przyczepką. Jest za duża do wrzucenia. Jakby kto chciał to z chęcią prześlę.

 

Witam

Zobacz może w instrukcji jest adres skąd można pobrać plik PDF tej instrukcji.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niestety nie ma takiej informacji w instrukcji pasjonat. I nie mogę też sobie teraz przypomnieć z jakiej strony ją ściągnąłem. Wchodziłem na stronę Buerstnera i tam z jakiejś zakładki złozyłem zamówienie na przesłanie takiej instrukci. Przesłali mi po paru dniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

witam wszystkich. Od dziś jestem w posiadanie przyczepy weltbummler 585 i nie mam pojecia jak to wszystko działa. Tyle jest tego wszystkiego włączników, suwaków itd. nawet nie wiem gdzie włączyć/wyłączyć lampki. Proszę was o pomoc. pozdrawiam i czekam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich. Od dziś jestem w posiadanie przyczepy weltbummler 585 i nie mam pojecia jak to wszystko działa. Tyle jest tego wszystkiego włączników, suwaków itd. nawet nie wiem gdzie włączyć/wyłączyć lampki. Proszę was o pomoc. pozdrawiam i czekam

 

Witaj !

... czyli T.E.C.

Przypuszczam, że nikt Ci nie da gotowej instrukcji do tej budki.

Napisz który to rok, daj jej foto - link dajesz do Google :niewiem:

Daj fotki sprzętów oraz tych wszystkich "włączników, suwaków itd." (jedna fotka dla każdego elementu w zbliżeniu i druga fotka całościowo). Może wtedy zorientujemy się w Twoim osprzęcie i coś podpowiemy lub nawet znajdą się konkretne instrukcje.

Najlepiej by było, abyś opisał swoją przyczepę z uwzględnieniem wyposażenia i jednocześnie fotka. Nie wiem nawet czy posiada własny akumulator (lub nie), czy jest podgrzewanie wody itd. Nawet jeśli nie wiesz do czego coś służy (zwłaszcza wtedy), daj fotkę i napisz gdzie to coś się znajduje. Po samych zdjęciach można już dużo powiedzieć, a tak rozmawiamy w ciemno.

Tylko rób ostre , dobre zdjęcia.

 

:banan:

P.S.

Jeśli zależy Ci na odpowiedzi, daj z siebie minimum wysiłku i zrób to, o czym napisałem. Nikt nie będzie szukał w necie informacji o Twojej budce i podawał Ci wszystkiego na tacy.

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich. Od dziś jestem w posiadanie przyczepy weltbummler 585 i nie mam pojecia jak to wszystko działa. Tyle jest tego wszystkiego włączników, suwaków itd. nawet nie wiem gdzie włączyć/wyłączyć lampki. Proszę was o pomoc. pozdrawiam i czekam

 

 

Witam na google na bank coś znajdziesz a na marginesie nalezałoby na poczatku wpaść tu i sie przywitać http://forum.karawaning.pl/topic/10789-watek-powitalny/page__p__258319__hl__powitania__fromsearch__1?do=findComment&comment=258319

 

Z tego co widze Michale jesteśmy bliskimi sąsiadami :bevil:

Widziałem wczoraj własnie jak ktoś ciagnał taką cepke bez tablic :miga: w okilicach Brzozówki czyzby to była Twoja?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzuć fotki nieznanych rzeczy zaraz to rozkminimy i napiszemy Ci instrukcję obsługi - gotowych chyba nie ma? a może ? ale pewnie nie łatwo ją dostać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie. Na początek chciałem wszystkim podziękować za szybką reakcję na moje pytanie i prośbę o pomoc w rozwiązaniu tak wielu zagadek w przyczepie. Od samego rana pracowałem w przyczepie by doprowadzić ja do stanu użytkowania i czerpania radości. Zdjęcia oraz opisy do nich zrobię jutro po umyciu przyczepy, dziś cały dzień poświęciłem wszelkim naprawom typu światła, wnętrze itd. To co mogę na dzień dzisiejszy powiedzieć to to że jest to przyczepa weltbummler C.T.E z roku 88 w szafce na dole ma tak mi się wydaje że akumulator, lub może przetwornica. Jutro zrobię zdjęcia to się odezwę. Pozdrawiam i dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie. Na początek chciałem wszystkim podziękować za szybką reakcję na moje pytanie i prośbę o pomoc w rozwiązaniu tak wielu zagadek w przyczepie. Od samego rana pracowałem w przyczepie by doprowadzić ja do stanu użytkowania i czerpania radości. Zdjęcia oraz opisy do nich zrobię jutro po umyciu przyczepy, dziś cały dzień poświęciłem wszelkim naprawom typu światła, wnętrze itd. To co mogę na dzień dzisiejszy powiedzieć to to że jest to przyczepa weltbummler C.T.E z roku 88 w szafce na dole ma tak mi się wydaje że akumulator, lub może przetwornica. Jutro zrobię zdjęcia to się odezwę. Pozdrawiam i dziękuję.

 

Spokojnie, bez pośpiechu - ciesz się budki, bo praca przy niej, to zawsze sporo radości i w pewnym sensie relaks :ok:

Sądzę, że nie będzie problemów z odpowiedziami na Twoje pytania.

Jeśli w przyczepie jest akumulator, to wyglądem prawie nie będzie się różnił od samochodowego, więc nie powinieneś mieć problemu z ustaleniem tego faktu ;)

Przypuszczam, że jednak w tym modelu go nie było (chyba, że ktoś dołożył) :niewiem:

Porób dużo fotek, abyś miał pod ręką, jeśli będzie potrzeba sprecyzowania jakiegoś elementu w związku z Twoim pytaniem.

:hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam wszystkich . Kupiłem przyczepę clubman 460-2 z 94 r. i bedzie ona robiła za domek na działce . Jako ze jestem w tym temacie wiecej niz zielony , szukam czegos co pozwoli mi uruchomic wszystkie urządzonka które tam sie znajdują . Jak juz wcześniej wspomnialem , nie znam sie wogóle ani na markach tych urządzeń , ani na przyczepach . przegladalem wstepnie forum i nawet nie wiem czego szukać bo tyle tego . Może ktos ma jakąś instrukcje ewentualnie jakies wskazówki gdzie tego szukac . Będę bardzo wdzięczny . pozdrawiam :dzieki: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich . Kupiłem przyczepę clubman 460-2 z 94 r. i bedzie ona robiła za domek na działce . Jako ze jestem w tym temacie wiecej niz zielony , szukam czegos co pozwoli mi uruchomic wszystkie urządzonka które tam sie znajdują . Jak juz wcześniej wspomnialem , nie znam sie wogóle ani na markach tych urządzeń , ani na przyczepach . przegladalem wstepnie forum i nawet nie wiem czego szukać bo tyle tego . Może ktos ma jakąś instrukcje ewentualnie jakies wskazówki gdzie tego szukac . Będę bardzo wdzięczny . pozdrawiam :dzieki: .

 

Napisz jakie masz urządzenia, ewentualnie daj zdjęcia sterowników, włączników i będziemy kombinować. Mam innego Lunara, ale może coś będzie pasować. Zresztą instrukcje uruchomienia większości urządzeń są już na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Tomii zmienił(a) tytuł na Instrukcja obsługi przyczepy
  • Tomii przypiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.