Skocz do zawartości

Instrukcja obsługi przyczepy


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 209
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

a jak tam wrzucić?? a może ktoś niech wrzuci a ja mu podeśle. na pewno będzie przydatna.

 

tomekk się tym zajmował. Napisz do niego na maila albo przyślij plik od razu do mnie na pocztę ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam

mam prośbę kupiłem sobie przyczepę campingowa na działkę(jako domek ) i mam pytanie czy posiada ktos moze instrukcje obsługi do wymienionych poniżej

 

Przyczepa: COMPASS CARAVANS LTD RALLYE 510

Lodówka : ELEKTROLUX RM 212F

Ogrzewacz: CAVER CASCADE 2GE WS 87ES

Bo wiem ze ma ona podgrzewacz wody lodowke i ogrzewanie na gaz,ale nie wiem jak się to wszystko uruchamia ,przyczepa z Anglii.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam prośbę kupiłem sobie przyczepę campingowa na działkę(jako domek ) i mam pytanie czy posiada ktos moze instrukcje obsługi do wymienionych poniżej

 

Przyczepa: COMPASS CARAVANS LTD RALLYE 510

Lodówka : ELEKTROLUX RM 212F

Ogrzewacz: CAVER CASCADE 2GE WS 87ES

Bo wiem ze ma ona podgrzewacz wody lodowke i ogrzewanie na gaz,ale nie wiem jak się to wszystko uruchamia ,przyczepa z Anglii.

 

Pozdro

 

http://forum.karawaning.pl/topic/584-lista-dostepnych-instrukcji/

tutaj masz zbiór instrukcji na pewno coś znajdziesz bo takie same urządzenia były montowane w przyczepach z angli i Niemiec i Holandii (przewaga wyposażenia w angli)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam poszukuję polskiej instrukcji do Dethleffsa Campera 440 lub ewentualnie podobnego.Mam problem z wodą - pompka się nie załącza.

Edytowane przez tutankhamon (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam poszukuję polskiej instrukcji do Dethleffsa Campera 440 lub ewentualnie podobnego.Mam problem z wodą - pompka się nie załącza.

 

 

a w czym tkwi problem? a pompka, krany wogóle sprawne? :niewiem: instrukcja nie zawsze pomoże ale zapraszamy do kącików technicznych :thank: tam podobne tematy były wałkowane i warto poczytać a jak to nie pomoże to temacik w odpowiednim miejscu i napewno problem roziążemy :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ponawiam prośbę o wszelkie instrukcje do przyczepy SWIFT CORNICHE 12/2,

 

Z którego rocznika model posiadasz? Potrzebujesz instrukcję po to żeby ją mieć, czy chcesz coś wiedzieć czego nie wiesz. Miałem kilka Swift, znam je, mogę Ci pomóc.

Instrukcji ściśle dedykowanej modelowi nie ma, ale są instrukcje uniwersalne i na wyposażenie, z osobna.

 

Przyszła mi myśl, by zamieścić tutaj instrukcję jaką posiadam, może coś komuś się przyda...

 

Trochę pracy będzie.

Edytowane przez Wojtek Chrysler (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z którego rocznika model posiadasz? Potrzebujesz instrukcję po to żeby ją mieć, czy chcesz coś wiedzieć czego nie wiesz. Miałem kilka Swift, znam je, mogę Ci pomóc.

Instrukcji ściśle dedykowanej modelowi nie ma, ale są instrukcje uniwersalne i na wyposażenie, z osobna.

 

Przyszła mi myśl, by zamieścić tutaj instrukcję jaką posiadam, może coś komuś się przyda...

 

Trochę pracy będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wojtek za tąinstrukcję już parę spraw się dowiedziałem.

 

http://www.karawaning.pl/instrukcje/Swift_Challenger_390-2_1991_Owners_Handbook.pdf

 

tu masz jeszcze jedną.:)

jak looknij trochę postów w wstecz i zobacz jak wiele informacji można wyczytać i ile można udoskonalić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Tomii zmienił(a) tytuł na Instrukcja obsługi przyczepy
  • Tomii przypiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.