Skocz do zawartości

Instrukcja obsługi przyczepy


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 209
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Panowie i Panie,

poszukuje w sieci z mizernym skutkiem Instrukcji użytkowania, DTR'ki, danych technicznych przyczepy ABBEY 215 GTS 1990 lub 1992.

Nie chcą mi zrobić przeglądu wstępnego na stacji diagnostycznej i odsyłają mnie do rzeczoznawcy. Zbędne koszty.... Wystarczy jak ktoś by mi podesłał jakaś instrukcje, z ktorej odczytałbym podstawowe parametry. Bez tego nie zarejestruje przyczepy ;/

Ponadto nie działa mi lodówka i ogrzewanie samo się wyłącza - może majac schematy bym coś naprawił.

Licze na pomoc dobrych ludzi :)

tomek-ludwicki@wp.pl

 

Pozdrawiam

Początkujący karawaniarz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stacji diagnostyczej mają przyczepe i bez instrukcji powinni wykonać dokument identyfikacyjny pojazdu a następnie przegląd . Wykonywałem to co ty dwa tygodnie temu i diagnoste interesował nr vin nabity na ramie oraz tabliczka znamionowa cała reszte ustalił wg stanu faktycznego min posługując się miarą .Radze zmienić diagnostę .

CO do instrukcji do poszczególnych urządzeń odczytaj ich nazwę a instrukcje znajdziesz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zacytuję wpis bardziej doświadczonego Kolegi z pierwszego wpisu "Drogi forumowiczu! Na wstępie proszę Cię o dokładne przeczytanie tego co tu napiszę. Trafiłeś zapewne tu w poszukiwaniu instrukcji do Twojej nowej, używanej przyczepy. Niestety już na początku muszę Cię przykro rozczarować bo masz 95% że tej instrukcji nie znajdziesz. Dlaczego? Bo producenci przyczep rzadko kiedy dołączali takową do przyczep. Do przyczep za to kupujący mógł dostać instrukcje poszczególnych elementów." Kuniec, kropka. Z własnego doświadczenia: mam wszytkie kwity ale w tych kwitach są wszyćkie modele i to tylko dane ogólne.Sam musiałem sobie zakreślić co dotyczy mojej cepki a i to nie wszytko się zgadzało. Dobra rada: googluj, googluj i jesze g... Czytaji przeszukuj to forum. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam.

Na początek napiszę że dopiero rozpoczynam przygodę z carawaningiem. Zakupiłem niedawno przyczepę Swift Corniche 15/4 rok 1992 ,ale niestety jestem zielony w temacie i nie wiem jak się za nią zabrać by posprawdzac czy wszystko w niej jest sprawne. Dlatego szukam osoby najlepiej z Wielkopolski (Gniezno, Poznań) , która mogła by mi udzielić instruktarzem z obsługi tej przyczepy ( oczywiście odpłatnie). Pozdrawiam

Edytowane przez lukas7811 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Tomii zmienił(a) tytuł na Instrukcja obsługi przyczepy
  • Tomii przypiął/eła ten temat

Eeeee, no pojechałeś po bandzie. Odpłatnie to u handlarza. Myślę, że znajdzie się jakiś "brat" forumowicz który pomoże Ci za free albo colę żeby Mu w ustach nie zaschło. Gdybym mieszkał bliżej, co nieco w angielce mógłbym pomóc. Poszukaj też cierpliwie na forum - na 90 % znajdziesz co trzeba. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dzień dobry. Poszukuję instrukcji do przyczepy HOBBY Excellent 495 UFE z lat 1999-2001 (lub pokrewnej Hobby Excellent, jeśli do dokładnie tego modelu się nie znajdzie) po polsku lub angielsku, w wersji możliwej do przesłania netem. Mam swój egzemplarz, niestety po duńsku i w dodatku papierowy, słabo mi idzie czytanie. Dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...

Witam, czy ktoś posiada może jakieś schematy, instrukcję obsługi lub jakiekolwiek dokumenty które udostępniał producent przy sprzedaży? Nic w internecie nie mogę znaleźć.
Interesuje mnie schemat instalacji elektrycznej.

Za pomoc i odpowiedzi z góry dziękuję.

Edit. Rok 2002

Edytowane przez Karol3k4 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.