Skocz do zawartości

Instrukcja obsługi przyczepy


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Drogi forumowiczu!

Na wstępie proszę Cię o dokładne przeczytanie tego co tu napiszę.

 

Trafiłeś zapewne tu w poszukiwaniu instrukcji do Twojej nowej, używanej przyczepy. Niestety już na początku muszę Cię przykro rozczarować bo masz 95% że tej instrukcji nie znajdziesz. Dlaczego? Bo producenci przyczep rzadko kiedy dołączali takową do przyczep. Do przyczep za to kupujący mógł dostać instrukcje poszczególnych elementów.

 

Jeśli chodzi o instrukcje piecyków i bojlerów to zapraszamy na stronę producenta:
http://www.truma.com.pl/?1,3

 

Jeśli chodzi o odbiorniki gazowe to zapraszamy do poradnika na naszej stronie:
http://www.karawaning.pl/content/view/56/3/

Instrukcje do niektorych przyczep i urządzeń dostępne są na forum 

 

 

Jeśli jednak dalej jesteście pewni, że znajdziecie na forum kogoś z instrukcją do Waszej przyczepy to proszę Was o nie zakładanie nowych wątków, tylko o zadawanie pytań w tym temacie, pozwoli nam to na utrzymanie forum w większym porządku.

 

Pozdrawiam!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Odpowiedzi 209
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam wszystkich po raz pierwszy :hop1: .

Dla tych 5%, którzy jednak nie stracili nadziei :-] podaję odnaleziony link do instrukcji Hobby 460:

http://www.camptronic.de/Camper_Links/camper_links.html (Autarkpaket Vers 03 3.pdf (2,3Mb)). Schematy powinny się przydać.

 

Pozdrawiam.

 

[ Komentarz dodany przez: Piotrek: Pią 29 Maj, 2009 22:31 ]

Dodałem plik do postu :-]

Autarkpaket_ver03_3.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ostatnio w sieci znalazłem ciekawe schematy chyba wszystkich piecyków CO gazowych PRIMUS. niestety nie mogę go zamieścić gdyż plik ma 2,12Mb ale gdyby ktoś potrzebował proszę o kontakt na PW, wyślę na e-maila.

Chyba że wiecie jak podzielić plik PDF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam poszukuję jakiejś instrukcji do przedsionka ,dziś wypakowałem wszystko co było razem z przyczepką i załamałem się,samych rurek jest z 50kg i są nie opisane ,porażka nie wiem od czego zacząć,pomocy.Namiot pełny,ale tez zastanawiam się czy nie sa dwa,bo tego tez jest dużo :bzik:

 

wszystko od wilka 560

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie może masz jeszcze boczną dostawkę i może daszek przed przedsionkiem i dlatego tyle tego , nie mam instrukcji mam ją w głowie, ale poprzez neta nie da się tak wyjaśnić :bzik:.

Czy masz jakoś oddzielone te rurki czy wszystko razem?? jak wszystko razem trzeba by było oddzielić te do przedsionka , od przystawki .

może najpierw rozłóż przedsionek i sprawdź co masz ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze ,że są trzy porcje(każda była w innym schowku) jedna nawet połączona gumkami po 3,4 i te mają cieńsze rurki, druga paczka część połączona gumkami grube rurki i trzecia największa paczka, grube i jeden wielki burdelik,w sobotę będę na działce to porobię zdjęcia ,ale jak narazie to mnie przerosło,miała być próba generalna prze wyjazdem 5 lipca,ale kiepsko to widzę,Może ktoś z warszawy bądz okolic ma ochote wyskoczyc na zalew zegrzyński (Serock),heeee piwko gwarantowane :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ostatnio w sieci znalazłem ciekawe schematy chyba wszystkich piecyków CO gazowych PRIMUS. niestety nie mogę go zamieścić gdyż plik ma 2,12Mb ale gdyby ktoś potrzebował proszę o kontakt na PW, wyślę na e-maila.

Chyba że wiecie jak podzielić plik PDF

 

ja też poprosze :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Tomii zmienił(a) tytuł na Instrukcja obsługi przyczepy
  • Tomii przypiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.