Skocz do zawartości

Majówka 2018 na Węgrzech


Diana 176

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 117
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

3 minuty temu, Marcin_G napisał:

Słyszałem że jak odpalili grille to kemping wyglądał jak podczas wypalania traw

Nie spokojnie (jeśli chodzi o zadymienie) było przynajmniej po stronie z domkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i po majówce. A za pasem mamy kolejny weekend. Napędzamy koniunkturę
Ale nie mam sensu jechać do Berekfurdo. Knajpek nie ma, meszki gryzą, lody są niesmaczne i Coop tylko do 18-tej.
Lepiej jedźcie do Karcag! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, gofer napisał:

no i po majówce. A za pasem mamy kolejny weekend. Napędzamy koniunkturę
Ale nie mam sensu jechać do Berekfurdo. Knajpek nie ma, meszki gryzą, lody są niesmaczne i Coop tylko do 18-tej.
Lepiej jedźcie do Karcag! ;)

Naprawdę trudno mi zrozumieć cel i sens tego postu.

To chyba nie przestroga dla innych, bo jeżeli nie ma knajpek,gryza meszki ,lody są niesmaczne i sklepy czynne tylko do 18-tej to najlepiej nigdzie nie wyjeżdżać. 

Baseny w Karcagu nie są żadną konkurencja dla Berekfurdo poza niższymi cenami.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Lucek26 napisał:

Naprawdę trudno mi zrozumieć cel i sens tego postu.

To chyba nie przestroga dla innych, bo jeżeli nie ma knajpek,gryza meszki ,lody są niesmaczne i sklepy czynne tylko do 18-tej to najlepiej nigdzie nie wyjeżdżać. 

Baseny w Karcagu nie są żadną konkurencja dla Berekfurdo poza niższymi cenami.

 

 

Bo wcześniej jak zachwalalem to na majówkę nie mialem gdzie stanąć. Takie tłumy najechały. Więc teraz trochę antyreklamy. Potrzebuje miejsca na 3-4 zestawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Berekfurdo od kilku ostatnich lat na początku maja jest zawsze bardzo tłoczno. Wpływ na ten stan rzeczy ma upowszechnienie wśród Węgrów i Polaków przyczep oraz kamperów.Poza tym wpływ na ten stan rzeczy ma stosunkowo bliska odległość ( ok. 350km )od południowych regionów Polski . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy popracować w ten nieszczęsny "długi weekend" a wolne brać tydzień później. Nie będzie narzekania że ciasno, że tłumy w basenach. Tak, wiem że z urlopu ubędzie, ale czy to dla Was jest wypoczynek (no pomijam tych co inaczej nie mogą)? Szukanie wolnej miejscówki, szukanie miejsca w basenie, kolejka na zjeżdżalnię... ? Właśnie wróciliśmy z "majówki" po "majówce" w Cserke. Byliśmy tam pierwszy raz, (Berek - jak dla nas - w porównaniu słabszy). Na kempie kilka kamperów, kilka przyczep, za naszą budą dzieciaki na pustych parcelach grają w piłkę, w basenach luz, na niektórych czasami tylko my. I tak właśnie rozumiemy wypoczynek. Wiemy że to trochę dalej niż Berek czy Bogacs, ale tam pewnie byłoby podobnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Wystarczy popracować w ten nieszczęsny "długi weekend" a wolne brać tydzień później.


Wystarczy popracować w wakacje i 10 miesięcy mieć wolne
Nie narzekam na tłumy bo wiem gdzie pojechać zależnie od sezonu, IMO wystarczy pomyśleć i wszystko będzie OK.

Wysłane z Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.