Skocz do zawartości

Polskie morze 13.07 - 28.07


Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, OlekOla napisał:

Byłem na tym kempingu w zeszłym roku na weekendzie Majowym. Jedziemy kawałek dalej bo do Gąsek kemping u Genia  w te Majówkę też jedziemy do Gąsek kemping z własnym wejściem na plaże   bar stołówka sklep Rewelacja przez duże R 

I jak wrażenia z tego pola warto tam jechac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

kemping dość mały więc w sezonie może być rożnie sanitariaty bardzo czyste i nowoczesne fajny widok na jezioro Jamno do plaży troszkę trzeba pospacerować ale szczerze nie jest to kemping i Miasto w którym chciałbym spędzić urlop    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.03.2018 o 13:37, iwona2914 napisał:

Hejka mamy do Łeby 26 km więc nas nie bawi w sezonie ten tłum ludzi ale jak coś chętnie się spotkamy by poznać. My nad morze jeździmy do Rowów miejsce super, atrakcje jak w Łebie tętnia do późnej nocy a najważniejsze mniej ludzi i nie ma tyle młodzieży bardziej spokojnie pozdro

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 

Na jaki kemping do Rowow jezdzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jaki kemping do Rowow jezdzicie?
Do Słowińskiej Perły może nie ma luksusów ale mi odpowiada miejsce w lewo 100m morze plaża a w prawo 100m centrum kiedyś jeździliśmy za kanałem na prywatne pole ale tam daleko do centrum

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, iwona2914 napisał:

Do Słowińskiej Perły może nie ma luksusów ale mi odpowiada miejsce w lewo 100m morze plaża a w prawo 100m centrum kiedyś jeździliśmy za kanałem na prywatne pole ale tam daleko do centrum

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 

Bylismy tem 2 lata temu ostatni tydzien lipca co prawda na pokojach a nie na polu bo jeszcze wtedy nie mielismy przyczepy. Nam sie bardzo podobalo. Sam kemping jak i miejsowosc. Fakt miasteczko male ale znajdowalo sie w nim wszystko co potrzeba. Pyszne obiady w porcie, super desery w truskawce. Co do samej Slowinskiej Perly-nie jest napewno kempingiem 5 gwiazdowym ale nasze wymogi spelnialo. Mysle, ze cena tez adekwatna do pola. Napewno tam pojedziemy jeszcze tym razem z buda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, OlekOla napisał:

a co myślicie o kempingu Krystyna w Rowach ? 

niestety nie byłam ale miejscówka jak dla mnie  lepsza Perła a jeżdze tam od ponad 10 lat z przerwami 

Bez tytułu.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 26.04.2018 o 10:08, OlekOla napisał:

a co myślicie o kempingu Krystyna w Rowach ? 

Byliśmy w 2015 w czerwcu, 2 tyg, wtedy nam odpowiadało, do tego auto nam wysiadło, właściciel Pan Damian bardzo nam pomógł. W sezonie lipiec-sierpień nie polecam-budy stoją dyszel w dyszel, ludzi od cholery, za to cennik ma bardzo ok, 14 dorosły 7 dziecko i 8 prąd, za auto, budę i przedsionek nie ma opłat. Od 30 lat, a rodzice jeszcze za czasów kawalerskich jeździmy na Słowińska Perłę i ta nam najbardziej odpowiada

Edytowane przez Elvisy (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
44 minuty temu, Adam J napisał:

Temat nie aktualny! Pogoda nie zachęca. Zmiana miejsca docelowego na Węgierski Lipot. 

Czyli jeszcze nie wyjechaliście? My w sobotę się wybieramy. Oczywiście na Węgry. Na pewno uderzamy do Hajduszoboszlo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=19021]jacek00[/mention] Którędy tam jedziecie? 
PS. Wylatamy jutro, ale kompletnie nic nie mamy ogarnięte. Nawet jeszcze spakowani nie jesteśmy, nie mówiąc o winietach. :) 
Winiety ogarniesz przez neta :-) Jeszcze nie wiem jak będziemy jechać. W weekend obczaje trasę. Ale raczej nie przez Lipot, a od razu przez wschód Słowacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. a jest jakieś jedno miejsce gdzie ogarnę winiety? Czy osobno na czeskich, słowackich i węgierskich stronach muszę kupować?
Czechy musisz kupić stacjonarnie. Resztę kupuj u operatorów online. Eznamka.sk i ematrica.nemzetiutdij.hu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.